IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 8th June 2009, 22:24
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ами писал е, че жена му не иска да работи не заради тежка работа, а заради това да не се излага пред някой си шеф, което ме навежда на мисълта, че няма да й е тежка работата, иначе нямаше да пропусне да го изтъкне като причина
Каквато и мега натоварена да е работата, не виждам защо бих я спирала още преди да е станало бебето... а и все пак за специалност говори... не за ква да е работа... предполагам в такъв случай не става въпрос за каквато и да е физическа работа. Ако има проблемна бременност вече е друго нещо, ама преди въобще да има бременност....
Отговори с цитат
  #12  
Стар 8th June 2009, 22:55
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Дам, Апо, права си, не прочетох правилно с тези месеци...
Все пак, наистина ми се струва странно, щом пък едвам сега успяват да се справят с кредитоизплащането, как, когато дойде и детето, с още повече разноски и за него, без да има възможност майката да работи, ще се справи този съпруг...
Да предположим, че започне работа-ако реши да търси от утре, при по-тясна специализация и в условията на почти нулево наемане, за сметка на съкращаването ( по правилото, на чула жабата, че подковават коня), дамата ще си намери работа при минимум 2-3 седмици...За съжаление, от много места разбирам, че се получава парадокс на намаляване на РЗ на служителите.
И какво, за няколко месеца, ще се спестят (като се махнат всички разходи) около няколкостотин лева (но пак не е сигурно) -з-то имат и кредит, който двамата ще погасяват, като работят...И поради тази причина няма и мотивация, а и нещо в това семейство не е наред- след като питат такъв въпрос, аз стигнах до този отговор
__________________
Love knows no reasons... Love defies all reasons, love has no eyes. But love is not blind. Love sees but doesn't mind.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 8th June 2009, 23:08
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Е те туй е друг въпрос, да... аз не бих могла да мисля за забременяване, ако ми висят толкова кредити на главата, че да не мога да си позволя да не ходя на работа все пак и детето гълта месечно колкото една прилична вноска за кредит... не знам, винаги ми е било чудно как се решават хора на бебета, без ясен план за издръжката им...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 9th June 2009, 00:51
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Ъхъ...
Пък знае ли човек, може това да е завоалиран начин да се отзове някой пич шеф и да я наеме, четейки тези постове. Ю невър ноу, казано на старобългарски
Преди 5 год работех малко за Джет Кредит и си умирах от смях, четейки безумните обяснения за наименование на професията на клиенти, да не говорим съотношението на РЗ/размер на кредита...Но у наше село е така (все още)-ще карам бегачка, ама немам пари да й сипем бензин.
__________________
Love knows no reasons... Love defies all reasons, love has no eyes. But love is not blind. Love sees but doesn't mind.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 9th June 2009, 01:02
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

То с бегачката пак иди- дойди, ама на бебето мойш ли му каза "до следващата заплата има една седмица, чак тогава шЪ ядеш"
Иначе допускам и поредната измислена история на тема бебета- бая се навъдиха напоследък господин Питане ни попита и ни остави да си чешем езиците и да философстваме
Отговори с цитат
  #16  
Стар 9th June 2009, 14:27
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

каквато и да е работата не виждам какво пречи на бебеправенето аз сега работя уча и бременея вече 4 месеца и нищо не пречи на другото.и аз нямам нищо против да вися по кафетата ако мъжа ми покаже че може да ме гледа без да ме лишава от нищо ,така че и това е много важно мъжа като какъв се е показал и какви са отношенията помежду им .
естествено че няма да си давам зор ако мъжа ми ми ходи по гъза и е готов на всичко за мен ,но такива тъпаци вече не се срещат (не искам да обидя никой), дори ще ми се наложи след година и по-малко да се върна на работа въпреки че мъжлето не взима малко пари но факт е че няма да стигат с тогавашните ми 240лв.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 10th June 2009, 15:11
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Човекът май има по-голям успех с темата в бг мама и за това така ни заряза

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=403578.0
Отговори с цитат
  #18  
Стар 12th June 2009, 09:31
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

голяма работа !
според мен той си е виновен за капризниченето на жена му .
Отговори с цитат
  #19  
Стар 30th October 2010, 16:14
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Хмм а моя мъж вече иска
А мен това малко ме плаши. Не че и аз не съм се замисляла, но едно е само да се замислям, друго е да ми опре ножа в гърлото както се казва. А имам 2 години още да уча, програмата ни е много сложна и натоварена, отделно и работя. Аз нямам време да се наспя, а камо ли за други ангажименти. Не че ако се случи бих се отказала, даже бих се зарадвала но... не знам как бих се справила като нямам време за нищо. Чудя се дали се оправдавам само ли наистина имам причина да отлагам. Познатите ми жени казват че причина за отлагане винаги ще се намери, дори след като завърша и ако не реша скоро не се знае дали изобщо би се стигнало до там
Отговори с цитат
  #20  
Стар 4th November 2010, 18:00
didiyordanova1 didiyordanova1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 187
По подразбиране ..

Пффф..парво си завърши спокойно..намери си стабилна работа..добро място за живеене тогаз бебчето..за това винаги си има време и подходящ момент..не е нужно да се бърза заради акъла на някой друг те нещата сами ще се наредят както се казва господ си знае работата.. като дойде то непита..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Щеработителидокатозабременеете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:41.