IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd October 2013, 15:14
Аватара на allie
allie allie не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: София
Мнения: 109
По подразбиране Как да му кажа, че искам бебе

Ето моята история: с приятеля ми сме заедно от 3 години, връзката ни е сериозна. Аз лично го възприемам като бъдещия татко на децата ми, смятам, че и той ме възприема по същия начин. Досега не съм адресирала директно темата за деца, говорили сме си само с недомлъвки. Той е малко от типа хора, които имат нужда да изчакват и премислят всичко по 100 пъти. От няколко месеца насам не мога да спра да мисля за това и много ми се иска да имаме бебче. Не е неразумна стъпка, и двамата работим и имаме нормални стабилни доходи, за да се справим, друг е въпросът за емоционалната 'готовност'.
Честно казано мисля да изчакам подходящ момент и да му кажа без увъртане. Ще съм благодарна, ако ме посъветвате
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd October 2013, 17:32
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Връзката ви е сериозна и щом е с теб от 3 години, значи те обича и няма от какво да се притесняваш. Това са толкова нормални неща, разбира се трябва да му го каже, когато е в настроение, най добре да му споделиш, когато сте сгушени в леглото, да го целунеш преди това и да му го кажеш. Все пак има значение и момента и мястото, съвсем друго е да му го кажеш, когато той е на дивана и гледа някой футболен мач

Давай смело, успех ти пожелавам !
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd October 2013, 20:34
Аватара на allie
allie allie не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: София
Мнения: 109
По подразбиране

Благодаря ти, Pufpaf, вдъхна ми кураж
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
майчинство


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдамукажачеискамбебе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:01.