IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1411  
Стар 23rd November 2018, 09:54
mssina mssina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 1
По подразбиране

Denta Consult /Асен Маринов и фамилия/ - мошеници. Искат и получават професионални услуги, но не ги плащат. Дължат хиляди, които никога не са имали намерение да платят. Но взимат 50 лв за 'Добър ден' и да отпратят пациент.
Самата клиника - снимки. А вътре същото като във всяка друга клиника, но са с най-високите цени! и далеч не най - конкурентните зъболекари.
В клиниката на д-р Нури веднага се усеща класите отгоре - отношение, професионализъм, няма върнат пациент, цени адекватни за професията без това 100% оскъпяване. Превъзходство от всяка гледна точка, което разчита на професионализъм, а не на снимки....
Само в Дента Консулт очакват едвали не един пациент да плати дивидентите на алчния собственик.
Мошеникът е мошеник с всеки и във всяко отношение. Няма срам и няма никакви скрупули.

от форумите:
"Импланти – заместители на зъби
TandM' mom, пт. 08 март 2018, 14:32
"Ходих днес при хваления във форума имплантолог Д-р Асен Маринов. Първо е вярно, че моят случай е по-комплексен, но ясно видях, че не му се занимава със сложни неща. Той иска да слага импланти, като някой преди него е свършил и подготвил терена. Наплаши ме едно хубаво, не успя да отвори компютърната томография, която му занесох, взе ми 50 лева, казвайки ми, че плаща заплати и ме изпрати при негов колега лчх. Сестрите му се държаха не много приветливо. Не съм доволна!"

С "плащам заплати" отказва да извършва плащания на хора, които са извършили огромно количество работа за него, вместо да работят за клиенти, които си плащат.
Дере кожи, но не плаща собствените си задължения! И заплашва, ако си потърсиш правата...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякакви
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:38.