IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 19th May 2010, 18:57
mira_mc mira_mc не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 17
По подразбиране

няма предполагам да изненадам никого ако кажа, че за мен е най- важна бебка...... /между другото и име избрах - рано или не/в осмия съм/ - Александра !!!!/ и не ме притеснява толкова мен смата и дали ще мине с мен раждането добре, а да не стане нещо- омотана пъпна връв..... и такива неидаи боже усложнения
Отговори с цитат
  #12  
Стар 20th May 2010, 21:50
Аватара на ALEXIA
ALEXIA ALEXIA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: СОФИЯ
Мнения: 152
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mira_mc
няма предполагам да изненадам никого ако кажа, че за мен е най- важна бебка...... /между другото и име избрах - рано или не/в осмия съм/ - Александра !!!!/ и не ме притеснява толкова мен смата и дали ще мине с мен раждането добре, а да не стане нещо- омотана пъпна връв..... и такива неидаи боже усложнения
Човек никога не е застрахован за съжаление.
Колкото до болницата - прецени сама за себе си къде да родиш, на кой лекар/екип да се довериш и къде ще се чувстваш най-спокойна
Защото колкото момичета се включат, толкова и различни мнения ще прочетеш - индивидуално е
__________________
Даже и важните клечки са от дърво.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 28th May 2010, 08:29
mira_mc mira_mc не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 17
По подразбиране

alexsia - благодаря за мнението- мисля че си права ! Всеки си е индивидуален - и при всеки минава различно било секциото или нормалното раждане! незная вие момичета, но аз минавам от време на време през някакви "хормонални бури"
за няколко дни се вманиачавам на дадена тема и докато вътрешно за себе си не взема някакво решение не мирясвам! било това елементарни неща като количка и т.н. ..... и продължим сега с раждането! но определено - универсална рецепта няма за нищо........
Отговори с цитат
  #14  
Стар 28th May 2010, 08:45
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

не се притеснявай за пъпната връв. Тоновете на бебето се следят през цялото време и при най-малката промяна ще я изкарат със секцио ако се наложи.
Раждането е велико преживяване, а момента след това когато ти дадат бебока в ръце не може да се сравни с нищо което си изживяла до сега. Така че радвай се на това което ти предстои
Отговори с цитат
  #15  
Стар 18th June 2010, 18:34
schatz1 schatz1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 73
По подразбиране

mira_mc,избра ли къде да родиш?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 23rd June 2010, 16:49
Stefy99 Stefy99 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Sofia
Мнения: 4
По подразбиране

http://bremennost.start.bg/

има списък на почти всички клиники и болници
Отговори с цитат
  #17  
Стар 24th June 2010, 08:14
mira_mc mira_mc не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 17
По подразбиране

да - в МД !!!!! даже ходих до там и разглеждах предродилна зала!
ами да ви кажа- далече е пт лукс, ама чак толкова знле колкото го описват на някои места не е ! живот и здраве на 13.07 ми е термина - ще споделям впечатления
Отговори с цитат
  #18  
Стар 11th April 2014, 08:47
Аватара на pepi_simeonova
pepi_simeonova pepi_simeonova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 86
По подразбиране

Аз равдах в МД. Не е лукс, сестрите са малко груби, но бях с избор на екип и съм много доволна. Професионалисти са и имат техника. Жално е, обаче как бебетата са облечени със скъсани болнични дрешки. Не дават да ги обличаш с твои. Малко мизерно, но при проблем, реагират бързо и адекватно.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РАЖДАНЕСОФИЯКЪДЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:12.