IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th January 2005, 11:41
Слаботелесната
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Искам да напълнея

Може да звучи смешно, но освен хора които искат да отслабнат има и такива като мен които искат да напълнеят. Ако някой има идея как може да стане това /храня си се нормално / може да ми даде съвет.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th January 2005, 16:58
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Ami du6ko i as iskam da napulneq no nz kak...Za sega si hapvam malko pove4e i za okolo 3 meseca ka4ih 3kg,predstavi,v momenta sam 42-43..Iskam da stana 45-KAK!!!Pls pomognete ni da napulneem!!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th January 2005, 20:56
Sara
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Az puk ne iskam da nadebeleq.
Moq priqtelka imashe vashiq problem i spazvashe nqkakva dieta za napylnqvane i qdeshe v promishleni kolichestva fastycheno maslo.
Sigurno trqnva da se priemat po-trudnosmilaemi hrani,ili neshto,koeto da vi zabavi metabolizma,ne mi vqrvaite.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th January 2005, 23:57
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

вие сте луди, как искате да надебелявате ?

никога не бих ви дал съвет да правите това.......... незнам каква е причината..... но съм много против
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th January 2005, 10:55
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

и аэ страшно много искам да напълнея.аэ съм много кльощава.трябва да кача 8кг но не става.играя хореография в у-ще и ме е срам от останалите.момчетата не ме харесват а плюс това нямам гърди а съм на 16.а бе ужас!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27th January 2005, 14:13
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

ами ако сте съвсем хърбави........ ще ви посъветвам да не се тъпчете с баници и сладко...... или каквото ви попадне, защото така рискувате да надебелеете като сложите само мазнини и сланини в тялото си...... ако искате да качите малко за да изглеждате идеално, то трябва да се храните правилно.... като казвам правилно имам в предвид да имате добра диета и да консумитате, само полесни продукти... които съдържат минимален брой мазнини и с по-висок брой на протеини и сложни въглехидрати..............

а това за Циците............. нищо неможеш да направиш по въпроса..... както някой тук каза във форума "Бог дал, Бог взел" ......
Отговори с цитат
  #7  
Стар 27th January 2005, 14:35
слаботелесната
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране до _root

Моля пишете на кирилица.Ще те помоля да бъдеш по-изчерпателен/на/ и конкретен/на/. На 25 години съм 170/48 от години съм така като изключим една година до като бях студентка, когато за една година бях станала 55 килограма вследствие на тъпченето под час в студенския стол, но това бе до сесията и после свалих натрупаното.
Интересувам се от конкретна диета или поне от някой към когото мога да се обърна за съвет.

Колкото до 16 годишната, ти мила проблем нямаш, сега растеж и се развиваш всичко ще си дойде на мястото по-късно :P
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th January 2005, 23:32
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

ами като ми казвап така "170/48" ...... за твоя ръст, да малко си слабичка.... според мен не ти трябват повече от 2кг отгоре..... сега отностно диетата. Малко е сложно като става не въпрос жена да качва килограми и то чисто без никакви мазнини. Но ще те посъветвам да пробваш една хранителна диета която е за мъже.... ще се опитваш да се храниш по нея.... но понеже там яденето може и да ти е множко ще извадиш някои от храните по твой избор. Погледни тук първо : http://www.bb-team.org/nutrition/ прочетеш ли това.... мисля че и сама ще можеш да си направиш хранителния режим.... но можеш да погледнеш и примерната диета дадена тук : http://www.tialoto.bg/hrani/activen_rejim.php

Успех........ ако пък много много държиш някой да ти приготви някаква диета.............. после ще говорим
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th January 2005, 12:38
Слаботелесната
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране _root

Благодаря, ще опитам пък да видим !!!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th January 2005, 12:31
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Игаси- все едно сънувам кошмар. Първоначално попадам в рая, където е пълно със слабички прекрасни девойки. Крехки, нежни фини създания.

Но изведнъж всички започват да надебеляват, от очите им излиза дим, целите почервеняват и им порастват рога.

Абе момичета, моля ви- осъзнайте се! Я по-добре вместо да напълнявате си дайте icq-тата :P
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Искамданапълнея
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:55.