IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 21st December 2010, 07:02
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
На мен кожата ми беше много опъната и направо изгоряла първите 2 дни и болеше... После като започнах да се беля ме хвана крастата да се чопля :Д Доктора ми каза докато се беля да не ходя на сауна, не знам дали е същото като парна баня. Но мисля че утре ще е време за сауна Червеното петно днес е почти заличено, сигурно ще изчезне тези дни.
Напълно нормално е първите дни да е така.
Сауната и парната баня са различни.Обожавам парна баня.Не навиждам сауна,защото въздухът е сух и горещ,а парната баня е точно обратното-влажен.Парната баня е много полезна,веднага се вижда ефекта върху кожата.
Не бива да ходиш на сауна,но парната баня примерно на 5 ден се препоръчва,за да се обели кожата по-бъзро.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #152  
Стар 21st December 2010, 07:02
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
На мен кожата ми беше много опъната и направо изгоряла първите 2 дни и болеше... После като започнах да се беля ме хвана крастата да се чопля :Д Доктора ми каза докато се беля да не ходя на сауна, не знам дали е същото като парна баня. Но мисля че утре ще е време за сауна Червеното петно днес е почти заличено, сигурно ще изчезне тези дни.
Напълно нормално е първите дни да е така.
Сауната и парната баня са различни.Обожавам парна баня.Ненавиждам сауна,защото въздухът е сух и горещ,а парната баня е точно обратното-влажен.Парната баня е много полезна,веднага се вижда ефекта върху кожата.
Не бива да ходиш на сауна,но парната баня примерно на 5 ден се препоръчва,за да се обели кожата по-бъзро.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #153  
Стар 12th February 2011, 21:07
Аватара на Nikkolay
Nikkolay Nikkolay не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 167
По подразбиране

кажете къде мога да си направя и аз такъв пилинг с трихлороцетна киселина.
Трябва да е при лекар дерматолог или при козметик....
__________________
В сблъсъка на потока и скалата, потокът винаги печели, но не със сила, а с постоянство !
Отговори с цитат
  #154  
Стар 13th February 2011, 19:06
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Не бързай ти да решаваш какъв пилинг е за твоя случай. Нали затова се ходи при специалист. Иначе козметик или дерматолог - в случая разликата ще е само в цената. При дерматолог обикновено е доста по-скъпо за същата процедура.
Отговори с цитат
  #155  
Стар 13th February 2011, 19:10
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от konstans
Иначе козметик или дерматолог - в случая разликата ще е само в цената. При дерматолог обикновено е доста по-скъпо за същата процедура.
При дерматолог е сигурно,а не се знае какво ще направи козметика
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #156  
Стар 13th February 2011, 19:24
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

И на двете места всичко зависи от специалиста. Достатъчно козметични центрове и кабинети използват доктори които не са дерматолози. Важен е човекът, а не титлата.
Отговори с цитат
  #157  
Стар 13th February 2011, 21:50
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Не бих се подложила,ако не е дерматолог
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #158  
Стар 20th February 2011, 11:21
Аватара на sladkoto_buni
sladkoto_buni sladkoto_buni не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Град: варна
Мнения: 3
По подразбиране

Някои ходил ли е някъде в варна да му направят химчен пилинг Easy peel- с трихлороцетна киселина ?
Отговори с цитат
  #159  
Стар 20th February 2011, 22:57
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Трябва ти консултация преди да се решиш на химичен пилинг. Защото ти може да си мислиш че ще е подходящ за теб, а да не е. Ето аз например сама реших да си решавам един проблем с ботокс преди време, а излезе че проблема се решава с химичен пилинг. Но това го разбрах след консултация, без да си решавам сама на какво да се подложа а оставих това на дерматолога. Затова най добре отиди на консултация с дерматолог. Пишеш в google "дерматолог Варна" и ще излязат контакти
Отговори с цитат
  #160  
Стар 21st February 2011, 03:06
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Аз това казах и на НИколай
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Химиченпилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:06.