IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th April 2011, 12:00
Аватара на M1st3r_X
M1st3r_X M1st3r_X не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 41
По подразбиране Проблем с отношенията. Моля за съвет

Здравейте. Аз съм мъж на 22 години, имам приятелка на 26. Отношенията ни са стабилни, заедно сме вече 5 месеца и се подкрепяме общо взето. Само че има един малък проблем. Както може би се досещате, има още един мъж в уравнението. Ние сме от Бургас, а той е от другия край на България, следователно не може да ми отнеме момичето, поне за сега. Проблемът се изразява в това, че той просто въздейства на приятелката ми много привличащо, пише там някакви стихотворения и тя се разтапя. Пращат си целувки, прегръдки и така нататък. Опитах се да напиша и аз някакви стихове, само че не са така сполучливи. Предупредих приятелката ми, че съм консервативен и няма да приема това общуване, било то и Платонична любов, тя се съгласи да спре. Нещата позатихнаха за около месец, но сега пак си пишат такива неща. Побърквам се като тя му пише " С нетърпение чакам да ме прегърнеш, този момент идва" или " За мен няма значение с кой съм, щом не си до мен". Казва ми, че съм единствен за нея, все пак доста неща преживяхме за 5 месеца, но не знам дали да й вярвам. Дайте ми някакъв съвет, моля. Не искам пак да се карам с нея, привързани сме много един към друг, но това просто не мога да го понеса, дори само да са приказки. Говорихме за общо бъдеще, евентуално да се изнесем двамата на квартира. Съгласен съм, но ако продължава така няма да стане. Как да действам? Благодаря.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th April 2011, 12:05
Аватара на svetlin4u
svetlin4u svetlin4u не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4 316
По подразбиране

Как да действаш ти, ти си решаваш, аз в подобона ситуация бих или се разделил с нея или ще почна да й въртя номера и да й гледам реакциите, ще я натисна до предела, без да се страхувам, че тя може да ме зареже (тъй като това искам и аз в крайна сметка).

Сега ти си хлътнал и я обичаш (поне така излиза от думите ти), затова може би най-добре да се разделиш и да я забравиш.
__________________
погали ме по главичката
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th April 2011, 14:19
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

На мен този т.нар. казус ми звучи като виц.Човек, ти май се шегуваш.Ако приятелката ти се криеше - щях да приема за по-нормални тези ви отношения.Но тя отявлено общува с онзи...и ти просто си стоиш и нищо не правиш.Странно...
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th April 2011, 14:40
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Наши близки имаха същия проблем (без стиховете де). Мъжа не издържа и се оттегли. Жената после горко съжаляваше и сега е сама, с един мухльо до нея, дет`я тормози. А мъжа си има хубава жена и чакат детенце.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th April 2011, 14:50
Аватара на M1st3r_X
M1st3r_X M1st3r_X не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ALEXATA Виж мнението
На мен този т.нар. казус ми звучи като виц.Човек, ти май се шегуваш.Ако приятелката ти се криеше - щях да приема за по-нормални тези ви отношения.Но тя отявлено общува с онзи...и ти просто си стоиш и нищо не правиш.Странно...

Не, че нищо не правя. Имахме няколко разговора относно тази тема, при които тя упорито ме убеждаваше, че съм единствен. Гледам да съм романтичен, подаръци без повод, романтични вечери... Всичко е точно докато сме двамата, но като се разделим за през деня например и всичко пак си е по старому. Не искам да се разделяме, тя също не иска, само дето има нещо сбъркано в схемата. А и вече само на лична си ги пишат тези неща.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th April 2011, 14:53
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

а ти имейла ли и отваряш или и четеш смс-те?
колкото повече и се "мазниш" с разни романтични изцепки, толкова повече ще те мачка мадамата
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th April 2011, 16:13
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Скъсай с нея и запази и малкото мъжка гордост,която ти е останала.Съветвам те при следваща връзка да проявиш повече уважение към самия СЕБЕ СИ!Пази достойнството си и не се унижавай!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th April 2011, 18:14
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Явно с приказки няма да стане . Пробвай да не си толкова заинтересуван от нея , изобщо спри с подаръците . Ако усети , че те губи , може да си даде сметка дали те иска или не . Вкарала те е в кофти позиция , измъкни се .
Отговори с цитат
  #9  
Стар 9th April 2011, 22:18
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Ма много бърже си е намерила нова звезда твоята приятелка ... хмм, както и да е. Аз те съветвам да бъдеш себе си, зарежи тва със стиховете. Ако тя харесва това от него, може да го сметне за глупаво от теб. Бъди човека, с който тя се е запознала и харесала преди време и се дръж нормално. Показвай й, че държиш на нея и я уважаваш, но не прекалявай. Както един мъж може да впечатли жена с много внимание, така може и да я отегчи.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #10  
Стар 9th April 2011, 23:40
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Бе не знам дали е платонична любов, аз на платоничните си любови не пиша, че едва чакам да ги прегърна и ченищо няма значение за мен, щом те не са до мен
Такива работи пишех едно време на любовниците си. Ма може и аз да съм нещо сбъркана
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПроблемотношениятаМолязасъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:27.