IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 9th May 2007, 22:12
Winter Winter не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 9
По подразбиране

Ами вече се чувствам много по-добре. Аз обаче не ям салати, само месо,риба и яйца, поне първите няколко дена.Със сигурност няма да я правя цялата, само няколко дена, после ще наблегна на салатите. Иначе не ям мазни пържоли. Предпочитам печено пилешко или риба на скара, всъщност само това ям, нищо мазно.Само че днес ме черпиха с натурален сок, знам че е супер вреден ама....пийнах 4-5 глътки...така че....голяма работа, да не се вманиачаваме, продължавам си режима, все пак ми действа добре за сега, след някой и друг ден увеличавам постепенно салатите за сметка на другите неща.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 13th May 2007, 00:25
detelinka detelinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 19
По подразбиране

отдавна не бях влизала,но реших да поразгледам какви теми има относно диетите и видях тази за диетата на д-р Аткинс. Аз също бях на нея преди 2 седмици в продължение на 3 седмици,но да ви кажа изобщо не съм очарована- свалих 2 кг при положение,че съм я спазвала много стриктно,но това може и да се дължи на това,че нямам много за сваляне, не знам, но веднага след това ги качих което много ме учуди,защото все пак диетата не беше драстична и свалях много бавно,не знам но за успокоение ще ви кажа,че майка ми същто беше на нея и тя свали 7 кг така че успех който се захваща,но моя съвет е да се подлагате на диетата на д-р Аткинс само ако имате доста за сваляне,с малко не става
Отговори с цитат
  #33  
Стар 13th May 2007, 10:24
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Аркинс не е умрял от инфаркт, той получава инфаркт и тогава решава да намери начин да диетира без да гладува и така създава диетата. Иначе умира в един зимен ден като се подхлъзва пред сградата на kлиниката си и умира от мозъчната травма.

Всеизвестно е че Аткинс диетата е основно създадена за мъже защото те нямат флуктуация на хормоните и оттам понасят леко безвъглехидратен режим а и кой нормален мъж може да гладува целенасочено:)
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #34  
Стар 13th May 2007, 22:14
Reminder Reminder не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 270
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yana
Всеизвестно е че Аткинс диетата е основно създадена за мъже защото те нямат флуктуация на хормоните и оттам понасят леко безвъглехидратен режим а и кой нормален мъж може да гладува целенасочено:)
Да беше написала само: Дайте си ми шоколадчето!!!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 13th May 2007, 23:58
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

There are 4 groups of foods: Dark Chocolate, Milk Chocolate, White Chocolate and Chocolate Truffles:)
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #36  
Стар 14th May 2007, 03:35
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yana
There are 4 groups of foods: Dark Chocolate, Milk Chocolate, White Chocolate and Chocolate Truffles:)

точно тъй е!
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #37  
Стар 16th May 2007, 23:12
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Тя природата и ушити панталони и блузки не ни е дала, ама се съмнявам, че ходиш с кожена препаска през кръста по тоя повод.... ........
а и ще ме извиняваш....ама живо пиле не ми дава сърцето да подгоня с вилицата и ножа.... ....

Мисля, че повечето хора тук са съвсем наясно как да поддържат здравословно теглото си..., а останалите.....(като мен)..питат..и те да понаучат нещо...

Но в крайна сметка всеки има право на мнение...

П.С. btw прав си, че излиза скъпо.....сигурно сметката за тока щеше да е много по-малка, ако хрупахме само трева и сурови ядки...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: диетанаАткинсползивреди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:33.