IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 28th March 2009, 21:33
sweet_kalcho sweet_kalcho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 23
По подразбиране Същото

И аз имам същтият проблем бебето което нося е от предишния ми брак,но видях мъжа ми с най-добрата ми приятелка....
Тръгнах си,отидох при сестра ми и там видях братят на нейният мъж.Сега сме женени,той лети в облаците като разбра ,че съм бременна и каза ,че щтом сме женени значи детето е негово ,но си мисля,че го казва само за да не ме обиди!Моля ви кажете ми какво да направя тъй като и двамата искаме това дете...
Отговори с цитат
  #52  
Стар 28th March 2009, 22:16
peteto_83 peteto_83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Milano
Мнения: 13
По подразбиране

sweet_kalcho,няма защо да се притесняваш, след като тои е решил да приеме детето.
Искам само да ти кажа,4е със сигурност ще бъде грижовен баща.
Майка ми се омъжила втори път когато аз съм била на 3 г и до ден днешен мога с гордост да кажа 4е имам най страхотния баща,въпреки 4е не ми е кравен родител.
Така 4е след като и двамата го искате,смело напред и ви пожелавам да бъдете най щастливите родители.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 28th March 2009, 22:23
sweet_kalcho sweet_kalcho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 23
По подразбиране Благодаря!

Да,оприделено той ще е добър баща!Като излизам когато е топло и на токчета той постоянно е до бен и все трепери за бебочето!Е НЕ ,ЧЕ АЗ НЕ ТРЕПЕРЯ ДЕ ,НО ТОЙ ПОВЕЧЕ !Той дори влиза в сайтове за бременност и т.н. и чете по цели дни!Не ми дава дори перци да поместя!Много сме щтастливи...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: BREMENNAHELP
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:29.