IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 22nd May 2007, 21:25
Ани Ани не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nezinka
Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
че щом е толкова евтина дайте ше съберем по някой лев бе егати, то по срещите повече пари за ядене и пиене даваме
кво ше кажете?
аз съм за само кажете
вече казах ме остава Лок да каже сметка
Отговори с цитат
  #102  
Стар 22nd May 2007, 21:25
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

И аз съм за!
Отговори с цитат
  #103  
Стар 22nd May 2007, 21:25
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ми лок да каже със сигурност колко пари ще му трябват и някакви банкови сметки. другата седмица ще имаме среща във Варна, ще съберем някаква сума, като пратят и останалите, готово
Отговори с цитат
  #104  
Стар 22nd May 2007, 21:26
Ани Ани не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lok45111
Тук не става дума за събиране на пари, а за "ПЪЛНА ИЗМАМА"! Можеха да направят с мен голяма реклама, но избраха психично болната Азис
не се нервирай все още си твърде млад има още нерви да събираш
Отговори с цитат
  #105  
Стар 22nd May 2007, 21:27
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lok45111
Тук не става дума за събиране на пари, а за "ПЪЛНА ИЗМАМА"! Можеха да направят с мен голяма реклама, но избраха психично болната Азис
Хей ! Не си струва да се ядосваш, нали знаеш, че всичко се връща Ние можем да ти помогнем
Отговори с цитат
  #106  
Стар 22nd May 2007, 21:27
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lok45111
Тук не става дума за събиране на пари, а за "ПЪЛНА ИЗМАМА"! Можеха да направят с мен голяма реклама, но избраха психично болната Азис
абе майната им на тия тъпаци, кво ги мислиш толкоз. важното е да ти помогнем да се чустваш отново пълноценен човек, а не да живееш цял живот с комплекси
Отговори с цитат
  #107  
Стар 22nd May 2007, 21:29
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lok45111
Тук не става дума за събиране на пари, а за "ПЪЛНА ИЗМАМА"! Можеха да направят с мен голяма реклама, но избраха психично болната Азис
Ти да мълчиш каките като говорят
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #108  
Стар 22nd May 2007, 21:30
Аватара на lok45111
lok45111 lok45111 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 409
Изпратете съобщение чрез ICQ до lok45111
По подразбиране

Нервирам се, защото всичко в България е изопачено! Всеки говори какво му трябвало на лицето ми за да се оправи, но никой не се нае да го направи! Нима аз нямам право на нормален живот и семейство, нима нямам право на своето бъдеще?! Явно не, защото нито съм "звезда"(в България звездите се избират про простотия и големина на бюста) или не съм нечии роднина - за това ще си бъда този, който съм - бутан и ритан в калта от успелите "благородници", които по - скоро са чисти мафиоти, макар, че обиждам мафията, която намира време и за благотворителност и с мафиотски пари са построени не едно и две училища и са помогнали на немалко хора. Така, че чудя се какво аджаба е България?! Нещо, което никъде го няма - мизерия и наглост. Поредната измама и празни надежди го доказват!
__________________
Лягането под лампионите е смелост, но си струва тръпката!
Отговори с цитат
  #109  
Стар 22nd May 2007, 21:32
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Лок, ако си готов да приемеш помощ, ние с радост на сърцето сме готови да помогнем с колкото можем. Никой не може да ти върне загубените щастливи моменти или да те компенсира за мъките ти- но едно знай в-сички тук се възхищаваме на смелостта, куража, таланта ти и най-вече на това, че не губиш надежда в себе си...недей да губиш и в хората около теб.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #110  
Стар 22nd May 2007, 21:33
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

че ти на колко години си, та не си свикнал още? то ако трябва човек да разчита на помощ от държавата или някоя институция...по-добре да легне на релсите баси
пък за печалбарите ноу комент
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ШоутоquotПълнапромянаquotБългария
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:03.