IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #851  
Стар 27th November 2016, 14:42
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

KristinaKG, исках да ти пиша на лични, но не си отключила тази опция. За кубиците, ти ли му каза или той те посъветва. На мен ми предлага различни кубици за двете гърди поради асиметрия, обещава да станат еднакви и красиви. На едно листче ми написа по-малък и по-голям вариант, като той ме посъветва да избера по-малките, по-красива съм щяла да бъда с тях, защото съм тясна и мъничка. Притеснявам се дали резултатът ще ме задоволи. И другото което ме притеснява е цената, всеки път като се видим или чуем той я вдига поради някаква причина, да не ме изненада след операцията с + 1000лв.

Последно редактирано от Hotmamma : 27th November 2016 на 15:19
Отговори с цитат
  #852  
Стар 1st December 2016, 12:48
KristinaKG KristinaKG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 17
По подразбиране

На мен кубиците той ми ги предложи, като ми каза минимума за мен и максимума. Аз избрах максимума предвид всички съвети тук При мен също имаше асиметрия и ме пита как искам да бъде коригирана, чрез различни импланти или чрез корекция на едната. Избрах корекция, защото при мен ареолата на едната беше доооста по-голяма от на другата и бях сигурна, че ще стане много грозна картинка. На мен цена не ми е променял. Каквата ми беше казал в началото, такава си остана до края
П.П Мисля, че оправих опцията със съобщенията

Последно редактирано от KristinaKG : 1st December 2016 на 12:51
Отговори с цитат
  #853  
Стар 1st December 2016, 22:17
paolisha paolisha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 13
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от KristinaKG Виж мнението
Hotmamma консултацията ми мина, а след нея и операцията На 22.11 ми беше операцията и вече се възстановявам, малко бавничко, но нямам кой знае какъв избор. Имплантите ми са Нагор 520 сс (аз съм 170 см., 57 кг. но съм широка в раменете и подгръдната ми е 85, нося на кубици). Имам корекция на едната гърда - смаляване на ареолата и повдигане. За момента са доста твърди, надути, отекли и т.н но въпреки това са еднакви по размер и съм доволна от големината. Цялата операция ми излезе 7200 лв., като 540 лв са за корекцията на гърдата. Ако имате въпроси с радост ще отгаварям
Здравей, би ли изпратила снимки?
Не знам как да си активирам съобщенията тук в сайта.
Това е е-майл адресът ми max_vip@abv.bg
Отговори с цитат
  #854  
Стар 2nd December 2016, 18:47
KristinaKG KristinaKG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 17
По подразбиране

Нямам нищо против да изпратя снимки, но предлагам това да стане след около 12 дни, защото тогава ще смъкна лепенките. Поради наложилата се корекция едната гърда е изцяло олепена и нищо не се вижда.
Отговори с цитат
  #855  
Стар 3rd December 2016, 22:51
paolisha paolisha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KristinaKG Виж мнението
Нямам нищо против да изпратя снимки, но предлагам това да стане след около 12 дни, защото тогава ще смъкна лепенките. Поради наложилата се корекция едната гърда е изцяло олепена и нищо не се вижда.

Бързо и безболезнено възстановяване и да си ги носиш със здраве !
Отговори с цитат
  #856  
Стар 8th December 2016, 09:43
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Да се похваля, че и моята операция мина преди три дни. Доволна съм от резултата, от професионализма на д-р Пеев, от отношението в болницата. Все още се възстановявам, не се чувствам много добре, но пък съм щастлива. Цял живот чаках тази операция и се радвам, че успях да осъществя тази моя мечта.
Отговори с цитат
  #857  
Стар 8th December 2016, 11:16
KristinaKG KristinaKG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 17
По подразбиране

Hotmamma честити да са ти! Бързо да се възстановяваш. Моите очаквания за възстановяването, доста се разминаха с реалноста. От операцията ми минаха 16 дни, а аз все още не мога да ставам сама от леглото, все още имам болки и понякога пия обезболяващи, движението на ръцете са ми доста ограничени ... е две думи - не очаквах толкова бавно да се случват нещата при мен.
Отговори с цитат
  #858  
Стар 24th December 2016, 21:39
zornicahristowa zornicahristowa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 3
По подразбиране

здравейте прочетох всички коментари,през месец януари ще подетя за консултация доктор Пеев и аз,немисля да посещавам други лекари.От много време го обмислям и твърдо съм го решила.След консултацията мисля да запиша операцията за февруари месец.Дали бихте могли да ми пратите снимки на майла на гърди правени при него,ще съм много благодарна и колко ви излезна ориентировъчно ,защото несъм от Сория и все още събирам парите.Благодаря ви предварително!Ако има желаещи да ми изпратят снимки майла ми е zornica.hristowa@abv.bg Всяка една информация която ми дадете ще е важна за мен.
Отговори с цитат
  #859  
Стар 24th December 2016, 21:51
zornicahristowa zornicahristowa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zornicahristowa Виж мнението
здравейте прочетох всички коментари,през месец януари ще подетя за консултация доктор Пеев и аз,немисля да посещавам други лекари.От много време го обмислям и твърдо съм го решила.След консултацията мисля да запиша операцията за февруари месец.Дали бихте могли да ми пратите снимки на майла на гърди правени при него,ще съм много благодарна и колко ви излезна ориентировъчно ,защото несъм от Сория и все още събирам парите.Благодаря ви предварително!Ако има желаещи да ми изпратят снимки майла ми е zornica.hristowa@abv.bg Всяка една информация която ми дадете ще е важна за мен.
друго което забрлязвам е ,че всички гърди оравени при него имат доста разстояние една от друга,дали е от гърдите на пациентките или някакъв стил на рабога
Отговори с цитат
  #860  
Стар 24th December 2016, 22:21
zornicahristowa zornicahristowa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hotmamma Виж мнението
Да се похваля, че и моята операция мина преди три дни. Доволна съм от резултата, от професионализма на д-р Пеев, от отношението в болницата. Все още се възстановявам, не се чувствам много добре, но пък съм щастлива. Цял живот чаках тази операция и се радвам, че успях да осъществя тази моя мечта.
здравей дали би изпратила снимки и да дадеш малко повече информация за състоянието си след операцията.благодаря ти
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:50.