IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4031  
Стар 1st August 2016, 11:32
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MartaSanchez Виж мнението
Ина преди 6 месеца и няколко дена ... на моменти са малко по-топли от друг път ,но като цяло са много студени и то само отдолу все едно нещо е прекъснато...
Междудругото много яка снимка
Предполагам че с времето ще се махне това чувство за студ, би трябвало. Почти винаги има промяна в чувствителността, която продължава доста време.
Мерси за снимката - случайно е станала точно такава.
Отговори с цитат
  #4032  
Стар 1st August 2016, 11:51
Sashi Sashi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2016
Мнения: 6
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от MartaSanchez Виж мнението
Здрасти по принцип има тема за него тук в сектор мамопластика ,трябва да говориш с него защото и аз бях така даже по-малко от 10 дена и коментирахме различни варианти за свалянето на конците тъй като нямаше как да ми ги свалят в клиниката след една седмица(казаха,че е рано) та ми ги свалиха другаде.Да кажа само,че аз съм оперирана при друг хирург .Успех
Blagodarja ti,za barzijat otgovor i za baaaavnoto vklychvane ot moja strana,no v momenta sm na dve raboti i pochti njamam vreme za sebe si,no kakto i da e.Ti sashto li si v chyjbina,ako da ne te li beshe malko strah da ne stane neshto tam .
Oh imam mnogo za pitane,no da ne stavam dosadna.
Ti na koi den si tragna ot BG,ako si v chyjbina.Na men mai shte mi se naloji da patyvam s kola i malko se pritesnjavam,zashtoto ste e gore doly na 10- 11 jat den sled OPto.Dali shte ja ima oshte taja neponosimata bolka,tvojata kolko dni beshe?
Sorry za romana i dano v nai-skoro vreme ti se vazvarne napalno sensibilnostta
Pozdravi
Отговори с цитат
  #4033  
Стар 1st August 2016, 11:58
Sashi Sashi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2016
Мнения: 6
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Да, няма актуални отзиви за Н. Георгиев.
Ти говори ли вече с него - за тези 10 дни?
Pitah go da,t.e.korespondiram s nego chrez e-maili,no ne otgovori nishto,moje bi e smetnal,che njama da ima problem sled kato imam 10 dni,no moga li da znam ?
A za otzivite shto kazvash i ti znachi njama aktyalni,no nerazbiram zashto?Ne vjarvam za 2 3 god. tolkova pak da njama pacientki?Nz kakva e prichinata,no se nadjavam<che vsichkite my pacientki sa dobre i dovolni
Pozdravi ot men
Отговори с цитат
  #4034  
Стар 2nd August 2016, 10:42
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sashi Виж мнението
Pitah go da,t.e.korespondiram s nego chrez e-maili,no ne otgovori nishto,moje bi e smetnal,che njama da ima problem sled kato imam 10 dni,no moga li da znam ?
A za otzivite shto kazvash i ti znachi njama aktyalni,no nerazbiram zashto?Ne vjarvam za 2 3 god. tolkova pak da njama pacientki?Nz kakva e prichinata,no se nadjavam<che vsichkite my pacientki sa dobre i dovolni
Pozdravi ot men
Предполагам, че след 10 дни ще си доста добре. Настрой се е ти така. И успех!
А за отзивите - във форума по принцип вече пишат малко хора. За съжаление.
Отговори с цитат
  #4035  
Стар 2nd August 2016, 12:07
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sashi Виж мнението
Blagodarja ti,za barzijat otgovor i za baaaavnoto vklychvane ot moja strana,no v momenta sm na dve raboti i pochti njamam vreme za sebe si,no kakto i da e.Ti sashto li si v chyjbina,ako da ne te li beshe malko strah da ne stane neshto tam .
Oh imam mnogo za pitane,no da ne stavam dosadna.
Ti na koi den si tragna ot BG,ako si v chyjbina.Na men mai shte mi se naloji da patyvam s kola i malko se pritesnjavam,zashtoto ste e gore doly na 10- 11 jat den sled OPto.Dali shte ja ima oshte taja neponosimata bolka,tvojata kolko dni beshe?
Sorry za romana i dano v nai-skoro vreme ti se vazvarne napalno sensibilnostta
Pozdravi
Здравей,аз пътувах с кола повече от 12 часа, накъде около 8 дена след операцията,но сега наистина не си спомням кога точно.На другия ден ме боляха гърдите повечко,но нямаше как и като цяло не се подавай на негативни емоции.Освен това аз постоянно пишех после на пощата на клиниката ако нещо ме притесняваше или трябваше да питам,даже до днешен им пиша : Дискомфорт или болка при всеки е различно,в началото е добре като си лягаш да пиеш нещо,аз пиех по един немизил,може да питаш там да ти изпишат нещо.Една моя приятелка се прави при НГ миналата година сложи и ментор,неискам това да звучи като реклама или препоръка само споделям,че тя остана много доволна даже я видях преди един месец и искаше да ги сменя с по-големи бомбички хаха пак при него успех и няма да се плашиш
Отговори с цитат
  #4036  
Стар 2nd August 2016, 14:52
Sashi Sashi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2016
Мнения: 6
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от MartaSanchez Виж мнението
Здравей,аз пътувах с кола повече от 12 часа, накъде около 8 дена след операцията,но сега наистина не си спомням кога точно.На другия ден ме боляха гърдите повечко,но нямаше как и като цяло не се подавай на негативни емоции.Освен това аз постоянно пишех после на пощата на клиниката ако нещо ме притесняваше или трябваше да питам,даже до днешен им пиша : Дискомфорт или болка при всеки е различно,в началото е добре като си лягаш да пиеш нещо,аз пиех по един немизил,може да питаш там да ти изпишат нещо.Една моя приятелка се прави при НГ миналата година сложи и ментор,неискам това да звучи като реклама или препоръка само споделям,че тя остана много доволна даже я видях преди един месец и искаше да ги сменя с по-големи бомбички хаха пак при него успех и няма да се плашиш
Blaodarja ti za otgovorite i za podkrepata,mnogo ste mili tyk v tozi sait,da si kaja neochakvah nikakvo vklychvane ot nikogo.Vie me ocharovahte
Danke,danke,danke ))))))
Отговори с цитат
  #4037  
Стар 2nd August 2016, 14:55
Sashi Sashi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2016
Мнения: 6
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Предполагам, че след 10 дни ще си доста добре. Настрой се е ти така. И успех!
А за отзивите - във форума по принцип вече пишат малко хора. За съжаление.
I az se nadjavam,mersi za podkrepata,dosta ste polezni na vsichki kato men novobranci
Dano da ima poveche mili macki kato vas
Отговори с цитат
  #4038  
Стар 4th August 2016, 07:37
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sashi Виж мнението
Dano da ima poveche mili macki kato vas
Благодарим за определението.
Отговори с цитат
  #4039  
Стар 25th October 2016, 13:11
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

Sashi какво стана ,оперира ли се разказвай къде изчезна ?!
Отговори с цитат
  #4040  
Стар 9th November 2016, 16:11
Аватара на vasi8888
vasi8888 vasi8888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 15
По подразбиране

Здравейте момичета..

Тази седмица бях на консултация при д-р Милко Ковачев. Като цяло не е много приказлив..консултацията мина за 10 мин. Сложи ми един спортен сутиен, смени няколко импланта, каза, че трябва да са между 350 и 400 кубика и в общи линии това беше.

Другата седмица пак ще ходя за да изберем дата и параметри на имплантите.

Освен CvetiB така и не видях снимки на други жени, оперирали се при него. Тези снимки са и един от основните мотиви да избера него..

Та на въпросите..
1. Колко време трае самата операция? Док. каза 1 час, но моя приятелка каза, че нейната е била 3. Живо ме интересува, защото упойките не ме хващат много по мед. причини, будя се посредата на операции и това много ме притеснява.
2. Как си избрахте имплантите, сами или се доверихте на доктора? Аз миналата година родих близнаци и 6 месеца се кърмихме като съм си засичала, че произвеждах по 1.5 л. кърма на ден..та гърдите ми бяха доста големички, въпреки че съм слаба (170 височина, 53 кг., 77 см. подгръдна обиколка). Сега от гърдите ми не остана нищо, съвсем празни са и в горната част буквално ми се броят ребрата. Има малко обем само под зърното и когато док. каза, че съм за около 375 кубика на мен ми се видяха малки..като кърмех имах по-големи гърди. Прегледах каталога на фирмата (Nagor) и си избрах анатомични с висок профил - XF3 405 кубика с параметри шир.12.5, вис. 13.0, проекция 5.9. Има ли някой със сходни параметри и доволни ли сте от обема в горната част?
3. Конкретно към CvetiB - видях, че снимките ти са от 6-тия ден след операцията..след като спаднаха отоците имаше ли голяма разлика? На снимките изглеждат перфектно, но така ли останаха и след спада на отоците? Може ли да ми пратиш снимки на лс .

Последно редактирано от vasi8888 : 9th November 2016 на 16:15
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:53.