IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #821  
Стар 21st April 2016, 06:57
Mariana79 Mariana79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте дами, доволни ли сте от Скин Системс болницата в Доганово? пишете ми на ЛС искам да ви попитам някой неща свързани с докторите и да ми дадете съвети. Благодаря!
Отговори с цитат
  #822  
Стар 22nd April 2016, 19:01
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Аз не съм доволна от новата цена.От 4000лв(за кръгли Арион), плюс бонус-липофилинг на устни,
сега 5000лв(кръгли)без липофилинг...Извинете,но др.Живко Кънев вече и той има промоционална цена от 4000лв.(кръгли,различни марки)А той също е от добрите хирурзи.
Отговори с цитат
  #823  
Стар 24th April 2016, 12:26
Vasi888 Vasi888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 29
По подразбиране

Аз съм много доволна. Според мен пак ще пуснат промоция...
Отговори с цитат
  #824  
Стар 2nd May 2016, 10:57
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Момичета, има нова промоция със старите цени валидна до юли месец.
https://www.ofertomat.bg/Gelaniat-bu...ems-p4569.html
Отговори с цитат
  #825  
Стар 6th May 2016, 17:19
wesselchen wesselchen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте,
На 11.05 ми предстои операция при д-р Пеев. Искам да попитам - дали ще искат задължително да съм без лак? Предполагам, но все пак да попитам. С гел лак и махането ми е малко по-сложно ( трябва да си организирам и посещение при маникюристката).
Отговори с цитат
  #826  
Стар 8th May 2016, 16:16
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Най-добре се обади в болницата да попиташ. До колкото знам не е препоръчително ноктите да са лакирани когато си под анестезия, тъй като анестезиологът следи за признаци на цианоза (посиняване на ноктите или недостиг на кислород до тъканите). Стискам палци всичко да мине по мед и масло и да не забравиш после да се похвалиш. Какви импланти избрахте?
Отговори с цитат
  #827  
Стар 8th May 2016, 19:59
wesselchen wesselchen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 4
По подразбиране

Hotmamma - ще питам още утре. Все пак днес така или иначе си запазих час и си направих френски маникюр, така че ще могат да видят, ако ноктите ми посинеят. Ако трябва и ще го махам и него.

Относно имплантите - избрахме анатомични, Арион, висок профил, 475 сс. Малко множко ми се струва, очаквах по-малко да предложи, но той ми предложи - 425, 475, 510. Аз съм висока 175 см, надявам се да не изглеждат много огромни, искам да бъдат максимално естествени, хармонични спрямо моето тяло. Но му имам доверие на лекаря. Скоро ще видя резултата. Мнооого се вълнувам. Доста бързо стана - на 06 май бях на консултация, на 11 май операцията и още не мога да повярвам.
Отговори с цитат
  #828  
Стар 8th May 2016, 23:30
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hotmamma Виж мнението
Момичета, има нова промоция със старите цени валидна до юли месец.
https://www.ofertomat.bg/Gelaniat-bu...ems-p4569.html
Не е старата цена.Преди кръглите бяха 4000 лв,сега са 5000 лв.,Но са корегирали малко най-новата им цена,която беше доста драстично увеличена.
Отговори с цитат
  #829  
Стар 8th May 2016, 23:33
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

wesselchen,успех мила!Дано всичко мине гладко и новите гърди много да ти харесват!
Пиши после.Ще те очакваме.
Отговори с цитат
  #830  
Стар 14th May 2016, 18:17
wesselchen wesselchen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте,
Моята операция мина на 11.05.
Не бях от щастливките без болки - нито излизането от упойката понесах добре, а и болките бяха доста силни първите 2 дена.Но всичко отминава, на 3 ден вече съм добре, все още има болки, но помосими. От клиниката и доктора съм много доволна.
Д-р Пеев ми сложи 475 сс анатомични - мислех, че ще са огромни, но хич не са. Даже съжалявам малко, че не сложих 510. Със спортния сутиен никой не може и да познае, че има промяна. Но все пак аз и това исках - естествена визия. Все още имплантите са много високо, така че още е рано за снимки, няма смисъл.

Успех на всички, които им предстои операция.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:22.