IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3171  
Стар 1st August 2011, 11:24
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Дисциплинирана работа! Как да не се възхитиш на такъв човек
Отговори с цитат
  #3172  
Стар 1st August 2011, 13:44
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mindbender Виж мнението
Проблемът е че гледаш повърхностно на нещата. За това всеки да гледа себе си.
Веднъж един от тренерите във фитнеса ме пита какви са ми целите. Аз казах, че нямам цели, тренирам си за кеф, тонус, здраве... Той вика: "Айде, моля ти се, тея съм ги чувал - всички сме тука, защото искаме да изглеждаме супер"...
Та аз може да не съм маратонец, ти пък не си жена! Никоя жена не гладува от любов към глада. (само ако е на лице псих отклонение, каквото е анорексията, но се разбрахме, че такива мръсни определения не се използват във форума) Допускам, че твоите цели са различни от целите на жените в темата, но това е последното, което допускам за теб, тъй като явно не ти е приятно да те адресират..

П.С. Примерните калкулации, които съм дала са за здрав, нетрениращ човек.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #3173  
Стар 2nd August 2011, 14:52
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Вчера:
7.00 Сутрешните вода с мед, нескафе с мляко
9.00 3 крушки (от тези, дето се ядат гнили)
11.00 зелен чай
Между 14 и 17ч. - 1/3 диня, която трябваше да доям (гадничка)
към 17ч. 3 ореха и 1 лъжица сурови слънчогледови семки (гладничко ми беше)
Вечеря от 19 до 21ч. - салата от домати и краставици, тиквички на скара и пил.филенца на скара

Вечерята се проточи по семейни причини Ставах, сядах...
Отговори с цитат
  #3174  
Стар 2nd August 2011, 15:14
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

И моето меню за вчера:
10- 2 праскови
12- чаша соево мляко
14- задушени картофи с копър и чесън
17- 50 гр. сурови ядки
20- шопска салата с извара

За пръв път си взимам соево мляко...хареса ми. Вие какво мислите за соевите продукти?
Усмихнат ден!
Отговори с цитат
  #3175  
Стар 3rd August 2011, 08:36
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Веднъж един от тренерите във фитнеса ме пита какви са ми целите. Аз казах, че нямам цели, тренирам си за кеф, тонус, здраве... Той вика: "Айде, моля ти се, тея съм ги чувал - всички сме тука, защото искаме да изглеждаме супер"...
Та аз може да не съм маратонец, ти пък не си жена! Никоя жена не гладува от любов към глада. (само ако е на лице псих отклонение, каквото е анорексията, но се разбрахме, че такива мръсни определения не се използват във форума) Допускам, че твоите цели са различни от целите на жените в темата, но това е последното, което допускам за теб, тъй като явно не ти е приятно да те адресират..

П.С. Примерните калкулации, които съм дала са за здрав, нетрениращ човек.
Аз не съм писал, че някоя от вас трябва да се сравнява с мен. Но както съм ял големи количества и всякакви комбинации, сега когато консумирам по-малко храна и спазвам правила на хранене и се чуствам по-наситен и по-зареден физически. Познавам още хора, които се хранят подобно, като сред тях има и жени... Това което е по-различното от "средностатистическия" човек на Susan, е че тялото може да използва и по-ефективно запасите си и че малките количества са напълно достатъчни. За теб може меню като на Shandi да е гладуване, а от моя гледна точка и от нейна да не е...

И как ще ми дефинираш "здрав нетрениращ човек"? Здрав?
Отговори с цитат
  #3176  
Стар 3rd August 2011, 17:37
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gama Виж мнението
Четейки менютата ви виждам, че повечето от вас закусват само с плодове. Любопитно ми е да знам какви ползи носи такъв тип закуска, с някаква специална цел ли се прави, изобщо някой ако може малко да разясни на такива, непросветени като мен.
Питането ми е съвсем сериозно и няма нищо общо с разразилата се дискусия в последните няколко страници.
Аз също закусвам само с плодове от един вид и зелен чай с мед. Правя го, защото от 4ч сутринта до 12ч на бояд в организма се извършват очистителни процеси, които не е хубаво да се прекъсват с тежка храна. Освен това закуската е след един предполагаем здравословен сън, който ни е заредил с енергия и след него нямаме нужда да я възстановяваме. Един вид - храната трябва да се "заслужи".
__________________
Съзнанието си е мое. Подсъзнанието също, макар да си прави каквото си поиска!
Отговори с цитат
  #3177  
Стар 4th August 2011, 07:34
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз лично до обяд съм на течности и някой плод (от 1 вид), защото при мен вечерите са основно хранене. На обяд хапвам леко и на вечеря сядаме всички на масата, ядем си "като хората" (аз основно на пода пред масата и играя с моЙте двамата )
Ако се случи да не ям вечер или да съм яла много малко, сутрин хапвам по-съществена храна - например овесени ядки. То и стомахът ми си иска своето, веднага ми напомня

Ако се хранех по стандартния тертип - обилна закуска, по-лек обяд и съвсем лека вечеря, нямаше да са само плодове
Отговори с цитат
  #3178  
Стар 4th August 2011, 09:48
Аватара на P.Hinkova
P.Hinkova P.Hinkova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 622
По подразбиране

Принципно съм 45 килограма, но сега заради спирането на цигарите и забавянето на метаболизма ми, се наложи да съм на режим =)
За вчера
закуска- Овесени ядки и един банан, плюс домашно направен сок от сливи
От закуската до обяд изядох още 2 банана...
Обядвах бъркани яйца със сирене и чушка без хляб.
За вечеря се предадох, защото цял ден си представях как ям мазни спагети със много лютеница и майонеза и си ги хапнах де... въобще изкарах цяла седмица, на плодчета, зеленчуци, мюсли и други работи и сега ми се иска да си хапна всичките паржоли на света ;(
__________________
Пренебрежение, високомерие, надменност, неуважение,антипатия, отвращение,омраза,оскърбле ние, арогантност и една голяма любов.Това съм аз .
Отговори с цитат
  #3179  
Стар 4th August 2011, 14:45
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

Здравейте и от мен! Вчера сутринта се премерих и се оказа, че след цяла седмица обилно хапване(основно месо, салати, плодове и сладолед) съм отслабнала с около килограм. А когато се хранех с по- малки количества и по- различни неща не мърдах. Странно ми се вижда. Ето за вчера:
10- 2 праскови
12- чаша соево мляко
14- 2 пълнозърнести филии с лютеница, салата(нямах голям избор)
17- 50 гр. сурови ядки, зелена ябълка
20- 200 гр. извара, салата
Отговори с цитат
  #3180  
Стар 4th August 2011, 21:14
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Miss_Murderer Виж мнението
Здравейте и от мен! Вчера сутринта се премерих и се оказа, че след цяла седмица обилно хапване(основно месо, салати, плодове и сладолед) съм отслабнала с около килограм. А когато се хранех с по- малки количества и по- различни неща не мърдах. Странно ми се вижда. Ето за вчера:
10- 2 праскови
12- чаша соево мляко
14- 2 пълнозърнести филии с лютеница, салата(нямах голям избор)
17- 50 гр. сурови ядки, зелена ябълка
20- 200 гр. извара, салата

Не е странно ! Малкото храна праща сигнали на мозъка , че тялото гладува и тялото почва да пести и да се запасява с мазнинки
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:25.