IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th August 2008, 08:32
az_muci az_muci не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 11
По подразбиране Бременна на палатка?

Здравейте!
Дайте съвет от вашия личен опит Приятеля ми иска да ходим на море на палатка на Камен бряг..аз обаче съм бременна и много не ми се иска. Заради неудобсктовото и...компанията и....по принцип мога ли да се оправдая с положението си
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th August 2008, 08:42
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Според мен е най-важно как ти ще се чувстваш там. Аз ако бях на твое място не бих се съгласила. Имаш нужда от спокойствие и поне най-необходимите удобвтва. Ами хигиената ? Не знам, но палатката не мисля, че ще ти ги осигури. А приятелят ти може да почака малко... Ще има време и за палатка. Сега мисля, че най-важни сте ти и бебето, а не неговите прищявки. Освен това трябва да се пазиш от течение, настинки и други подобни ...
Това е моето мнение, ако и ти мислиш така, поговори си с него и обсъдете друг вариант. Палатката няма да избяга.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th August 2008, 09:14
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

И аз мисля като Лотус

Пък и бременна жена на палатка без елементарни условия-някак не ми се връзва! Ама това е лично мнение,ти както си прецениш!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th August 2008, 09:14
az_muci az_muci не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 11
По подразбиране

Благодаря за бързия отговор. Ходила съм на палатка и да въпроса с хигиената е мн важен. Не знам зао но изобщо не изпитвам желание да ходя и компромис със себе си не искам да правя
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th August 2008, 09:34
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Тогава не ходи-все пак бебчето е на първо място
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 5th August 2008, 10:19
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Мила Муци,

Отсега се заеми с това(разбира се по-деликатно),на приятеля ти да му стане ясно,че вече номер едно ще е бебчето.Естествено живота не свършва с едно бебе,но много се променя.Поне в първите години. И това на него какво му е кеф трябва да бъде съобразено с теб и детето. Аз лично не бих отишла на палатка,заради лошите условия. Пази си здравето,защото до голяма степен от теб зависи да родиш едно прекрасно здраво бебе. Успех !
Отговори с цитат
  #7  
Стар 5th August 2008, 10:20
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Това ми напомня за най-добрата ми приятелка, когато беше бременна. Приятелят й я беше юрнал да ходят на поход в планината, октомври месец, тя беше в 3-4-и месец от бременноста. Мъжете сякаш изобщо не усещат, че нещата доста са се променили изведнъж и си карат по старому без да съзнават, че излагат на опастност и детето, и майката.

Щом не ти се ходи и не се чувстваш комфортно там не ходи, а ако нямаш против нека той иде сам.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 5th August 2008, 11:14
az_muci az_muci не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 11
По подразбиране

Дали драматизирам незнам, но ми се струва, че от решението му дали ще отиде или не се разбира занапред какъв живот ще имаме. Объркана съм от предстоящата промяна в живота ми и както аз търпя лишения и промени така и той ще трябва да се съобрази с моето желание ....иначе незнам дали имаме бъдеще.
Не ми се и ходи, защото компанията с която ще сме не ми допада много.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 5th August 2008, 12:21
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Муци,
На 100 % съм съгласна с теб. Ясно е,че един мъж по-трудно възприема тази промяна в живота му,обаче си личи когато този мъж има желание. Виждала съм мъже,супер щастливи,че ще стават бащи как се съобразяват с жените си,глезят ги и им треперят (умерено разбира се). А когато някой се цупи,че бебето му пречи на плановете ...
Моят съвет е да си поговорите сериозно на тази тема и вярвам,че ти ще усетиш нещата (все пак ти го познавш).Стискам палци!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 5th August 2008, 12:29
liliqvita liliqvita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 33
По подразбиране

Муцунке,аз не съм бременна и не бих тръгнала,а ако бях въобще нямаще и да го позволя да си го помислят... Дано приятелят ти да си промени приоритетите,иначе става много егоистично... Късмет и се пази!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бременнанапалатка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:28.