IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 13th July 2011, 01:11
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite Виж мнението
бил съм малко рязък сутринта, извинявам се на Мария за тона на коментара..
Туй ша да е било след като си сънувал, че тр`яя ставаш.

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Вече всеки може да прекрати срочния си договор с едномесечно предизвестие, а и отпадна варианта да ти го подновяват автоматично без твоето изрично съгласие......което за да се случи, и моя милост има една милоинна заслуга за това (така поне си мисля), вместо да се жалвам в разни статиики (опс, май не съм достатъчно известна ) си ги атакувах с регулярни писъмца....и макар и бавно, воала

Но.....важното е одисея да има статии да се пишат, социалните мрежи да просперират... аз пък искам глобулска илиада
Вече да.. Еми, аз много уважавам отстояването на гражданска позиция. Малко като бели птички са такива `ора, ама е добре, че ги има все пак.
И ето - у нашия форум се пише за това, а журналистите - и те тр`яя ляб да ядът. А ти пиши твоята илиада!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 14th July 2011, 09:15
galina.gor galina.gor не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 43
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite Виж мнението
галина, що така на мтел офертата за мобилен интернет за PC е толкова дървена, майна?

Па знам ли бе, barrуwhite що ти се струва дървена офертата за мобилен интернет, за мен лично луповете винаги са намазвали от офертите и плановете, те си преценят дали са дървени или железни...
Отговори с цитат
  #33  
Стар 15th July 2011, 09:48
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
Cool

40 лева на месец е направо железна цена
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #34  
Стар 15th July 2011, 16:41
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
Talking Аферим

Оксана е права. Съгласна съм с нея. кво толкоз кат са се забавили фактурите, кат се бавят и ти после ще им забавиш плащането и туй то. Всеки си знае колко плаща всеки месец и не му пречи да си заделя същите пари за следващия. Ние така правим за всички сметки, не само за тела, но и за тока и водата... Сега като си изчистихме всички задължения към Мтелу участваме в лятната томбола. И ние кат едни достойни байганьовски наследници се надяваме да ударим кьоравото барем един нетбук от седмичните награди или таблет Блекбъри Сторм, нема да ги върна, даже добре ше ми додат ) Сега ме накефиха, че са пуснали специално за хора с увреден слух мобилен план с включени безплатни минути за видео разговори, гласови обаждания, смс-и и др. екстри...
Отговори с цитат
  #35  
Стар 1st August 2011, 15:21
Аватара на brooklyn
brooklyn brooklyn не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Sunny Girl успех на лятната томбола, кога се теглят печелившите?Или вече се изтеглиха?
Аз имам loop - ска карта и сега се надявам от там да изпадне нещо, ше теглят награди за рождения си ден http://www.monitor.bg/article?id=300895
Понякога е хубаво да с част от младежта, глезят ни много :P
Отговори с цитат
  #36  
Стар 2nd August 2011, 11:25
galina.gor galina.gor не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 43
По подразбиране

аз доколкото разбрах май са удължили срока за аудитата, иначе вече си има доста печеливши нали има седмични тегления .
Отговори с цитат
  #37  
Стар 2nd August 2011, 14:26
Аватара на brooklyn
brooklyn brooklyn не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Мерси galina.gor , но колегите тъкмо коментираха, че днес са изтеглили печелившите за колите....да си ги карат със здраве дет се вика , а аз продължавам да се надявам на лупската промоциика и аз барабар с децата да намажа нещо
Отговори с цитат
  #38  
Стар 2nd August 2011, 18:39
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Тия награди са с парите на такива като мен с големи сметки....надписани, но върви докажи, че не е така, мога ли да помня с кой колко минути съм говорила..жалка история са Мтел
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #39  
Стар 3rd August 2011, 10:01
galina.gor galina.gor не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 43
По подразбиране

да си ги карат със здраве, не всички са късметлии ама кво да се прави...
Отговори с цитат
  #40  
Стар 10th August 2011, 16:02
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

не знам какво е мнението на другите, все пак всеки си има приоритети и гледна точка, за мен е ясно едно, допуснаха този технически гаф да се случи, но е факт също, че постоянно се стараят да се реабилитират и да компенсират хората. Сега като свърши лятната томбола с аудитата, почна нова лятна игра по морето и в фейсбука. Непрекъснато инвестират в различни игри с награди, томболи, отстъпки и тн.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Мтелскаодисея
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:48.