IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #401  
Стар 19th April 2011, 23:37
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Някой някакви отзиви за "Love.net" ?
Отговори с цитат
  #402  
Стар 20th April 2011, 00:13
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Снощи гледах "Малки деца" с Кейт Уинслет, любимата ми актриса.Много качествен филм, добра режисура според мен.Не че мнението ми има значение, но този филм ще го запомня.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #403  
Стар 20th April 2011, 01:31
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Oksana_ Виж мнението
Някой някакви отзиви за "Love.net" ?
Успях да го гледам докато бях в Бг. Като цяло ми хареса, но аз не съм придирчив зрител. Кефя се на факта, че има подем българското кино.

Иначе - характерното за българските актьори преиграване, с което вече съм свикнала.. Явно нямаме добра школа, един български актьор няма на който да му кажа "Евала, добър си!". Имаше няколко добри линии в сценария, но разбира се - нищо натурално и естествено. Като че ли тези сценаристи не живеят в Бг и не знаят как си говорят хората в ежедневието? Супер префърцунени ми идват репликите. Същото се касае и за "Стъклен дом".
Но най ме издразни английската линия в сюжета: просто тва е един от моментите, в който филма е толкова зле, че на теб самия ти става неудобно, че си в залата и ти става кофти за режисьора, че толкова не му се е получило... и за актьорите, че трябва да се гледат след това...

Та толкова от "непридирчивия" зрител. Като цяло ми хареса, де.

Но един български филм, който наистина ме накефи е "Стъпки в пясъка". Препоръчвам!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #404  
Стар 20th April 2011, 01:48
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Българско кино ли?-ААА,не мерси
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #405  
Стар 20th April 2011, 08:42
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от MandarinaDuck Виж мнението
''Let me in"- не е лош, но шведската версия е по-добра.
сега видях трейлъра-ще го гледам
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #406  
Стар 20th April 2011, 21:31
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Успях да го гледам докато бях в Бг. Като цяло ми хареса, но аз не съм придирчив зрител. Кефя се на факта, че има подем българското кино.

Иначе - характерното за българските актьори преиграване, с което вече съм свикнала.. Явно нямаме добра школа, един български актьор няма на който да му кажа "Евала, добър си!". Имаше няколко добри линии в сценария, но разбира се - нищо натурално и естествено. Като че ли тези сценаристи не живеят в Бг и не знаят как си говорят хората в ежедневието? Супер префърцунени ми идват репликите. Същото се касае и за "Стъклен дом".
Но най ме издразни английската линия в сюжета: просто тва е един от моментите, в който филма е толкова зле, че на теб самия ти става неудобно, че си в залата и ти става кофти за режисьора, че толкова не му се е получило... и за актьорите, че трябва да се гледат след това...

Та толкова от "непридирчивия" зрител. Като цяло ми хареса, де.

Но един български филм, който наистина ме накефи е "Стъпки в пясъка". Препоръчвам!
Перфектно те разбирам. Същото, според мене, се отнася и за онази простотия "Мисия Лондон", с краденето на патици от обществения парк

Цитирай:
Първоначално написано от М.И.К Виж мнението
Българско кино ли?-ААА,не мерси
И аз така, но ми става интересно какво са сътворили нашите режисьори.
Отговори с цитат
  #407  
Стар 21st April 2011, 02:02
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

На мен ми става тъжно, когато чуя някой да дава отрицателни мнения за новото българско кино и актьорска игра.Като че ли ние сме уникалните специалисти по режисура! Разбира се, че има недостатъци.Но нима българските проекти не заслужават шанс и рейтинг, за да се въздигнат?

Може "Стъклен дом" да е във формат на сапунена опера, но е 100 пъти по-добър от латиноамериканските и турските помии по BTV или някоя друга телевизия.

Ако погледнем към американското кино от 50-те и 60-те години на XX век, няма ли да ни се стори преиграно? Това не е реална актьорска игра (въпреки че американците се възхищават), съответно...всяко нещо с времето си.И в този ред на мисли, би трябвало да дадем шанс на българските продукции да придобият опит, за да стават все по-надеждни.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #408  
Стар 21st April 2011, 02:09
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ALEXATA Виж мнението
На мен ми става тъжно, когато чуя някой да дава отрицателни мнения за новото българско кино и актьорска игра.Като че ли ние сме уникалните специалисти по режисура! Разбира се, че има недостатъци.Но нима българските проекти не заслужават шанс и рейтинг, за да се въздигнат?

Може "Стъклен дом" да е във формат на сапунена опера, но е 100 пъти по-добър от латиноамериканските и турските помии по BTV или някоя друга телевизия.

Ако погледнем към американското кино от 50-те и 60-те години на XX век, няма ли да ни се стори преиграно? Това не е реална актьорска игра (въпреки че американците се възхищават), съответно...всяко нещо с времето си.И в този ред на мисли, би трябвало да дадем шанс на българските продукции да придобият опит, за да стават все по-надеждни.
ти да не ставаш артистка,маааааааааа
Отговори с цитат
  #409  
Стар 21st April 2011, 02:09
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от М.И.К Виж мнението
Българско кино ли?-ААА,не мерси

Отговори с цитат
  #410  
Стар 21st April 2011, 02:17
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Не спиш ли брее? Дразни ме как всички са вещи в киното и все са с анти настройка към новите филми.А определено хората са вложили повече пари в тях и са положили повече усилия.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Темазафилми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:37.