IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #201  
Стар 7th November 2007, 15:37
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Моят си го купих от магазинана Триумф на Патриарха - намира се на отсечката между бул.Витоша и 5те Кьошета, до църквата.
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #202  
Стар 7th November 2007, 15:38
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Магазин на Триумф има и в ЦУМ.
Отговори с цитат
  #203  
Стар 7th November 2007, 19:20
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Аз имах проблем с намирането на бял 75 С и се оказа ,че има магазин в "Красно село" и ги имаше всички.А тая история с търговията в клиниката ми прилича на изнудване.Май всички искат да печелят!
Отговори с цитат
  #204  
Стар 8th November 2007, 08:13
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kukli4ka
Аз имах проблем с намирането на бял 75 С и се оказа ,че има магазин в "Красно село" и ги имаше всички.А тая история с търговията в клиниката ми прилича на изнудване.Май всички искат да печелят!
по-добре си вземи черен. особено ако се мажеш и с кремче против белези, ще се замърси много бързо
Отговори с цитат
  #205  
Стар 8th November 2007, 13:51
ENIRA ENIRA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 58
По подразбиране

Благодаря Ви за инфото, все пак не съм от София и не искам да се лутам насам натам докато намеря ...
А за търговията в болницата и на мен ми направи лошо впечетление.
Отговори с цитат
  #206  
Стар 8th November 2007, 14:52
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Там си намерих и черен,все пак с един не става. Но аз вече не ги нося.След колко време от операцията се носят сутиени с банели?Ако някой знае моля да ми пише?
Отговори с цитат
  #207  
Стар 8th November 2007, 14:54
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

След 1 месец от операцията може да се носи сутиен с банели.
Отговори с цитат
  #208  
Стар 8th November 2007, 15:03
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Ами аз си купих,но нещо не се чувствам комфортно с тях.Мислех си,че може банелите да притискат...Вероятно гърдите ми все още са по-чувствителни,заради разрезите около ареолата.
Отговори с цитат
  #209  
Стар 8th November 2007, 21:30
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Цитирай:
kalinka каза :....От това през тази въпросната ноздра дума да не става да излезе или да влезе някакъв въздух. Другата пък уж не е запушена механично, но незнайно защо постоянно се запушва и тя. От една година насам най-важното нещо за мен се оказа спрея за нос. Никъде не тръгвам без него. Вечер стои до главата ми, защото е единственото ми спасение когато се събуждам от задушаване. .....
Съжалявам аз също, най-ми е криво, защото аз разказах на вси4ки за моята ринопластика при него и явно след мен доста хора са отишли...4увствам се виновна...Но вижте, аз съм доволна от резултата си, и споделих именно това. Носът ми е с леко повдигнат връх, доста по-прав, а по отношение на вси4ки страни4ни ефекти, които говориш, аз ги имах също. Но тези неща след време при мен отминаха. Дори по4ти една година мислех да направя трета операция, за да се пипне съвсем малко отстрани, за да се свие още. Работата е там оба4е, 4е на мен лицето ми е малко по-широко и аз смятам, 4е тази форма ми отива много, а и с времето стана по-фин. Просто трябва поне година, за да се видят окон4ателно резултатите, а може и пове4е...Не правя реклама, много съжалявам за тези моми4ета, които са претърпели неуспешни интервенции, но за мен резултатът е добър
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #210  
Стар 9th November 2007, 15:34
Krista Krista не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 40
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kalinka
аз само мога да ви посъветвам да НЕ си правите ринопластика ПРИ ЕВСТАТИЕВ. Преди година го направих аз и оттогава не минава ден в който да не му тегля по една майна............Тъпак. НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ КАТО МЕН ДА СЕ ОСТАВЯТЕ В РЪЦЕТЕ НА ТОЗИ НЕКАДЪРНИК ЕВСТАТИЕВ
Аз имам две операции на носа при Евстатиев, след счупване и то доста сериозно и мога да кажа, че бях доста тежък случай.Доцента се справи чудесно, не съм имала никакви проблеми.Съжалявам, че при теб се е получило така, но в крайна сметка никой лекар на света не може да ти даде гаранция за успех, всички сме наясно, че РИСК ВИНАГИ ИМА.Това може да се случи и на най-добрият хирург.А относно запушването - няма човек, който да ползва капки за нос една година и да не се пристрасти.Тогава можеш да дишаш само с тях.Лигавицата без капки изсъхва и се подува се успокоява само от капките за нос.На всички капки си пише да не се изплозват повече от една седмица.Така че те съветвам да отидеш на лекар УНГ , ще ти дадат хапчета, който временно да заместят капките, за да можеш да дишаш докато ти се възстанови лигавицата.Така поне с едната ноздра няма да имаш проблеми.А за другата или се доверяваш пак на Евстатиев с ясното съзнание, че грешката е човешка, а не от некадърност или си поемаш отговорността за направения избор...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцТепавичароваquotАлександровскаquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:01.