IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4101  
Стар 19th December 2016, 20:48
didi_ss didi_ss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 33
По подразбиране

На мен третата седмица зърната ми станаха болезнено чувствителни и тогава имаше бая "боцкане".
Отговори с цитат
  #4102  
Стар 19th December 2016, 21:01
Аватара на Milenkkka
Milenkkka Milenkkka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 7
По подразбиране

Да... моето на лявата сега е така.. охх имам чувстовото че само тя ми тежи,другата нииищо,а тази ъежка и болезнена,придърпвания,дви жения
.. супер странно я чувствам а за капак тя изглежда по добре от дясната... дясната леко нагортой и. Не е паднал.импланта явно от това е тази тежест,защото на лявата е вече.оформена..но зърното да,болезнено ми е.. и отвътре са тези боцкания.. навеждане,опъване на ръцете.. бая странна я чувсъщтваммм...
Отговори с цитат
  #4103  
Стар 19th December 2016, 21:07
didi_ss didi_ss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 33
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Milenkkka Виж мнението
Да... моето на лявата сега е така.. охх имам чувстовото че само тя ми тежи,другата нииищо,а тази ъежка и болезнена,придърпвания,дви жения
.. супер странно я чувствам а за капак тя изглежда по добре от дясната... дясната леко нагортой и. Не е паднал.импланта явно от това е тази тежест,защото на лявата е вече.оформена..но зърното да,болезнено ми е.. и отвътре са тези боцкания.. навеждане,опъване на ръцете.. бая странна я чувсъщтваммм...
Е, значи е същото като при мен. И аз нея по си я харесвам, ама я чувствам като... като камък някак...
Отговори с цитат
  #4104  
Стар 19th December 2016, 21:09
didi_ss didi_ss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 33
По подразбиране

И най-вероятно не е дясната да стои по-нагоре, а под лявата да има по-голям оток.
Отговори с цитат
  #4105  
Стар 19th December 2016, 21:13
Аватара на Milenkkka
Milenkkka Milenkkka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 7
По подразбиране

Че защо сега да се появя!? Не е ли късно да се появя отток!? Като цяло нямах големи оттоци само между гърдите.. но най важното е че.отдолу където са белезите като пипам двете на лявата явно си пипам импланта стой изпънато и оформено,от дясно стой по пихтиесто,меко.. аз си видях още в началото,че дясната е по-нагоре.. сега слиза още съм със ластик.. но сега го махам заради лявата гърда.. в четвъртък ще ходя да.ме види.. дано не претупа нещата и да каже че е нормално нам си какво си..дано не е оттекла сега... ужас...
Отговори с цитат
  #4106  
Стар 20th December 2016, 09:52
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Всичко, което описвате е нормално за следоперативния период
Отговори с цитат
  #4107  
Стар 20th December 2016, 10:26
didi_ss didi_ss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 33
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Всичко, което описвате е нормално за следоперативния период
Сигурно си права, ама те нали на страха очите били големи...
Отговори с цитат
  #4108  
Стар 20th December 2016, 13:37
Аватара на Milenkka
Milenkka Milenkka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 13
По подразбиране

Не знам мили момичета и мами.. много съм притиснена.. усещам лявата си гърда точно сякаш.има бучка,вече е по надолу от дясната,но по ми харесва... в четвъртък съм на лекар... дано няма нищо,не се товаря принципно,но ми е втора седмица.. усещането е за плаваща бучка в гърдата ми.. явно си е импланта ветенарникте ще кажат.. докато дясната ниищо слиза по бавно и си я усещам все. Дно е моята.. по малко ме боли но лявата ме тревожи...
Отговори с цитат
  #4109  
Стар 20th December 2016, 17:33
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Като казваш, че си на 2 седмици какво точно имаш предвид.... не ми става ясно. 2 седмици са само началото на възстановителния период.

Преди да се подложите на операцията информирали ли сте се за това какво да очаквате.... всичко описано от вас е коментирано тук поне 300 пъти.

Поне до 3ти месец, ако не и по-късно ще се оформя окончателният вид на гърдите.

Имплантите не се смъкват.... спада отокът и има визуална измама за "смъкване"....

Изказах се като е'на вездесъща "ветенарника"
Отговори с цитат
  #4110  
Стар 20th December 2016, 17:39
Аватара на Milenkka
Milenkka Milenkka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 13
По подразбиране

Ооооо... радвам се щом така казваш.. дано е така.. че вече откачих.. дано и циците се изравнят.. в четвъртък ще говоря с доктора ми.. нормално е да се тревожиме и благодаря за мнението... знам че до 3 месец ще се променят различни етапи ще минават тепърва,просто по различен начин се възстановяват двете гърди..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:58.