IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3101  
Стар 19th July 2011, 21:51
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Днес: преди обяд течностите - топла вода с мед, зелен чай, нексафе с мляко, вода
към 9ч. - 4 кайсии
към 11ч. - ройбос
Обяд - зеле от зелката, обезсолено сирене
следобяд чай, нескафе с мляко
към 17ч. - ок.200гр джанки
Вечеря - свинско филе на скара, зелева салата

Маринче, синът ми е нещо като злояд (според баба му). Според мен се храни добре, само че някой трябва да го подканя. Набляга на готвено - предимно това, което в къщи обичаме да ядем и задължително салата. Плодове по-трудно му пробутвам Малката се роди дребна и така си върви - уж добре хапва (отново готвено в къщи), но не качва много, леко поднормена е. Аз не се притеснявам, и двамата ходят добре до ВЦ и редовно, жизнени са, не наблягат на сладкото. Мисля, че имат бърз метаболизъм. Баткото знае кое е правилно да се яде, от какво се дебелее и падат зъбите

МамаМиа, днес докато си хапвах сирене на обяд, си мислех за теб - как да се откаже човек от хубавото сирене! Хапвай това, което ти харесва и от което се чувстваш добре. Сладоледът защо не го хапваш сутрин или на следобедното междинно?

Shandi, мед и бадеми на закуска - ето ти ги 500 калории Биволскто кислео мляко е най-високомаслено от употребяваните млека. Със сладко от боровинки би било убийствено. Аз нали по Банско се мотая, та там традиционен десерт е цедено кисело мляко с боровинково сладко или с мед и орехи. Само да не трабяваше да консумираме киселото мляко самостоятелно...
Отговори с цитат
  #3102  
Стар 19th July 2011, 22:20
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
.....МамаМиа...... Сладоледът защо не го хапваш сутрин или на следобедното междинно?....
aniK, сутрин не искам да е сладолед, решила съм до обяд само плодове и/или зеленчукови/плодови прясно изцедени сокове (но нямам сокоизстиквачка). А за следобедна закуска няма как да стане, защото съм на работа и не искам тук да нося сладолед и да се занимавам с такива неща в офиса.
__________________
"All things in moderation, including moderation" -
Socrates
Отговори с цитат
  #3103  
Стар 19th July 2011, 22:56
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Хахахаха големи сте ми умници
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #3104  
Стар 20th July 2011, 08:29
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Хахахаха големи сте ми умници
Сюзън, възхищавам се на тънкия начин, по който се опитваш да създадеш конфликт. Не вярвам да пускаш всички тези коментари по други причини. А на момичетата им се възхищавам още повече, че успяват да не се поддадат на провокациите ти.
__________________
Съзнанието си е мое. Подсъзнанието също, макар да си прави каквото си поиска!
Отговори с цитат
  #3105  
Стар 20th July 2011, 08:47
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Не говорим хипотетично, а за точно определено меню Това меню мога да го ям събота и неделя кога си лежа по цял ден в къщи ,гледам ТВ и нищо не правя Но при една нормална работна седмица просто забрави
При това меню почти всички ще гладуват и след тези 2 чушки и малко извара сутринта ще се будя от глад
Както и да е , може да е балансирано но не е достатъчно!
По скоро бих препоръчала менюто на Марина Джей, макар че 2 пъти месо на ден ми се виждат много
Ами... тя не пише, че спортува в този ден с точно това меню...

Има разлика какво можеш ти и какво може някой друг. Аз мога без храна цяла седмица и да работя и да спортувам. За мен по принцип водата е по-важна... Даже в момента заради възпаление на коляното консумирам само диня - пада се 5ти ден. Всеки ден плувам по 3-4км на тренировка. При това не се чувствам отпаднал, нито гладен.

Не е задължително да си препоръчва някой/я менютата на други. Може да си правят дневник и/или да очакват съвет относно храненето си.
Отговори с цитат
  #3106  
Стар 20th July 2011, 09:31
Аватара на Marina.J
Marina.J Marina.J не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 30
По подразбиране

Сюзън, виждам, че другите момичета те игнорират. Аз ще изкоментирам за последен път и повече няма да се занимавам.
Тъй като чета предишните страници, попаднах на същия спор сигурно преди година. Учудвам се на търпението на Майндбендър да се обяснява отново и отново, и то по същата тема, и то пак на теб.
А това изказване:
Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Като гледам пишеш само в тази тема , което е ясен показател , че имаш проблеми с храненето !Няма да се очудя ако наистина си анорексичка.

Просто се излагаш. Ани е права, че май май ти е скучно. Явно другите потребители, които не пишат в този подфорум, са разплути хипопотами. Аз също не съм писала в общите теми или в раздела секс и прочие. Явно спадам и аз към анорексичките.
За да приключим темата, пусни и ти менюто си за вчера или днес

Аз днес мисля да е следното:
З – 3 праскови
О – печени кюфтета от телешка кайма със салата домати и краставици
М - праскова
В – омлет от 3 яйца със зеленчуци

Оуу биволско мляко. От дете съм го намразила. Баба всяяяка сутрин ме караше да го пия, а то се образуваше и един каймак..ужас
Напоследък имам проблеми с ВЦ-то. Мисля да пробвам с ленено семе или пък първо да си налагам да пия по една чаша топла вода...
Отговори с цитат
  #3107  
Стар 20th July 2011, 15:16
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Менюто ми за вчера, вторник:
Преди закуска: вода и после чаша плодов чай
Закуска: купичка боровинки
Към 11 часа: 2 праскови
Обяд: Голяма салата с най-различни зеленчуци и около 30 грама от козето сирене (свърши).
Вечеря: сандвич с авокадо; салата от моркови и авокадо; малко макарони от кафяв ориз със сос маринара и няколко люти чушки. Два часа по-късно: 3 топки от домашния ягодов сладолед.
__________________
"All things in moderation, including moderation" -
Socrates
Отговори с цитат
  #3108  
Стар 20th July 2011, 18:20
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Marina.J Виж мнението
Сюзън, виждам, че другите момичета те игнорират. Аз ще изкоментирам за последен път и повече няма да се занимавам.
Тъй като чета предишните страници, попаднах на същия спор сигурно преди година. Учудвам се на търпението на Майндбендър да се обяснява отново и отново, и то по същата тема, и то пак на теб.
А това изказване:



Просто се излагаш. Ани е права, че май май ти е скучно. Явно другите потребители, които не пишат в този подфорум, са разплути хипопотами. Аз също не съм писала в общите теми или в раздела секс и прочие. Явно спадам и аз към анорексичките.
За да приключим темата, пусни и ти менюто си за вчера или днес

Аз днес мисля да е следното:
З – 3 праскови
О – печени кюфтета от телешка кайма със салата домати и краставици
М - праскова
В – омлет от 3 яйца със зеленчуци

Оуу биволско мляко. От дете съм го намразила. Баба всяяяка сутрин ме караше да го пия, а то се образуваше и един каймак..ужас
Напоследък имам проблеми с ВЦ-то. Мисля да пробвам с ленено семе или пък първо да си налагам да пия по една чаша топла вода...
Oххх ма Мярянке , що не се замислиш що не казвам нищо за твоето меню...
За сетен път се убеждавам че българина нито може да чете нито да разбира прочетеното
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #3109  
Стар 20th July 2011, 18:23
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mindbender Виж мнението
Ами... тя не пише, че спортува в този ден с точно това меню...

Има разлика какво можеш ти и какво може някой друг. Аз мога без храна цяла седмица и да работя и да спортувам. За мен по принцип водата е по-важна... Даже в момента заради възпаление на коляното консумирам само диня - пада се 5ти ден. Всеки ден плувам по 3-4км на тренировка. При това не се чувствам отпаднал, нито гладен.

Не е задължително да си препоръчва някой/я менютата на други. Може да си правят дневник и/или да очакват съвет относно храненето си.
Охх майнбендъре сам знаеш че това са екстрийми менюта и средностатистическия здравословно хранещ се човек не се храни по този начин !
Колкото за Шанди , всичките и менюта които е публикувала са такива , така че ...
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #3110  
Стар 20th July 2011, 19:26
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Т.е. да разбирам, че ти си средностатистически здравословно хранещ се човек. Аз не съм такъв. А Shandi сигурно е средностатическа анорексичка или клоняща към такава...
Моето мнение е, че всеки трябва да се храни така какво се чувства добре. Щом тя се чувства добре - всичко е наред. Примерно AniK споделяше, че не може да си представи режим на разделно хранене. Прави ми впечатление, че тя се е ориентирала до известна степен към него. Сигурно се чувства по-добре така. Тя може да сподели точно какво и как се е променило. Според мен ще напише, че отначало и е било трудно и нервно и постепенно това е отминало. След което правилните комбинации и по-малки количества я засищат достатъчно и се чувства по-свежо и леко. Може и други да споделят - би било интересно.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:58.