IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 24th June 2008, 13:47
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

love_iv_, как си, предприе ли нещо?
Отговори с цитат
  #22  
Стар 25th June 2008, 13:55
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

АЗ не разбрах И бащата ли е на 14?
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #23  
Стар 30th July 2008, 13:55
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране



пази Боже!

добре де,като искате да се виждате по долни гащи не сте ли чували за презервативи???или не сте я чували тази думичка!

тцтцт...какви времена настъпиха!
явно съм доста старомодна
ега ти...
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #24  
Стар 2nd August 2008, 09:26
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

о,напротив!един як пердах им трябва на тия!
незнаят дали им се пикае или е*е,за презерватив не са чували ама тръгнали да си бъркат по дуките!
то пази Боже да не ми се случи няккаво такова неграмотно и много любопитно !!!

тцтцтцт...поне сега има толкова филми и списания по тая тема бе деца!не четете ли?не гледате ли?чукнал ги хормона и сега осрали положнието
а бе нямам думи направо...
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #25  
Стар 2nd August 2008, 13:16
Gera_B Gera_B не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Ооооо, да!
Най-поучителни и адекватни са коментарите и критиките на тия с каруцаро-вулгарния речник, и сексуално разюзданите аватари...
Настина точно в тоя момент най-малко полезното за това дете е критиката, та била тя и градивна. Бъди сигурна Муцка, че тя никога няма да забрави тоя урок, както аз съм сигурна, че като стане на твоите години ще успее да го предаде на някой в нейното положение, доста по-добре от теб.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 2nd August 2008, 17:22
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mycka
тцтцтцт...поне сега има толкова филми и списания по тая тема бе деца!не четете ли?не гледате ли?чукнал ги хормона и сега осрали положнието
а бе нямам думи направо...
Те сигурно и родителите на детето така са си мислили, има списания, има телевизия, защо трябва да и обясняваме за секса, все ще разбере как става Нито моите, нито на някой от приятелите ми родителите им са седнали да проведат сериозен разговор за безопасния секс, после се сърдят, че рано са ги направили баби, еми кой е виновен в случая Естествено, има го и обратния вариант където мама и тате са обяснили всичко на децата си, купили са им презервативи, но никой не ги слуша
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #27  
Стар 3rd August 2008, 15:49
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

бе и на мен нямам спомен да са ми разказвали нашите как щърлкела носи бебетата ама ...(предполагам и повечето тук) ама не съм тръгнала да си свалям гащите
всички се учим в движение в повечето случаи
но щом са се научили как става "половия акт" едва ли не са чували и за презервативи
за мен това е много възмутително!незнам,нарече те ме старомодна ама на 14 години и да знае как да си отваря краката ама да не знае как се слага презерватив...айде...
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #28  
Стар 4th August 2008, 10:29
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Айде малко по-спокойно ... Хората са различни, не всеки може да бъде толкова съвестен и предпазлив като теб Всеки се учи от собствените си грешки, не и бери грижата. Има си родители има си приятели, ще и помогнат, ще потърсят решение, ще я подкрепят.
От подобни критики се стига до такива ситуации. Едно дете се възпитава с разбиране и обич, а не с подобни вулгарни изрази. Ти така ли би говорила на дъщеря си? Е пожелавам ти да успееш да я възпиташ, така както би искала.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 4th August 2008, 10:35
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

да,истината е вулгарна и жестока!
не са ме възпитавали така,не съм и станала противното
говоря така,защото съм супер възмутена!едва ли родителите й са говорили по този начин както аз,че затова резултата да е такъв
едва ли
днешната младеж е просто подсъдимо нахална и брутално вулгарна
как да съм спокойна?че това не е само до възпитание!а и характер и най-вече околна среда
едва ли подобни критики са довели до такава ситуация...просто не ми се връзва
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #30  
Стар 4th August 2008, 13:18
Gera_B Gera_B не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Ооох, Муцко, Муцко...
И какво те бърка тебе конкретно, че едно 14годишно дете е забременяло, та толкова "чувства", да не кажа огън и жупел, хвърляш по него? Това, че "ти не си отваряш краката", може би те прави светица, но определено не те прави човек, който да дава съвети в такива ситуации. Или за тебе тая тема е повод да се възмущаваш и изтъкваш колко непогрешима си ти?
Създаването на живот по принцип не е трагедия, дори на теб да ти се струва, че това дете си е "погубило" живота. Факт е, че е на тая възраст е прекалено рано да станеш родител, като се има предивд, че самия родител още е дете, но ... Да са живи и здрави, каквото и да решат, е тяхно собствено решение. Ако можем с нещо да помогнем, нека го направим, но песнопения от сорта "днешната младеж" никога не са били полезни на никого. Или всъщност целта ти изобщо не е била да бъдеш полезна?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: BREMENNAHELP
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:58.