IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th March 2009, 13:59
anonimka123 anonimka123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 3
По подразбиране Противозачатъчни и закъснение на цикъла

Здравейте!Надявам се някои с повече опит от мен с противозачатъчните да ми помогне
Проблема е следния -Пия противозачатъчни Ясмин втори месец.На първия месец менструацията ми дойде 4 дни след спирането им.Този месец менструацията ми беше на 1март След това продължих следващата опаковка сега вече е 29 март и няма следа от цикъл Правих секс без презерватив,но партнора ми не е свършвал в мен тъй,като все още се страхувам да експериментирам Според вас на какво се дължи закъснението?
Благодаря предварително за отговорите.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th March 2009, 14:09
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Поясни малко, кога след това продължи следващата опаковка- на коя дата я започна?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th March 2009, 17:45
anonimka123 anonimka123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Както пишеше в опаковката 7 дни почивах и на 8 мия ден почнах новата си втора опаковка (почнах я на 5 март)
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th March 2009, 19:13
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ами значи на 25 март си пила последното хапче, а на 2 април трябва да започнеш следващата опаковка, демек имаш още време да ти дойде, а и както сама си казала, и предния път не ти е дошло веднага след свършване на хапчетата. Тъй че не виждам място за притеснение. Да си бременна е невъзможно, според това, което описваш, ако от това се притесняваш. По- вероятно е противозачатъчните да ти повлияят така, че цикъла ти да намалее на 2-3 дни, което е нормално и при доста жени, приемащи противозачатъчни става така.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th March 2009, 20:24
anonimka123 anonimka123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Мерси за точния и конкретен отговор Просто си мислех че противозачатъчните би трябвало да регулират цикъла и да бъде горе долу по едно и също време Възможно ли е поради противозачатъчните да пропусне да ми дойде?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 29th March 2009, 21:46
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ами именно, регулират го ако ти идва всеки път 4 дни, след като си свършила опаковката, практически цикъла ти е точно 28 дни
Възможно е и да пропусне, чувала съм за такива случаи- пак страничен ефект от хаповете, но на мен лично през всичките години, които съм пила, не ми се е случвало и ако ми се беше случило сигурно щях да се консултирам и с лекар.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th April 2009, 11:03
Аватара на bebe6o4e
bebe6o4e bebe6o4e не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 47
По подразбиране

Дойде ли ти в краина сметка?
и на мен един път не ми дойде въпреки противозачатъчните, а не бях бременна. Случва се , макар и рядко.
__________________
Рецепти
Козметика
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Противозачатъчнизакъснениенацикъла
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:34.