IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 5th August 2008, 12:34
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Момичето пита дали може да се оправдае с положението си.А и докото разбрах от постовете по -голям проблем е компанията отколкото мястото Защо всички нападнахте младежа ,че не се съобразява с нея ,като аз никъде не прочетох той да се е тръшнал ,че трябва да стане неговата.И какво е това "той трябва ,та той трябва ".Не не трябва и не е длъжен да направи нищо.Трябва да има желание да прави,а не прави защото трябва
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #12  
Стар 5th August 2008, 12:39
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liliqvita
Муцунке,аз не съм бременна и не бих тръгнала,а ако бях въобще нямаще и да го позволя да си го помислят... Дано приятелят ти да си промени приоритетите,иначе става много егоистично... Късмет и се пази!
И мен ме каниха за идния уикенд на палатки в планината, но проблемът с хигиената ми е все в главата и им отказах, представям си пък ако съм бременна... Определено приятелят ти май не осъзнава в какво положение се намираш, като толкова му е зор да си ходи сам.
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 5th August 2008, 12:56
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Понякога човек трябва да направи нещо,просто защото е длъжен-в случая да се съобрази с положението на жена си!

Тук вече не опира само до желание!

Пък и оттук нататък,често ше му се налага да върши неща по задължение!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 5th August 2008, 13:18
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Най-красивите ми спомени са от Камен бряг на палатка... Бях на 15 и тази година смятам пак да отида там, има една местност, която се казва Вечният огън, незабравим пейзаж. Вече даже не си спомням каква беше компанията, в спомените ми има преди всичко картини...
Не знам какво да те посъветвам, но ако отидеш, се надявам да хареса и на теб мястото
Мога само да ти кажа, че когато аз не искам да отида някъде си го казвам директно без притеснения.
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #15  
Стар 5th August 2008, 13:32
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

рискуваш твърде много
Отговори с цитат
  #16  
Стар 5th August 2008, 13:50
az_muci az_muci не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 11
По подразбиране

Определено искам да отида на Камен бряг, но хигиената....какво правим с нея. И незнам цял ден на слънце, физическата ми активност определено не е като преди. И тази смяна на настроенията не мисля....незнам. Бих отишла за един ден, но вечер да не можеш да се изкъпиш...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 5th August 2008, 14:21
az_muci az_muci не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 11
По подразбиране

bimbi какво имаш впредвид под "рискуваш твърде много"
Отговори с цитат
  #18  
Стар 5th August 2008, 15:24
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от az_muci
Определено искам да отида на Камен бряг, но хигиената....какво правим с нея. И незнам цял ден на слънце, физическата ми активност определено не е като преди. И тази смяна на настроенията не мисля....незнам. Бих отишла за един ден, но вечер да не можеш да се изкъпиш...
Няма ли начин да намерите компромисно решение? Там можете да си вземете много евтина квартира, така ще можеш да се къпеш всеки ден и да си почиваш, когато имаш нужда. Занесете си и палатката, ако искате и някоя вечер, ако имаш желание, можете да спите под звездите
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #19  
Стар 5th August 2008, 15:34
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от az_muci
bimbi какво имаш впредвид под "рискуваш твърде много"
ами поради липсата на хигиена ако земеш да лепнеш нещо, или пък те ухапе някое насекомо, а приема на лекарства както е силно ограничен по време на бременност...? са то и вкъщи не си застрахована от подобни неща, ама все пак там шанса е доооста по-голям. аз лично не бих рискувала
Отговори с цитат
  #20  
Стар 6th August 2008, 08:12
az_muci az_muci не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 11
По подразбиране

Здравейте!
Вчера бях на лекар и той ми каза да оставя подобни изживявания за понататък. Получавам контракции изписа ми Магнорот и Но шпа и каза да си почивам повечко и морето и пътуванията за по- късен етап. Иначе бебчо е добре Попита не ме ли е боляло....болеше ме но си мислех, че е нормално и не обръщах мн внимание на болката. Пък и мин седмица прокървих....засега почивка
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бременнанапалатка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:57.