IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #741  
Стар 21st January 2016, 10:13
Vasi888 Vasi888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 29
По подразбиране

Според мен от операцията просто ти е паднал малко имунитета и затова вероятно си се поразболяла. Ще се оправиш, спокойно, горе главата
Отговори с цитат
  #742  
Стар 21st January 2016, 10:16
Vasi888 Vasi888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 29
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Ами все ми се струва, че анатомичните биха стоели малко по-естествено. Пък и нали всеки иска това, което няма.
Абсолютно си права. Ако си беше сложила анатомични пък щеше да съжаляваш за кръглите
Няма смисъл от това, радвай се на силикончето, убедена съм, че е перфектно!
Отговори с цитат
  #743  
Стар 21st January 2016, 10:27
Lady_A Lady_A не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vasi888 Виж мнението
Според мен от операцията просто ти е паднал малко имунитета и затова вероятно си се поразболяла. Ще се оправиш, спокойно, горе главата
Мдаа а и най вече от антибиотика който пиех до тази сутрин,съвсем съм го свалила ,ноо ще се оправя,няма къде да ходя
Отговори с цитат
  #744  
Стар 21st January 2016, 11:38
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady_A Виж мнението
Снощи направо си ме събори ,вдигнах до 38,3 кихам, сополки доволно,изобщо чудничко,днес съм с 37,2 та чакам температурата да убие гадината в мен.Говорих с личния лекар ,каза,че явно нещо съм лепнала,т.е че не е от операцията.Днес си останах в нас,да си се потя на воля ,ама е ужасно гадно,както казах снощи на моя мъж,не стига дето съм след операция,сега и се разболях ама съм и в цикъл )) пълна лудница
Операция + цикъл - една от най-ефективните комбинации за намален имунитет. Нищо, ще ти мине. Ей, един човек да чуя дето няма да пие лек-во за смъкване на температурата. До 38 -38.5 градуса Целзий не трябва да се пие нищо за смъкване - първо объркваме реакцията на тялото, пък и високата температура наистина убива болестотворните микроби и тем подобни.
Отговори с цитат
  #745  
Стар 21st January 2016, 11:48
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vasi888 Виж мнението
Абсолютно си права. Ако си беше сложила анатомични пък щеше да съжаляваш за кръглите
Няма смисъл от това, радвай се на силикончето, убедена съм, че е перфектно!
Амчи, как ... винаги тревата на съседа е по-зелена.
А то перфектни неща няма, ама поне ние да си се харесваме що годе.
Отговори с цитат
  #746  
Стар 21st January 2016, 12:04
Vasi888 Vasi888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 29
По подразбиране

Ами аз така като ти гледам профилната снимка- много ми харесват, фен съм на по-кръглата форма и затова избрах и за себе си такава. Да сме живи и здрави, пък и красиви.....
Отговори с цитат
  #747  
Стар 21st January 2016, 12:41
Lady_A Lady_A не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Операция + цикъл - една от най-ефективните комбинации за намален имунитет. Нищо, ще ти мине. Ей, един човек да чуя дето няма да пие лек-во за смъкване на температурата. До 38 -38.5 градуса Целзий не трябва да се пие нищо за смъкване - първо объркваме реакцията на тялото, пък и високата температура наистина убива болестотворните микроби и тем подобни.
А да,определено съм на мнение ,че не трябва да се смъква,ето че вече си падна сама,надявмам се утре да съм пушка )
Отговори с цитат
  #748  
Стар 22nd January 2016, 09:14
Elllllll Elllllll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Чета ви коментарите момичета и се връщам две години назад,емоция си е.На 29.01 ще станат 2г.Д-р Пеев е страхотен хирург и човек,спокойно може да се отпуснете и да му се доверите .Успех на всички които им предстои))4
Отговори с цитат
  #749  
Стар 22nd January 2016, 10:26
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Elllllll, скоро имат рожден ден. Как се чувстваш две години по-късно, ще споделиш ли с нас снимков материал?
Отговори с цитат
  #750  
Стар 22nd January 2016, 10:38
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vasi888 Виж мнението
Ами аз така като ти гледам профилната снимка- много ми харесват, фен съм на по-кръглата форма и затова избрах и за себе си такава.
Щом ти харесват моите си лесна. Щото моите са малки - 280 куб, а и с този бански изглеждат още по-малки. Макар че всъщност ... въпросът не е само в голямото и малкото.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:29.