IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 15th July 2013, 22:13
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

За това как може да изглежда една база имам много близка представа, строителен обект се докарва с пари, това софийските молове, къщите из богатите квартали и пр. да отстъпват по нещо на западните?! Тука не говорим за това колко е лъскаво едно здание, кой знае каква техника не е нужно, не са нужни скенери, лазери или примерно някаква сложна апаратура за диагностика! Става въпрос за прецизност и умения!
За възстановяването на тъкани може и да имат нещо по-добро от това в Англия, но пък английската школа не е сочена за една от водещите в световен мащаб преди нея има около 15тина държави !
Турците са спецове по маркетинг и умеят да се рекламират по света!!!
Бих посочила и още едно носле, по което толкова се прехласвате, а не е добре позиционирано и ...така, но не искам да добивам комплекси на момичето, защото не е нещо драстично и го споменам само поради факта, че ако носа беше правен в БГ веднага щеше да бъде оплют!
Аз съм перфекционист и когато правя нещо зная възможносттите си ако случайно сбъркам си признавам грешката и оценявам дали ще се справя сама или не, за да я коригирам!
Авшар трябва да направи така, че да удовлетвори негодуванието на Рими-дали ще и върне парите или ще преговарят за възможносттите на още една операция извършена от него си е въпрос на преценка на Рими! Но да гушнеш маса кинти и да се покриваш - да не споменавам какво ми е на устата, на сърцето и какво бих направила аз!
Отговори с цитат
 

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:06.