IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th May 2007, 19:18
valq_uk valq_uk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2
По подразбиране коригиране на бюста!!!

след като от 3-4 години все диети и глупости накрая си коригирах теглото,сега се занимавам активно със спорт и се надявам скоро да се харесам в огледалото...другото ще го преживея-стрии, остатъчен целулит ....но увисналия ми бюст !това вече не мога! вместо когато се съблека пред приятеля си да се разхождам гордо гола из стаята аз се намъквам бързо в някоя блузка или се прегърбвам уж да скрия нещо....няма да го направя за него а за себе си! за да се чувствам пълноценна! въпроса ми е.....има ли някой, който си е правил корекция на бюста.не говоря за импланти а за повдигане! в смисъл доволна сам си от размера но има 10 см излишна кожа !отвратително!та има ли някой който си е правил как е минало колко е чакал и какви са резултатите и последствията!какво точно представлява ! не искам имена или реклами а съвет! знам че в интернет ги има много! но аз искам да говоря с хора които са го направили наистина! няма да оставя това да продължава да ме комплексира! ако някои иска да ми пише по подробно ще my дам и е-мейл! хора моля ви се от цялата си душа HELP!
искрени благодарности на вс. които се отзоват
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th May 2007, 00:32
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

виж тук , имало е потребител rm с такава операция, но май не влиза вече във форума.
и тука и тука и тука и тук.
имаше и още някой, но сега не се сещам кой

мисля, че има хирурзи в България, които да се справят с това повдигане, но са малко- явно е по-лесно с импланти!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th May 2007, 07:11
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MariaVassileva
мисля, че има хирурзи в България, които да се справят с това повдигане, но са малко- явно е по-лесно с импланти!
По-скоро белезите от повдигането / а те си остават за пациента / ги принуждават да слагат имплантанти .
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th May 2007, 08:55
Errika Errika не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 92
Изпратете съобщение чрез ICQ до Errika
По подразбиране

Аз съм с такава операция,но ще пиша малко по-късно,че сега излизам.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th May 2007, 09:45
beibi1 beibi1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Ruse
Мнения: 98
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Errika
Аз съм с такава операция,но ще пиша малко по-късно,че сега излизам.

Ще чакам с нетърпение,че и аз трябва да си повдигам циците след две години кърмене ,те през бременността увисанха още,ама както и да е,трябва да почакам доста,че не мога да си спра кърмата,а не трябва и капка да има като ще се оперирам
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th May 2007, 09:39
Errika Errika не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 92
Изпратете съобщение чрез ICQ до Errika
По подразбиране

Правих си повдигане на бюста преди около 10г.при д-р Красимира Вачкова.Отидох рано сутринта в клиниката,направиха ми изследванията и към 11ч.влезнах в операционната.След операцията изчаках няколко часа да мине упойката и следобед си пътувах за Плевен.Относно резултати съм писала и в друга тема-не съм доволна!Бях много разочарована още на следващият ден,като се погледнах и ми предложиха да ме "дооправят" с местна упойка,но аз категорично отказах.Сега ареолите на двете ми гърди са със съвсем различна големина,имат набирания и зърната не са позиционирани правилно.При мен разреза е само около ареолата,белега не ми личи,но аз по принцип правя много леки белези.
Това е в общи линии.Може би просто аз не попаднах на специалист.Предполагам,че има такива,които биха направили успешно повдигане на гърди.Чела съм,че за да е по-добър ефекта,освен около ареолата се реже и към сгъвката,но остава белег.За себе си реших да си сложа силикон,дори имах записан час за операция сега на 21.05,но ми се наложи да я отменя за септември.
Ако се сетиш още нещо-питай
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th May 2007, 11:59
Plam Plam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 20
По подразбиране

аз имам същият проблем но споделяийки с приятелки които са правили тази операция реших че е по-добре да си сложа имплантанти но ще е в края на годината.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th May 2007, 16:46
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

защо така, Plam-сподели?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th May 2007, 22:29
beibi1 beibi1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Ruse
Мнения: 98
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Plam
аз имам същият проблем но споделяийки с приятелки които са правили тази операция реших че е по-добре да си сложа имплантанти но ще е в края на годината.
Аз също мислех така да направя,но пак ще останат увиснали дори и със силикон,защото имам мноооооооооого излишна кожа ,така,че няма да мога да се размина само със импланти,а относно проблема на Еррика мисля,че преди 10 год. не са били толкова наясно с тази операция и не са били усъвършенствани с тази не лесна операция,надявам се,че с течение на времето д-рите са станали много по-добри
А нямя ли някой с по-прясна операция
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd May 2007, 00:50
Plam Plam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 20
По подразбиране

На моята приятелка след операцията ареолите на гърдите и станаха по-големи и имат набирания страшна гледка.Бъразам да кажа че си прави операцията преди 6-7 год. но наскоро се рових из нета да видя сега как ги правят и снимките преди и след операция които намерих не са това което очаквам.Затова според мен е по добре имплантанти.Незнам юли месец искам да отида за абдоминална пластика и ще попитам как стои въпроса и с гърдите.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: коригираненабюста
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:15.