IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 1st May 2006, 16:18
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
Е по-късно естествено, преди 22 год. нямаше Контратубекс
излишно си си дала парите значи говорила съм с лекари по тоя въпрос, спасение няма. те и моите са стари, затова си ги нося
Отговори с цитат
  #22  
Стар 1st May 2006, 16:19
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Аз пък като съм се мазала непосредствено след образуването на стриите да не би да съм имала ефект Не два месеца ами и 2години да се маже човек, стрии не се махат, а само избледняват.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 3rd May 2006, 14:17
norin norin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 13
По подразбиране

Според мен всичко зависи от кожата на човека. Аз от години си мажа тялото с какви ли не кремове, но въпреки това ми излязоха стрии на дупето. След като разбрах, че съм бременна започнах да се мажа с най-различни кремове против стрии /Chicco, Avent, Vichy,Avon/ просто незнам какво да ви кажа. На корема ми не ми излезе нито една, обаче на бедрата ми излязоха и тези на дупето ми станаха повече. Освен понеже качих 30 кг. имам чувство, че като започнах да отслабвам започнаха да се увеличават, като имате на в предвид, че продължавам да се мажа с кремове против стрии и се старая да не отслабвам бързо т.е. не съм пазила никакви диети. Отслабнах просто от само себе си. Имам да възстановявам още около 4-5 кг. и се притеснявам, че ако ги сваля ще ми излязат още стрии. Много се надявам тези, които са лилави да се заличат, но нещо не виждам ефект /мажа се всеки ден/.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 3rd May 2006, 14:39
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Момичета, аз честно казано никак не се притеснявам от стриите на дупето и бедрата. Само тези около пъпа ме дразнят, защото въпреки годините си нямам никакъв корем и ми се иска да се опна с ниска талия. Но дори и тях, по моите дългогодишни наблюдения, господата не ги забелязват и не им правят впечатление. Така, че спокойно си живейте така
Отговори с цитат
  #25  
Стар 3rd May 2006, 15:10
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

И аз имам такива наблюдения в последно време.....!
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 17th May 2006, 14:29
Godsmack Godsmack не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 7
По подразбиране

Значи аз имам стрии от ватрешната страна на ръцете.Бях по пълничък като малък и запишнах да ходя на фитнес и отслабнах ама ми се появиха сега се чудя ако кача оште маса на рацете тоест мускили дали ще се избледнеят или поне да не си личат толкова моля ви ако знаете ми одговорете??? Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 17th May 2006, 16:26
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

За стриите няма махане Просто се примири Една приятелка даде една торба пари и нищо
Отговори с цитат
  #28  
Стар 17th May 2006, 22:45
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Стриите са раскъсване на съединителната тъкан, нещо като белег, но без прекъсване на епитела. Не съм чувала за сигурен метод за отстраняването им.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #29  
Стар 17th May 2006, 23:39
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

Aз знам една бабина рецепта за заличяване на стрии и чесно казано на мен ми помага. Правя процедурата веднъж годишно, преди лятото. Разтопяват се 1:3 восък и свинска мас. Получава се нещо като крем, с който се мажеш всяка вечер, в продължение на един месец. Видимо изчезват за няколко месеца, след което пак започват да личат.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 20th May 2006, 12:53
Roro Roro не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1
По подразбиране

Аз също имам стрии след раждането. Но вече са доста стари и този въпрос доста ме е вълнувал през годините. Също като вас съм ползвала различни марки кремове, но без никакъв ефект. Чела съм обаче, че има възможност чрез пластична коремна хирургия да се премахне горния слой на кожата и да се постави нов. Нещо - като при изгаранията предполагам.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Стрии
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:42.