IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 22nd February 2013, 22:51
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

merilin13,може ли снимки на ЛС,че ги изпуснах?!
Отговори с цитат
  #82  
Стар 23rd February 2013, 02:27
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Момичета, далеч съм от мисълта да ме съжалявате, за себе си мога да го разреша проблема и да отида при друг /пиша го за тези, които ми писаха на лични/! А тези, които са теглили кредити какво да направят??? Да се оставим да сме парче месо??? Не се мисля за богопомазана, а и не се знае утре близките ни дали няма да имат същия проблем! Мисля, че за парите, които сме дали поне заслужаваме нужното успокоение и разрешаване на проблема! Мъжът ми не ме е виждал да плача 20години и като го каза, Тонев му отговори: Ами като си луд да я търпиш! Това нормално ли е? Или е лиготия от моя страна след като видяхте снимките? Докога да се оставяме да ни тъпчат???
Отговори с цитат
  #83  
Стар 23rd February 2013, 11:00
Silikonka1980 Silikonka1980 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 42
По подразбиране

Не познавам този "доктор", но според мен е направо циничен! За ъжаление некадърници в медицината дал Господ!
Отговори с цитат
  #84  
Стар 23rd February 2013, 12:24
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

merilin13,може ли снимки на ЛС
Отговори с цитат
  #85  
Стар 23rd February 2013, 12:40
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Тук не говорим за некадърност! И най-добрите пластични хирурзи имат лоши дни. Гаранция няма, че някоя от нас няма да уцели един такъв ден, НО, признат грях е половин грях! Реакцията, думите и действията на Тонев са меко казано отвратителни! Така ще загуби много повече пациентки, отколкото, ако си беше признал за грешката!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #86  
Стар 26th February 2013, 16:51
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Тук не говорим за некадърност! И най-добрите пластични хирурзи имат лоши дни. Гаранция няма, че някоя от нас няма да уцели един такъв ден, НО, признат грях е половин грях! Реакцията, думите и действията на Тонев са меко казано отвратителни! Така ще загуби много повече пациентки, отколкото, ако си беше признал за грешката!
Да! Точно така е. Първата, която окончателно се отказа да се оперира при него, след като чу разказа на мерилин, бях аз !
Отговори с цитат
  #87  
Стар 26th February 2013, 16:59
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Уффф много неприятно. Мерилин като направиш консултация с друг хирург пиши какво ти е казал. Хубаво е да се появяват и оплакващи се от хирурзите, за да може човек да си направи преценката добре. Аз също се бях насочила към друг хирург в началото. Малко преди консултацията ми при него се появиха няколко оплакали се, не една а няколко. И аз се отказах от него и отидох при Стоянов. Все още съм много благодарна на тези момичета. Дано и при тях вече всичко да е наред.
Отговори с цитат
  #88  
Стар 27th February 2013, 02:10
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Няма много информация за дабъл бабъл, но от това, което намерих си е лекарска грешка. Някой да знае дали винаги е лекарска грешка? Определено поведението му ме кара да си търся правата! Въпреки, че осъден лекар няма....... Писах с друг известен хирург, но все ми отклонява въпроса за това дали дабъл бабъл е лекарска грешка!!! Всички хирурзи са уникални, когато няма проблем, появи ли се - вече си просто "парче месо"! Скоро ще си направя консултация.
Отговори с цитат
  #89  
Стар 27th February 2013, 02:21
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Не съм особено компетентна по въпроса, но, ако си спазвала стрикно всички препоръки, които ти е казал доктора след операцията, не виждам на кого другиго би била грешката, освен на хирурга...
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #90  
Стар 27th February 2013, 02:28
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Уффф много неприятно. Мерилин като направиш консултация с друг хирург пиши какво ти е казал. Хубаво е да се появяват и оплакващи се от хирурзите, за да може човек да си направи преценката добре. Аз също се бях насочила към друг хирург в началото. Малко преди консултацията ми при него се появиха няколко оплакали се, не една а няколко. И аз се отказах от него и отидох при Стоянов. Все още съм много благодарна на тези момичета. Дано и при тях вече всичко да е наред.
Хубаво е да не се прикриват проблемите, за да се намали броя на пострадалите! А също и ние трябва да сме половин доктори, а не да ни омайват! Аз също бях много доволна веднага след операцията, като не знаех за този проблем - сама си го видях преди първата превръзка и го попитах!!! Прекалено добра и наивна съм и за пореден път това ми изигра лоша шега
Още като отидох в болницата в неделя, за да преспя нямаше кой да ме посрещне и си обикалях 1 час да търся на кой етаж и в коя стая ще съм! Нямаше никой! Звъннах на сестрата да попитам, тя ми каза охраната ще те опъти/един доста възрастен човек, който си нямаше и идея за какво му говоря/. Случайно докато обикалях етажите се появи една сестра, но от УНГ и се опита да ми помогне. На втория етаж имаше бележка на вратата на една от стаите - " Пациентка на д-р Тонев". Само аз си знам как си преспах с парите под възглавницата, защото както аз си обикалях, така всеки може да влезне!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: дабълбабълщото
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:37.