IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3191  
Стар 22nd July 2015, 12:33
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Трябва да взема сутиена, за да избираме имплантите с него. Обличам го, слагаме и гледаме - така разбрах Трябва да спортен Дала ми е снимка на опаковката - Triumph Triactive и каза да го премеря 75 С, като размер
Отговори с цитат
  #3192  
Стар 22nd July 2015, 12:35
Karina0905 Karina0905 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 7
По подразбиране

Kanari, ако държиш да видиш големите одървени възглавници 5-6 дни след скачването с кораба майка, метни един мейл на лични да те шокирам
Иначе това със спането по гръб с анатомичните ще може ли малко повече разяснения ако може? Мен пък още в клиниката ме караха да лягам леко настрани, но аз от болка не пожелах. Нали все пак имплантът сраства с тъканите, какъв е проблемът със спането настрани? Нещо се притесних.
Отговори с цитат
  #3193  
Стар 22nd July 2015, 12:51
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Sandra.bri@abv.bg - ще бъда благодарна, Карина

добре, де, направи както ти е казала женицата, ама...ако после ти е много стегнат, или пък недостатъчно? това са 70 кинта. не можеш ли да заемеш отнякъде? аз към моите импланти си имах подарък сутиен от фирмата, уж М, но се оказа,че тр.да е S след като и ги сложиха, та добре,че ми го смениха, но при мен не беше наложително да нося и така и не съм го ползвала. По принцип харесвам Тепавичарова, защото лежах в александровска и видях работата и (Не само за гръдни импланти), ама де да знам...
Отговори с цитат
  #3194  
Стар 22nd July 2015, 12:52
Karina0905 Karina0905 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 7
По подразбиране

Да живее баба Пена!!!
Отговори с цитат
  #3195  
Стар 22nd July 2015, 12:55
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Тя едва ли ще ми сложи по-големи импланти, от колкото е склонна. Каза да взема 75 В, ако искам по-малки или 75 С, ако искам по-големи. Явно е решила, че няма да съм с огромни гърди Ще взема 75 С, предполагам за пробите трябва да е стегнат, а дали ще става след това не зная Ще го прежаля, а и ползван .... едва ли ще ми го сменят

Мисля да сложа максимално възможното, за да нямам психологически проблем после:"Е, можеше и още малко "
Отговори с цитат
  #3196  
Стар 22nd July 2015, 13:02
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

емииии....скоро коментирахме мерки....аз съм 75 С(пълно) сега (325сс)... а в никакъв случай не съм с големи. нормални към малки ми вървят. тъй че мисли го, докато можеш
Отговори с цитат
  #3197  
Стар 22nd July 2015, 13:13
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Относно Тепавичарова бях чела само суперлативи, че е много добра, ама много.
Видях една нейна пациентка обаче и се разочаровах, никак не ми допаднаха.
Ама то всеки има и лоши изпълнения, така че на фона на всичко останало се надявам да си е кадърна жената.
Отговори с цитат
  #3198  
Стар 22nd July 2015, 13:30
madhouse madhouse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 26
По подразбиране

триумфа triactiv или triaction? щотото моя е triaction 75C, а другото не мога да го намеря като модел нещо. на мен когато ми правиха имплантите също ми дадоха сутиен от болницата, но е медицински, специален за мамопластика- Марена. Не знам дали вече се внасят в БГ. Но ако искаш мога да ти заема триумфа за проба, така или иначе не го нося, малее ми малко ,да не купуваш само за едното пробване, защотото след това определено ще ти е тесничък. Ако искаш драсни на лични да не спамим тук.
Отговори с цитат
  #3199  
Стар 22nd July 2015, 13:33
Karina0905 Karina0905 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 7
По подразбиране

Alena, на теб между какви кубици ти е чуденето? И спря ли се на какъв тип?
Отговори с цитат
  #3200  
Стар 22nd July 2015, 13:38
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Triaction пише на картинката

С удоволствие бих се възползвала и много благодаря за милия жест, но трябва утре сутринта в 7ч да отида с него Ако си в София и има начин да мина да го взема от някъде ще е супер

Сега ще ти пиша -не съм писала още ЛС - ще огледам от къде става

Карина, нямам никаква идея за кубици, надявам се над 300

Последно редактирано от a.l.e.n.a : 22nd July 2015 на 13:41
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:24.