IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th April 2011, 14:56
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране отхрачване?

Момичета какво давате на бебока за отхрачване?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th April 2011, 18:10
Аватара на Tedinceto
Tedinceto Tedinceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 15
По подразбиране

Зависи. Колко е голям бебока? Аз давам на моя малък мъж Мукоплант на д-р Тайс с теснолист жиловлек. По принцип избягвам да го тъпча с лекарства, но д-р Тайс го препоръчвам, защото е изцяло на билкова основа. Все пак те съветвам първо да се консултираш с педиатър.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th April 2011, 15:25
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

На 9 месеца сме, ходихме при детския лекар, но той ни предписа антибиотик. Не ми се ще отсега и при всяко сополче или покашляне да пием АБ. Първо, че са вредни за дробовете, второ, че са изключително скъпи и ако трябва да давам всеки месец, а ние почти всеки месец или подсмърчаме или кашляме, или т вдигаме или и двете. не мога да разбера как толкова безотговорно се предписва антибиотик на бебе, което няма годинка всеки път. Мисля да потърся и консултация от хомеопат, но търся някой, който членува в асоциацията, а не някой шарлатанин...Една приятелка също дава на дъщеря й сиропче Мукоплант, ще го пробваме при следващото кашлюкане Мерси Теди )
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: отхрачване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:54.