IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #861  
Стар 11th May 2010, 20:01
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Добър вечер от мен (: Събирам идейки за някаква манджичка с коприва
Отговори с цитат
  #862  
Стар 11th May 2010, 20:18
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

коприва с ориз и кисело мляко
Отговори с цитат
  #863  
Стар 11th May 2010, 22:20
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

To не е лошо като идея, но точно с ориз пък не ми се искаше. Някакво разнообразие се търси ;р
Отговори с цитат
  #864  
Стар 11th May 2010, 23:09
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Мацки,да ви запитам нещо.Купих си корнфлейк.Трябва ли да го накисвам в мляко от предната вечер както мюслито за да омекне по-добре? И тъй като е без захар,мога ли да сложа мед за подслаждане и някакъв плод? :P
Бабри,неееее Не го накисвай,ще стане на каша. Аз лично го обичам хрупкав,да се усеща :P Сложи си мед,защо не,аз преди така много често закусвах-прясно или кисело мляко с корнфлейкс и мед! Вкусотия
Отговори с цитат
  #865  
Стар 12th May 2010, 00:42
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NatalyTake
Сетих се за хипнозата
Натали, здравей! Отдавна не съм те засичала. За хипнозата, ох, за съжаление също не могат да се очакват чудеса... поне не и дълготрайни. Още Фройд се е отказал да я използва като метод. По принцип чувала съм, че резултатите от хипнозата могат да се запазят до 2-3 месеца.. не повече.
Да успееш сама да си го внушиш е най-добре, но и най-трудно, за съжаление.

Ето един такъв, дето можел..... но аз не бих дала пари за тази книга. Все пак, като ти е влязла тази муха в главата ти си реши.
http://www.books.bg/books/90/144507.html
Отговори с цитат
  #866  
Стар 12th May 2010, 06:38
Mashkata Mashkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 12
По подразбиране

Lovebird аз с коприва често си готвя супичка,супер лесна и вкусна,също копривена каша,копривени кюфтета...
Отговори с цитат
  #867  
Стар 12th May 2010, 07:24
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ice Cream
Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Мацки,да ви запитам нещо.Купих си корнфлейк.Трябва ли да го накисвам в мляко от предната вечер както мюслито за да омекне по-добре? И тъй като е без захар,мога ли да сложа мед за подслаждане и някакъв плод? :P
Бабри,неееее Не го накисвай,ще стане на каша. Аз лично го обичам хрупкав,да се усеща :P Сложи си мед,защо не,аз преди така много често закусвах-прясно или кисело мляко с корнфлейкс и мед! Вкусотия
Ооо Айсче,знаеш ли колко те чаках снощи да се появиш Ама ти пак си хрупала вафли и сладолед някъде

Накиснах ги и верно станаха на каша,но вече ги изядох.Иначе с половин лъжичка мед се подсладиха перфектно.Даже нямаше нужда от плод.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #868  
Стар 12th May 2010, 08:19
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

tsvety и Мария Василева , много ви благодаря, че ми отговорихте. И особено големи благодарности на теб, Мария Василева ! Стига да си я намеря тази книга задължително ще си я взема. Харесвам този вид литература-за самоусъвършенстването, та дори и физическото... Сигурна съм, че ако не отслабна, то поне ще се почувствам по-добре. На младини имах доста тежък житейски период и много ми помогнаха подобен род книги. Дори и моя близка докторка се учуди, че такива неща могат да ми влияят и аз успявам да ги контролирам и насочвам в нужната ми посока. Само дето не можах да отслабна след последното напълняване , но надежда още имам. ...
__________________
Няма начин, да няма начин!
Отговори с цитат
  #869  
Стар 12th May 2010, 10:06
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Натали, смяташ, че неконтролираното чувство на глад за сладко е лакомия, а не физиологичен проблем, но в повечето случаи е точно физиологичен проблем. Вероятно имаш повишени нива на инсулин (не се стряскай, това не е диабет), а още по-вероятно дефицит на хром и магнезий. Най-вече хром. Пробвай да си вземеш от аптеката хром като добавка и следи резултата.
Отговори с цитат
  #870  
Стар 12th May 2010, 11:29
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Дундьо, взе ми думите.
Най-добре да се направят едни кръвни изследвания, обикновенни и да се види какво липсва на организма и след това да почва да се тъпче с разни неща.
Колкото и да сме уж сведущи друго си е да мине през лаборант и лекар.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетичнаГОВОРИЛНЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:57.