IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 13th September 2010, 10:10
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Същите хора за които говоря освен това дете имат и 2 сина които са на по 20 и нещо години и винаги ми е ставало драго като ги видя как прегръщат баща си и колко го оби4ат .Докато не се сблъскаш с такова дете просто не знаеш за какво говоря
want, това, че тримата са деца на едно и също семейство въобще не значи, че са расли при еднакви условия (емоционално дори). Може детето да е чувало, че е изтърсак, че е станало случайно, да се чувства не достатъчно обичано. Знае, че не може да достигне големите си братя. Или да му е неприятно, че родителите му са на по-голяма възраст. Варианти хиляди. А и до колкото разбирам е в пубертета - май най-трудната възраст в живота. И за околните и за него.

Ние хората можем да нараним другите дори и без да се усетим за това и без да си даваме сметка. За агресията винаги си има причина.

Наскоро пак даваха по телевизията онова сладко филмче "Боговете сигурно са полудели". Сигурно всички сме го гледали - забелязала ли си бушмените какви нежни отношения имат с децата си. Няма кавги, за бой и дума не може да става. Виждала съм подобни отношения в семейства главно на наши емигранти, които са се устроили добре в чужбина и имат брак с чужденец. Бързам да уточня, че не слагам всички под един знаменател. Като родител знам, че ние допускаме грешки. И те се виждат в поведението на децата ни. Толкоз.

Ей едни тука, дето смятат, че малко са били детето си: http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3254791

Ииии .... един учител, дето повече ще ти хареса: ........
Отговори с цитат
  #112  
Стар 13th September 2010, 10:16
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

аз просто нямам думи... как може такава жестокост да се толерира от обществото?
Отговори с цитат
  #113  
Стар 13th September 2010, 11:08
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Piny, не знам за кой от двата линка говориш. Ако е за втория - това е някакъв стар скеч, в който според мен се осмива подобно поведение. Иначе е симптоматично това, на което се смеем..

(иначе, ако оставим на страна някои такива сценки, които ми е трудно да преглътна спектакъла на Камен Донев беше един от няй-добрите, които съм гледала. Но то просто трябва да се види на живо!)
Отговори с цитат
  #114  
Стар 13th September 2010, 11:35
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

не, говоря за детето вързано със синджир
Отговори с цитат
  #115  
Стар 13th September 2010, 20:33
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мария Василева
want, това, че тримата са деца на едно и също семейство въобще не значи, че са расли при еднакви условия (емоционално дори). Може детето да е чувало, че е изтърсак, че е станало случайно, да се чувства не достатъчно обичано. Знае, че не може да достигне големите си братя. Или да му е неприятно, че родителите му са на по-голяма възраст.
Maрия детето от 2 годишно го водят по психолози и психиатри ...това трябва да ти говори нещо!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Разглезенилисаднешнитедеца
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:22.