IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st November 2012, 15:09
nicolette nicolette не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 12
По подразбиране какво се прави при дебели колена?/освен да се крият/

Момичета,някой правил ли си е нещо на колената?Моите цял живот са ми комплекс,от вътрешната страна са месести и като цяло са си дебелички,а аз не съм пълна.И съм решила нещо да пробвам,но не знам какво - липосукция ли се прави?После да не се получат нещо асиметрични или неравни,или с дупки и пак да не са за показване?Моля,който е компетентен да даде някаква идея?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd November 2012, 12:55
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Липосукцията е крайна мярка!
Консултирай се в някой Хипокси център, дали било полезно в твоя случай. Аз иначе съм против такива "мързеливи" методи за изсмукване на мазнини, но при наслагвания на определена зона - това си е алтернатива.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd November 2012, 22:25
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Точно за натрупване на мастна тъкан около колената липосукцията си е едниственото решение, но трябва много внимателно да избереш кой да ти я направи.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd November 2012, 09:04
nicolette nicolette не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 12
По подразбиране

А кой доктор се счита за добър в липосукциите?Аз понятие си нямам,а съм от Бургас - тук няма май изобщо.Като е на колената,дали същия ден те изписват?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd November 2012, 09:28
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

За съжаление не мога да ти отговоря на този въпрос. Бих ти препоръчала да започнеш с консултации при различни хирурзи, но за Бургас нищо не знам. Изчети и темите за липосукция тук... може да има писано нещо и за колена.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th November 2012, 10:42
Аватара на Жени
Жени Жени не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: VARNA
Мнения: 51
Изпратете съобщение чрез ICQ до Жени Изпратете съобщение чрез AIM до Жени Изпратете съобщение чрез MSN до Жени
По подразбиране

Здравей ,аз съм си коригирала преди 3год. колената -липосукция се прави сега са точно такива каквито си мечтах да имам така,че смело напред струва си
__________________
KRASOTATA E NACHIN NA JIVOT
Отговори с цитат
  #7  
Стар 24th November 2012, 11:09
nicolette nicolette не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 12
По подразбиране

Супер,че си доволна!А при кого е била процедурата?Веднага ли се излиза от болницата?Сега еднакви ли са ти колената?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25th November 2012, 11:34
Аватара на Жени
Жени Жени не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: VARNA
Мнения: 51
Изпратете съобщение чрез ICQ до Жени Изпратете съобщение чрез AIM до Жени Изпратете съобщение чрез MSN до Жени
По подразбиране

корекцията ми беше и на бричове и задна част на бедрата и колене беше доста тежка предвид зоните в които са ме коригирали,но всичко отшумява след 3-4дена говоря ,като болка.......операцията беше при др.ЗАЯКОВА-много успешна........доволна съм много,сега ми предстои на 28 нова-корекция на гърдите и отново ще се доверя на нея
__________________
KRASOTATA E NACHIN NA JIVOT
Отговори с цитат
  #9  
Стар 25th November 2012, 11:36
Аватара на Жени
Жени Жени не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: VARNA
Мнения: 51
Изпратете съобщение чрез ICQ до Жени Изпратете съобщение чрез AIM до Жени Изпратете съобщение чрез MSN до Жени
По подразбиране

остава се една нощ в клиниката под наблюдение,но наистина можеш да се довериш на др.Заякова и клиника КАМИЙ-ВАРНА
__________________
KRASOTATA E NACHIN NA JIVOT
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: каквосеправипридебеликоленаосвендасекрият
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:34.