IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th October 2011, 14:09
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране Добър педиатър

Момичета,търсих в темите от Бременност и майчинство,но не видях нищо относно добър педиатър.Моля,ако някой има мнение да сподели.Интересувам се да е в район Младост в София и ако може да бъде и личен лекар.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th October 2011, 18:16
Zoya_A Zoya_A не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 16
По подразбиране

Записвам се и аз в темата, искам да си сменя ДжиПито.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th October 2011, 08:34
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Ние живеем в Младост. На мен личен лекар ми е д-р Владимирова, а детето е при д-р Маргарита Азади. Доволна съм от нея. Нямам опит с гледането на деца и затова спазвам нейните препоръки стриктно. За хранене следва най-новите методи. Имам добри впечатления и от д-р Цаловска, при която отидохме когато Азади беше в отпуск лятото. И двете работят в 25-та поликлиника до общината в Младост 3.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th October 2011, 13:05
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хана Виж мнението
Ние живеем в Младост. На мен личен лекар ми е д-р Владимирова, а детето е при д-р Маргарита Азади. Доволна съм от нея. Нямам опит с гледането на деца и затова спазвам нейните препоръки стриктно. За хранене следва най-новите методи. Имам добри впечатления и от д-р Цаловска, при която отидохме когато Азади беше в отпуск лятото. И двете работят в 25-та поликлиника до общината в Младост 3.
Хана,четох добри неща за д-р Азади и в БГ мама и ще взема да проверя в поликлиниката.А имаш ли представа освен педиатър,дали е и личен лекар?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th October 2011, 20:40
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Деси, Азади не е личен лекар, мила. Даже за да запишеш детенце при нея трябва ти да имаш личен лекар в 25-та поликлиника (не знам по коя логика). Ние малката я записахме, понеже аз съм при д-р Емилия Владимирова. Впрочем личен лекар и на детето се води Владимирова, но пациентите под 18 години се лекуват от други лекари, в нашия случай Азади. Иди все пак и говори с нея. На третия етаж се намира, вратата на кабинета й е с метална решетка. Много е разбрана и обяснява хубаво. Успех!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th October 2011, 21:23
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хана Виж мнението
Деси, Азади не е личен лекар, мила. Даже за да запишеш детенце при нея трябва ти да имаш личен лекар в 25-та поликлиника (не знам по коя логика). Ние малката я записахме, понеже аз съм при д-р Емилия Владимирова. Впрочем личен лекар и на детето се води Владимирова, но пациентите под 18 години се лекуват от други лекари, в нашия случай Азади. Иди все пак и говори с нея. На третия етаж се намира, вратата на кабинета й е с метална решетка. Много е разбрана и обяснява хубаво. Успех!
Благодаря,Хана!Ще отида да я попитам лично.
Похвалиха ми Иванови/също в 25 ДКЦ/ и двамата били доктори,той-педиатър,тя-личен лекар и работели в един кабинет.Явно системата е такава.
Ние в момента всички сме при личен лекар,който е педиатър,та затова питах!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th October 2011, 21:51
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Да, знам, че е възможно. Баща ми също е с личен лекар педиатър в Надежда.
Аз мисля, че като цяло в поликлиниката има добри лекари. Срещни се с няколко и прецени. Аз преди да родя отидох да говоря с Азади и така я избрах. Покани ме да седна, каза, че едното й условие е да имам личен лекар в поликлиниката, а другото аз самата да съм убедена в предимствата на кърменето и да го прилагам. Разбрахме се бързо и за двете, и така.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 23rd October 2011, 18:08
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Хана,а можеш ли да ми кажеш Азади какви смени е?
Аз имам време до декември/когато евентуално мога да сменя личния лекар/,но искам да отида да попитам дали приема нови пациенти.
Вчера в спешното ни прегледа д-р Димитрова/беше дежурен педиатър/ и ни изписа само калциев глюконат с витамин С и температуропонижаващи.
Бях притеснена с бебо и въобще не се сетих да попитам за педиатър/личен лекар/.А и незнам поликлиниката и спешното имат ли нещо общо като лекари.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23rd October 2011, 22:39
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Деси, Азади работи до 19:30 всеки ден през седмицата. На обяд има почивка, в която прави домашни посещения, мисля, че беше от 13:30 до 14:30. В събота прави детските консултации, за да не се засичат здравите бебчета с други хора по коридорите (понеже тогава другите кабинети не работят). И така. ако искаш на лични ще ти пратя телефона й да й се обадиш и да се уточните кога да отидеш. По принцип на мен ми е казвала, че към 15-16 ч. има най-малко работа и тогава да ходя ако има нещо.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd October 2011, 23:42
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

,Хана!
P.S.Ще чакам да ми пуснеш номера на Азади на лични.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Добърпедиатър
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:50.