IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #281  
Стар 6th March 2007, 14:03
Аватара на Briseis
Briseis Briseis не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Моя страна, моя България...
Мнения: 373
По подразбиране

браво, момичета. харесва ми вашият дух! аз вече карам ден 2 и ей така да се отчета просто: вчера цял ден бях на ябълки и кис. мляко. не че ябълките са ми любимия плод, просто на работа е най-практично да ръфаш ябълки. не мога да хвана да се плескам с портокали или кивита (за които си умирам между другото). а и винаги изтървам първото хранене в 8, защото тогава съм на път обикновено. днес изпих 2 чаши зелен чай за закуска (цяло постижение си е това, че много ми горчи зеления чай, ама нали бил полезен) + 1 ябълка. на обяд парче скумрия на скара и салата зеле с моркови. и аз ако не съм отличничка! а при вас как върви? хайде споделете ми искрено и лично!
__________________
Happiness lies in your own hands....
Отговори с цитат
  #282  
Стар 6th March 2007, 15:44
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

ехооо! аз никога не ям в 8 часа-тогава съм в градския транспорт. Спазвам същия режим, но започвам от 9, после 11, после 13, после 15 и накрая, като се прибера към 18-18,30 часа. даже и тези часове не спазвам съвсем точно-понякога имам работа с колеги или клиенти и не мога да мляскам ..... и наистина, дали защото е пред 2 часа или от някакви психологични подбуди, но не огладнявам толково стръвно. у дома имам кростренажор и на него по десетина минути на ден въртя дупе, което е плюс към диетата. само че имам и един проблем с червата, който го решавам с редовни клизми-гадно, но това ми е единственото спасение, което зная че също ми е от помощ към режима за отслабване. Та това исках да споделя още. Дерзайте!!!
Отговори с цитат
  #283  
Стар 6th March 2007, 23:26
dimi4 dimi4 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Sofiа
Мнения: 51
По подразбиране

Не знам за вас,но аз без зехтин на салатката не мога, а и ям много сол,знам че е много вредно и за организма и за диетата,но не мога иначе.Та мисълта ми беше слагате ли и вие или всичко без каквато и да е мазнина и сол?
Отговори с цитат
  #284  
Стар 6th March 2007, 23:36
Аватара на Briseis
Briseis Briseis не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Моя страна, моя България...
Мнения: 373
По подразбиране

ами, dimi4, гледам да се ограничавам със солта. преди ядях много солено, но се забелязах, че от едно известно време не соля така щедро (а прекомерната употреба нали казват че е доста вредна). колкото до зехтина, на тая гола салата където я ядох тази вечер - марулки с репички и няколко маслини, аз ако и зехтин не сложа... той поне не е обявен за вреден, така че ако питаш мен - давай смело
П.С: но не прекалявай все пак
__________________
Happiness lies in your own hands....
Отговори с цитат
  #285  
Стар 7th March 2007, 09:34
Suzana Suzana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 6
По подразбиране

Hello everybody!!!

На мен днес ми е четвърти ден, заочнах утрото с чаша чай и портокалче Относно саладките аз са6то си ги овкусявам, защото иначе не бих могла да ги ям. Дано да не нарушавам диетата о този начин. Пишете как върви при вас и как се чувставате??
__________________
Търпение и упоритост!!!
Отговори с цитат
  #286  
Стар 7th March 2007, 10:00
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

На мен ми е 8 ден. Снощи много ме боля главата. 2001 Не чувствах глад, но бях изтръпнала от болка. А от устата ми как вонеше-добре че не беше наблизо кучето, че можеше да пострада... или да се задуши от лошия ми дъх или да го изям... Не съм се отказала от диетата, но днес се чувствам много отпаднала и немощна... Така ми иде да зарежа работата и да си отида у дома, да се сплескам на дивана пред телевизора........................ и да се наям като прасе.....
Отговори с цитат
  #287  
Стар 7th March 2007, 10:05
Аватара на Briseis
Briseis Briseis не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Моя страна, моя България...
Мнения: 373
По подразбиране

Добро утро на всички!

Днес е ден 3 от диетата и отново ще ръбам ябълки и кисело мляко. Аз много обичам кис. мляко и може би затова тази диета ми е така по сърце, но говоря за хубаво кисело мляко от 3.6 или 2.9% (най-вече Родопея или зелената Верея). Тези обезмаслени и там с незнам си какви добавки хич не ми ги предлагайте даже. а и аз по принцип обичам вкусното хапване и от някои неща не мога да се лиша, ако ще и 100 кила да стана. е... надявам се да не стана де
чувствам се доста добре, не ми е тежко, и стомаха ми явно е доволен :P старая се да мисля позитивно, но и като видя някоя страхотна пола по витрините и си се представя как ще ми стане след 20-тина дни пърхам от кеф. така че, момичета - дерзайте!
__________________
Happiness lies in your own hands....
Отговори с цитат
  #288  
Стар 7th March 2007, 10:06
Ани Ани не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 242
По подразбиране

диетката много ми харесва обожавам таратор затова реших и аз да се включа ..... почвам от днес със 77килограма и мерки 93-78-109 дано и аз постигна добър резултат
Отговори с цитат
  #289  
Стар 7th March 2007, 10:06
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

ама довечера съм на банкет - нали утре е деня на колежката , та ще ходим да го почетем, защото утре трябва да оставим възможност гаджетата и мъжете ни да ни почетат ... платила съм куверт -майка си и баща си!!! и като знам, че освен салатата няма да ям нищо друго-още повече ми се реве. но така ще разбера дали все още ми е останала воля; дали желанието ми да се преборя с килограмите не е изчезнало и т.н. сигурна съм, че ако издържа на изкушението и утре съм 1 кило по-надуло, то ще бъде от мъка и изтезанието, което ще преживея... дано не ни четат от амнести интернешинъл, че току виж ни подвели под отговорност за мазохизъм...
Отговори с цитат
  #290  
Стар 7th March 2007, 10:13
Аватара на Briseis
Briseis Briseis не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Моя страна, моя България...
Мнения: 373
По подразбиране

Хей, NatalyTake, недей така увесва нос. Майка ми винаги ми повтаря "Не живей за да ядеш, а яж за да живееш" хъх и аз и се смея, но като се замисля, няма пък да умра ако изтърва тъпкането някоя вечер. аи тази диета няма огрничение в количеството, така че яж докато се почувстваш сита. в никакъв случай не се оставяй гладна, защото тогава със сигурност ще опустошиш хладилника. а това за дъха в устата, знам че се появява при това лечебното гладуване и е знак , че организма се изчиства от токсини и друга вредни вещества.
__________________
Happiness lies in your own hands....
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетитенаБайкова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:14.