IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 22nd August 2013, 01:10
alex22 alex22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 6
По подразбиране

здравейте и от мен. Малко е късничко да ви пиша но много се измъчвам и имам нужда от вашия съвет. От скоро с моя приятел работим по въпроса за бебче. Миналия месец го направихме на 14 аовулацията ми беше на 15 и трябваше да ми дойде на 30 както винаги ми е подранявало но не ми дойде на 30 а после на 31 му зацапа едно кафеникаво петно и на 1-ви ми дойде нобеше слабо и саюо 3-ри дни. Не знам дали е било бременност и не съм правила тест реших да исчакам ама като видяк лвлката и се отчаях. Та сега този месец го направихме един ден преди овулация и продължаваме с опитите но през ден и дали спорет вас един ден преди овулация ще стане. Моля ви за съвет толкова съм тъжна вече 2 месеца и нищо.

Последно редактирано от alex22 : 22nd August 2013 на 01:13
Отговори с цитат
  #12  
Стар 22nd August 2013, 13:22
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Алекс,на нас ни отне точно 2 месеца да забременея и нон-стоп свършване вътре
При мен стана след цикъл и знай,че всяка жена не може да забременее когато й се прииска.Има определени месеци,в които става Ако си сигурна,че нямате никакви инфекции,че сте чисти значи ще стане
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #13  
Стар 22nd August 2013, 14:56
alex22 alex22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 6
По подразбиране

Здравей Мариса. Аз винаги си изчислявам кога ми е овулацията и дано този път е станало сега трябва да ми дойде на 29 та ще видим какво е станало и имам странното чувство. че този път ще стане но ще видим!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 22nd August 2013, 14:59
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Аз изобщо нямах чувство,че ще се случи.Случи се когато най-малко очаквах.Бях на работа и чаках да ми дойде,но получих само зацапване и това беше.Тестовете са верни до 99%,аз купих няколко вида за по-сигурно и така
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #15  
Стар 22nd August 2013, 14:59
alex22 alex22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 6
По подразбиране

Ходих миналия месец на преглед при гинеколог и му казах, че искаме бебе затова да ме прегледа и той ми каза ами добре тогава какво чакате действайте та ще видим много ми се иска този път да стане
Отговори с цитат
  #16  
Стар 22nd August 2013, 15:02
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alex22 Виж мнението
Ходих миналия месец на преглед при гинеколог и му казах, че искаме бебе затова да ме прегледа и той ми каза ами добре тогава какво чакате действайте та ще видим много ми се иска този път да стане
ПОжелавам ти го тогава от все сърце Но знай,че си е хамалска работа за мъжа,хихи.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #17  
Стар 22nd August 2013, 15:03
alex22 alex22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 6
По подразбиране

А възможно ли е да си бременна но тестът да показва отрицателно? аз си направих един но избързах и е отрицателен ще изчакам до края на месеца.А най-гадното е, че когато желаеш нещо никога не става а когато се откажеш и тогава става.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 22nd August 2013, 15:06
alex22 alex22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 6
По подразбиране

Така си е.Но все пак мисля, че когато има желание и вяра става Извинявай за глупавия въпрос но би ли споделила какви бяха твоите най ранни симптоми.Знам, че за всяка жена е индивидуално но ми е интересно.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 22nd August 2013, 17:23
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alex22 Виж мнението
Така си е.Но все пак мисля, че когато има желание и вяра става Извинявай за глупавия въпрос но би ли споделила какви бяха твоите най ранни симптоми.Знам, че за всяка жена е индивидуално но ми е интересно.
Желанието е ясно,че го има,а вярата няма нищо общо според мен
АМи тестът не е възможно да показва фалшив резултат,защото ти казвам,че аз взех различни марки
Раздразнение и отпадналост,но аз го отдавах на работата си.Но най-важният симптом,че ми закъсняваше с 2 седмици
А като стана месец/месец и половина имах от време на време гадене и повдигане.Не съм повръщала.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 22nd August 2013 на 17:30
Отговори с цитат
  #20  
Стар 23rd August 2013, 14:45
alex22 alex22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 6
По подразбиране

Здравей Мариса. Както ти бях казала, че цикълът трябва да ми дойде на 29 мда. но днес ми дойде и е странно, че сега е много слаб и е розав а по принцип като ми идва в началото е обилен. А миналия месец ми закъсня е 1 ден после на другия само ми зацапа и беше само 3 дни не знам какво да правя вече.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
:):)))


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бременностилине
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:54.