IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th November 2018, 09:16
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране Профил Full или Corse на имплантите Мотива

Здравейте,момичета,
Предстои ми смяна на имплантите,оперирана съм преди 8 год.,325 кубика,кръгли,Евросиликон, исок профил.Висока съм 172 см 57 кг.Определено искам един размер повече.Доктора ми предложи 2 варианта: 450 кубика профил Full или 440 куб профил Corse импланти Мотива.При Corse обаче ме притеснява дали няма да се очертават твърде много.Някой има ли представа,това като ултра високия профил при др.импланти ли е?Проекцията им също е доста голяма.
При др.импланти пък основата е по-широка 12,5 см, (11,5 при Corse) и тъй като бстът ми по принцип не е мн събран се притеснявам дали няма да излизат много от гръдния ми кош.
Ще съм ужасно благодарна ако някой с подобни на моите размери и импланти 400-450 куб ми пише.
Благодаря!

P.S. има ли някой с с импланти с чип?Каква точно информация дава и колко е разликата в цената?

Последно редактирано от gemma : 13th November 2018 на 13:51 Причина: не се вижда цяелия пост
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th November 2018, 10:36
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Защо ще ги сменяш?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th November 2018, 10:52
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Не знам защо не ми излиза целия пост.Копирам го пак тук:

Здравейте,момичета,
Предстои ми смяна на имплантите,оперирана съм преди 8 год.,325 кубика,кръгли,Евросиликон, исок профил.Висока съм 172 см 57 кг.Определено искам един размер повече.Доктора ми предложи 2 варианта: 450 кубика профил Full или 440 куб профил Corse импланти Мотива.При Corse обаче ме притеснява дали няма да се очертават твърде много.Някой има ли представа,това като ултра високия профил при др.импланти ли е?Проекцията им също е доста голяма.
При др.импланти пък основата е по-широка 12,5 см, (11,5 при Corse) и тъй като бстът ми по принцип не е мн събран се притеснявам дали няма да излизат много от гръдния ми кош.
Ще съм ужасно благодарна ако някой с подобни на моите размери и импланти 400-450 куб ми пише.
Благодаря!

P.S. има ли някой с с импланти с чип?Каква точно информация дава и колко е разликата в цената?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th November 2018, 10:53
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Защо ще ги сменяш?
Шоки, 2ро раждане и кърмене,но основната причина е,че ми малеят ужасно.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПрофилFullилиCorseнаимплантитеМотива
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:52.