IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #381  
Стар 1st November 2007, 01:49
summerseason summerseason не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: на брега на океана
Мнения: 45
По подразбиране

здравейте, радвам се, че това което чета за д-р Динев ме кара да съм благодарен, че това е моят лекар.Преди ден бях на консултация във Вита при него, понеже имам Гинекомастия.Незная дали сте запознати, но това е увеличаването на гърдите при мъжете, стои малко грозно и е кофти тръпка общо взето и може само да сме благодарни, че може да се корегират неща от този сорт.Аз също искам да споделя, че съм много доволен от подхода му към пациентите.До две седмици ще съм като нов, което значи, че ако някой се интересува как работи доктора ще мога да дам адекватно становище, тъй като в предишни коментари бях срещнал изказване от типа-ПРЕДИ ОПЕРАЦИЯТА ЦЕНАТА СКОЧИ СЪС 120ЕВРО или нещо подобно беше и още неща които ми се струват малко в повече.Много ми е интересно как хората се организират и всеки, който чул, преживял или помогнал на близък се включва.Успех на всички и надявам се че моят избор също е бил правилен
Отговори с цитат
  #382  
Стар 1st November 2007, 17:14
ENIRA ENIRA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 58
По подразбиране

Аз ходих при Динев на консултация само, но за обратния проблем - увеличаване на бюста. Изчакахме го малко позакъсня. Бяхме 2 жени и двама мъже за преглед при него. Хубави отзиви изказаха и като ме прие беше много внимателен, отговори на всичките ми въпроси, каза че работи и в чужбина, но това което ми предложи не ми хареса - нито вида на имплантанта нито разреза, а иначе цената е наполовина в сравнение на д-р Тепавичарова на която се реших. Приятелят ми е навит да прави това което и ти, но все още го е шубе.
Отговори с цитат
  #383  
Стар 1st November 2007, 17:49
summerseason summerseason не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: на брега на океана
Мнения: 45
По подразбиране

Ами след някой ден ще мога да напиша как е минало и дали е било добре, а честно да си кажа не съм избрал Динев заради цените,тъй като когато правиш такава промяна не избираш при кого ще легнеш по цената му за операцията, а според това колко е кадърен лекарят.В момента съм в България заради този лекар, защото живея във Англия и честно да си кажа мога и там да направя това, но спрях избора си на Динев понеже само доволни хора от работата му а и доста внимателно се отнася с пациентите си
Отговори с цитат
  #384  
Стар 1st November 2007, 18:19
simba JJ simba JJ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 43
По подразбиране

Между другото, когато бях на консултация при него се съгласи с всичко което исках, не ме посъветва нищо и ме убеждаваше че надмускулното поставяне е най- добрия вариант. На въпроса - Защо тогава правят подмускулно, въпреки, че е по трудно за изпълнение, почти нищо не отговори. Иначе впечатленията ми са добри, но все пак очаквах малко повече варианти и обяснение.
Успех!
Отговори с цитат
  #385  
Стар 1st November 2007, 18:53
juliakam juliakam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: СОФИЯ
Мнения: 15
По подразбиране

Привет
Това да си избереш доктор е .... ходене по мъките , то са едни консултации едно чудо, и накрая каквото и да решиш и на когото и да се довериш никога няма гаранция , че всичко след това ще е блестящо.Всеки един организъм е индивидуален и по различен начин се бори с т.н чуждо тяло.
Ама стига съм филосовствала, това което исках да Ви кажа е ,Стискайте палци момичета ..... и момчета , че и за мойта операцийка дойде времето /07.11/ при др. Динев.
Отговори с цитат
  #386  
Стар 1st November 2007, 19:34
summerseason summerseason не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: на брега на океана
Мнения: 45
По подразбиране

Juliakam няма страшно, доктора е достатъчно наясно и добър, затова стискай палци да дочакаш до 11ти.Няма място за притеснения и нерви затова споко и напред.Желая ти само да преодолееш първоначалният страх когато лягаш на масата, от там нататък всичко е един миг и се събуждаш тунингована.
Отговори с цитат
  #387  
Стар 1st November 2007, 19:36
summerseason summerseason не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: на брега на океана
Мнения: 45
По подразбиране

оф забравих да попитам, еластичният курсаж сама ли си го търси или той ти го продава.Как е ситуацията
Отговори с цитат
  #388  
Стар 1st November 2007, 19:51
juliakam juliakam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: СОФИЯ
Мнения: 15
По подразбиране

Предполагам питаш за лентата и/или сутиена??
Не той не ги продава
Отговори с цитат
  #389  
Стар 1st November 2007, 20:14
summerseason summerseason не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: на брега на океана
Мнения: 45
По подразбиране

ок това е добре понеже щеше да е малко грубо от негова старна да ми каже че и стегната блузка от ликра ми върши работа при положение че може да се снабдиш директно от него с необходимиата стягаща превръзка.Имаш ли телефон или адрес но български понеже нямам много време до операцията за да чакам поръчки от някъде извън българия
Отговори с цитат
  #390  
Стар 1st November 2007, 21:34
juliakam juliakam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: СОФИЯ
Мнения: 15
По подразбиране

http://www.jdmedicals.com/ Провери тук или най добре им се обади
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиневquotВитаquotquotВалемquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:57.