IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #481  
Стар 19th June 2008, 08:22
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

Здравейте
Аз вчера вече не помня какво ядох, само че знам, че си беше по режима..
Днес цял ден ще съм по пътищата, така че.. закусих ябълка, малко месо и бадеми, а съм си приготвила 4 филийки с яйце и извара и бадеми, дано да не се наложи да оставам и вечерта, че .. отиде коня в ряката.
Момичета, исках да ви се похваля, от понеделник започвам работа в Кока-кола.. Притеснявам се само как ще си спазвам на обяд режима, но явно ще трябва да ям високо маслено сирене, няма как.. Щото не върви от първите дни да си нося яденето и да отказвам ако някой ме покани на обяд, няма да се приобщя никога. Вие.. какво ще кажете? Тя Шопската салата като грамаж си е добре, само сиренето е проблема, но.. няма да се вманиачавам.
Ох, това ми беше грижата.. Бели кахъри, знам, но все пак..
За тегленето съм напълно съгласна с Izabo. Чудех се дали някоя от вас има електронно кантарче? И колко струва една такава глезотийка? Имам предвид аз да си се качвам на него, за храната си имам.
Успешен ден на всички
Отговори с цитат
  #482  
Стар 19th June 2008, 14:19
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Честито за новата работа, feik!
Ще се приобщиш. Какво като си носиш храна.. Аз също си нося, но съм си приобщена към екипа. Излизай на обяд. В менютата обикновено си пише грамажа. Ще си го напаснеш!
Относно кантарите - от 55-60лв. до 200 и нагоре вървят. И аз искам да си купя, ама да видим кога ще успея да заделя пари. Няма да е скоро..
Последните 3 дни не съм се изкушавала, въпреки, че вчера опитах 2 хапки тирамису(само да видя дали е хубаво, но определено съм яла по-добри). А днес си правя разтоварващ ден. Е, изпих едно обезмаслено, прясно мляко с нес и преди да си легна ще хапна кисело, но пък не си го слагам толкова на сърцето. Опитвам се на всеки 2-3 седмици да си правя такъв ден...
Отговори с цитат
  #483  
Стар 19th June 2008, 14:43
LaskovaA LaskovaA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 45
По подразбиране

На Феик честито! Аз мога да ви стана рекламно лице (след диетата, разбира се) пия по каса и нещо кола лайт седмично
Маги Илиева, божеее колко съм забляна, чета "последните 3 години не съм се изкушавала" и като ококорих очите 0.о Все съм грешно разбрала или чула, няма как :/
А за кантарите, аз имам и тук и в бг електронни ама са без там екстрите, аз искам такъв с процент мазнини да си взема Пък тукашният нещо много съмнителен, с този в Бг си имаме почти емоционална връзка
На всички дето са примерни (като мен днес ) много поздрави , на Маги дето днес разтоварва също

ПС. Аз проспах деня почти, затова съм примерна май . Ама поне пеш си дойдох от училище
Отговори с цитат
  #484  
Стар 19th June 2008, 14:47
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LaskovaA
Маги Илиева, божеее колко съм забляна, чета "последните 3 години не съм се изкушавала" и като ококорих очите 0.о Все съм грешно разбрала или чула, няма как :/
На всички дето са примерни (като мен днес ) много поздрави , на Маги дето днес разтоварва също

Цитирай:
А за кантарите, аз имам и тук и в бг електронни ама са без там екстрите, аз искам такъв с процент мазнини да си взема Пък тукашният нещо много съмнителен, с този в Бг си имаме почти емоционална връзка
Нямам вяра на кантар, който мери % мазнини. Той от къде знае каква е костната ти структура..
Отговори с цитат
  #485  
Стар 19th June 2008, 14:56
LaskovaA LaskovaA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 45
По подразбиране

Бе и аз се чудих как точно го мери този процент мазнини, ама си е заигравка
Не мога да си спомня миналата година като ме мериха с калипер какъв процент бях, не че сега ще съм същия 1:1, ама сега по- имам идея какъв процент е хубав...
Дояде ми се сладко, мисля пак да си лягам
Отговори с цитат
  #486  
Стар 19th June 2008, 15:51
dEs be ~666 dEs be ~666 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 25
По подразбиране

Охх обичам го този ден . Днес вмога да си хапвам спагети, пица, торта.
Та менюто ми за днес
Закуска: портокал
Обяд: две парчета пица с зеленчуци
Вечеря: Парче торта.
Охх да идва довечера.
Отговори с цитат
  #487  
Стар 19th June 2008, 16:50
LaskovaA LaskovaA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 45
По подразбиране

Какво му е на денят, че всички го давате така?
Аз един ден да реша да ям като хората и всичките се отпускате и внасяте смут в редиците, аааа-ма-ха!
Оф, дано издържа до събота малко по- строго, че искам поне да не ми е подут стомахът като пристигна :/
Хапнете и за мене, ей!
Отговори с цитат
  #488  
Стар 19th June 2008, 16:55
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Mога да пийна едно чайче и за теб , а иначе деня ми е разтоварващ, в смисъл само на вода и чайчета... В случая + мляко(но малко)..
Отговори с цитат
  #489  
Стар 19th June 2008, 17:38
Аватара на cvety
cvety cvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: sofia
Мнения: 126
По подразбиране

аз днеска хапнах почти същото като вчера
закуска: обичайната-мюсле с мляко
междинно:кисело млекце /добре че до училище имаме хранителни стоки, че иначе
обяд:салатка от доматче и краставичка,супа телешко варено/без месото/ и спанак със телешко /с месеото / ох колко го обичам този спанак
и като нещо средно между следобедна закуска и вечеря морковчета 2 броя

пп.не съм прегрешавала от повече от 2 седмици ,а последното ми прегрешение беше една топка сладолед и то, защото мама ми го набута
Отговори с цитат
  #490  
Стар 19th June 2008, 17:44
LaskovaA LaskovaA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 45
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от margarita_ilieva
Mога да пийна едно чайче и за теб , а иначе деня ми е разтоварващ, в смисъл само на вода и чайчета... В случая + мляко(но малко)..
Аз като чуя разтоварващ ден си мисля за пастички и тортички, извини ме
Цвети, ти си моята гордост! Не знам как го правите това :/
Сега като се замисля съм толкова безотговорна и нередовна, че не знам как съм свалила 15 кила досега. Ма то за една година... и все пак
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:19.