IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 9th September 2011, 23:35
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от shani Виж мнението
Честито Чери , изглеждаш супер за скоро оперирана и мисля, че много добре се е получило при теб. Много ми се иска и аз след седмица да нямам подутини, но като знам колко неща ще ми се правят и как само при стискането на една пъпка се подувам като ужилена от пчела си остава само мечта. Надявам се само резултата да си заслужава.
Tytik видя му се най-после краяЩе ти стискам палци след това да имаш едно много хубаво носле ! И да продължаваш да влизаш,че иначе ще ни липсваш много
Аз за съжеление нямам тапети , но ще видим как ще преодолявам страха имам още малко време, но отсега ми се свива корема.
Дил твоето рино за кога е ?
Още не мога да повярвам,че дойде и моят ред))С нетърпение очаквам да се срещна с доцента,да му кажа,че му вярвам.....Чувствам се много добре!Днес си приготвих багажа.Старателно подредих всичко-вещити,снимките.....Толкова дълъг ми се стори този период и в същото време толкова кратък.Минах през много изпитания,последното от които бише възпаление на трахеята,НО това вече е минало.Сега съм добре и чакам понеделник)Няма да спра да влизам във форума,дори и по-рядко,защото тук открих прекрасни хора,с които си станахме близки.До скоро)
  #112  
Стар 10th September 2011, 09:54
Аватара на nikanor
nikanor nikanor не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 18
По подразбиране

Здравейте приятели, при мен всичко мина нормално. Сега съм си вкъщи, малко подут, но щастлив! Благодаря на sibi за ценните съвети, благодаря на всички форумци за подкрепата...Не се притеснявайте, няма нищо страшно. Бях с адско напрежение целия ден, направо ми е смешно сега, но аз съм си хипохондрик. Доцента каза, че е доволен от операцията, но резултата ще видим след спадането на отоците... На всички, които им предстои операция желая много късмет...

Последно редактирано от nikanor : 10th September 2011 на 14:29
  #113  
Стар 10th September 2011, 14:17
Аватара на roxsana74
roxsana74 roxsana74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
Още не мога да повярвам,че дойде и моят ред))С нетърпение очаквам да се срещна с доцента,да му кажа,че му вярвам.....Чувствам се много добре!Днес си приготвих багажа.Старателно подредих всичко-вещити,снимките.....Толкова дълъг ми се стори този период и в същото време толкова кратък.Минах през много изпитания,последното от които бише възпаление на трахеята,НО това вече е минало.Сега съм добре и чакам понеделник)Няма да спра да влизам във форума,дори и по-рядко,защото тук открих прекрасни хора,с които си станахме близки.До скоро)
Tytik, много, много силно ти стискам палци за понеделник, дано операцията мине гладко и да получиш така мечтаното носле
Очакваме те да се завърнеш скоро тук с хубави новини и нова визия.

На Нуканор - честито, ииии очакваме снимки.
  #114  
Стар 10th September 2011, 14:25
Аватара на nikanor
nikanor nikanor не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cherita Виж мнението
Браво Никанор, радвам се, че всичко е минало добре. Сега си почивай, леко възстановяване и хубав нос!

Тутик, не остана време за твоята операция, сякаш вчера се оплаквахме колко има да чакаме. Пожелавам ти много късмет, всичко да мине добре и да се похвалиш с най-хубавото носле!

Аз вчера си видях носа, понеже ми падна лепенката, изглежда много по-добре от четвъртък на прегледа, спаднал е доста и е по-малък, много съм доволна от резултата.
Благодаря ти за подкрепата Черита, надявам се всичко да е наред...знам, че сега всичко е подуто и трябва време, но наистина нямам търпение да видя какво се е получило...
Tytik, желая ти успешна операция!
Искам да благодаря на целия екип на Каспела, които се държаха изключително професионално...макар, че бях само 36 часа там...
На всички, които им предстои операция, да се въоръжат с търпение, защото операциите са късно вечер, моята беше в 19:30 и честно казано, бях изнервен от чакане...!
Целувки от мен!!!
  #115  
Стар 10th September 2011, 17:37
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от roxsana74 Виж мнението
Tytik, много, много силно ти стискам палци за понеделник, дано операцията мине гладко и да получиш така мечтаното носле
Очакваме те да се завърнеш скоро тук с хубави новини и нова визия.

На Нуканор - честито, ииии очакваме снимки.
Благодаря ти,скъпа!Дано Господ е мъж и ме обича!
  #116  
Стар 10th September 2011, 18:58
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

nikanor,Честито!Дано всичко е станало така,както си искал и ти пожелавам бързо възстановяванеВече и аз нямам търпение,да му се не види!
  #117  
Стар 11th September 2011, 01:17
Аватара на Alinkoty
Alinkoty Alinkoty не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, отскоро съм решила и аз да си направя ринопластика и то при доц. Джамбазов поради хубавите отзиви навсякъде от него. Прочетох доста от написаното дотук, но не успях да разбера някои неща, дано не се повтарям Искам да попитам възможно ли е да си запишеш час за консултация и евентуална операция за 2-3 месеца напред? Също така не ми стана ясно дали изследванията могат да се правят в самата клиника в която се намира доцента или трябва от друго място, а след това да се връщаш там с резултатите, както и каква е цената на операцията ако не минава през здравната каса? Проблема е, че не живея в България, пък и никога не съм ходила досега в Пловдив...благодаря ви предварително, както и пожелавам на всички които им предстои ринопластика да получат най-красивите нослета с които биха се харесвали
  #118  
Стар 11th September 2011, 09:27
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Alinkoty Виж мнението
Здравейте, отскоро съм решила и аз да си направя ринопластика и то при доц. Джамбазов поради хубавите отзиви навсякъде от него. Прочетох доста от написаното дотук, но не успях да разбера някои неща, дано не се повтарям Искам да попитам възможно ли е да си запишеш час за консултация и евентуална операция за 2-3 месеца напред? Също така не ми стана ясно дали изследванията могат да се правят в самата клиника в която се намира доцента или трябва от друго място, а след това да се връщаш там с резултатите, както и каква е цената на операцията ако не минава през здравната каса? Проблема е, че не живея в България, пък и никога не съм ходила досега в Пловдив...благодаря ви предварително, както и пожелавам на всички които им предстои ринопластика да получат най-красивите нослета с които биха се харесвали
Здравей!Ще ти отговоря на въпроса,въпреки че това е писано 43135174518456875 пъти......
Часове за консултация се записват след 20-ти всеки месец за следващия месец.Цената на консултацията е 40 лева.Те се извършват в клиника http://www.sinumed.net/ Тогава ще уточните датата за операция и дали ще бъдеш по здравна каса или не.Това се определя от доцент Джамбазов.
ИЗСЛЕДВАНИЯТА се правят в http://www.kaspela.com/mbal/ ,тук се извършват и операциите.Ако си по здравна каса плащаш 950 лева за операцията и към 2-3 лева за взимане на кръв.Ако НЕ си по ЗК цената е 1500 ЛЕВА.Това,че не си ходила в Пловдив не трябва да те тревожи,ще намериш клиниката-повярвай ми!Моята операция е утре и като се върна ще ти разкажа и останалите подробности.Един съвет-прочети темата,ще ти помогне!
  #119  
Стар 11th September 2011, 15:23
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Roxsana 74 - операцията ти на 3 ноември ли беше?
cherita - браво, много хубави новини!
Tytik -Имаш ЛС!
  #120  
Стар 11th September 2011, 16:08
Аватара на roxsana74
roxsana74 roxsana74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Miss_ME Виж мнението
Roxsana 74 - операцията ти на 3 ноември ли беше?
cherita - браво, много хубави новини!
Tytik -Имаш ЛС!
Да, miss_me, на 3-ти ноември е, месец и половина още до големия ден. Някой ме беше питал дали съм първа или втора операция - не знам, доцента нищо не каза.
А твоята кога е, ако си около тази дата ще е чудесно да си правим компания.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:02.