IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2201  
Стар 7th April 2009, 08:12
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hatred
monita_g, щруделчетата не звучат чак толкова фатално на фона на останалата част от менюто ти. Самият факт, че си се овладяла показва, че няма причини за строго самонаказване
Мерси за подкрепата

На всички останали успех много добри резултати постигат всички и се радвам
__________________
be yourself ... inspire others
Отговори с цитат
  #2202  
Стар 7th April 2009, 09:38
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Време ми е за равносметката до момента на мен На 5.04 станаха 3 месеца откакто се храня здравословно, но малко позабравих и затова днес
До момента имам свалени общо 5 кг и ще се боря за още 4 Стартирах с 59 кг в момента съм 54, целта ми е 50 С помощта на вашите ценни съвети стигнах дотук и се надявам пак с тях след няколко месеца да мога да се похваля с постигнатата цел Което разбира се не означава че ще се откажа да се храня така както мисля, че е правилно, но просто ще наблегна на задържането. За пръв път в живота си, надявам се
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #2203  
Стар 7th April 2009, 09:49
Аватара на miss_beauty
miss_beauty miss_beauty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 127
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от monita_g
Цитирай:
Първоначално написано от miss_beauty
Вчерашното ми меню:
10:00 - кафе 2в1 + банан
11:00 - половин грейфрут
13:30 - шопска салата
17:00 - кафе 2в1
20:00 - салата от марули
21:00 - чай + 2 лъжички мед
много добре според мен..много хубаво, пролетно и диетично меню...само така..дерзай
Благодаря за насърчаването и подкрепата
Чувствам се мотивирана Пожелавам на всички успешен ден.
Отговори с цитат
  #2204  
Стар 7th April 2009, 09:55
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

bibi_82, браво много добре се справяш. Сигурна съм, че спазваш добър режим щом имаш такива хубави резултати. И най-важното- убедена съм, че са трайни.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #2205  
Стар 7th April 2009, 10:02
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

bibi_82, браво, искам и аз да те поздравя, но тъй като правиш равносметка, може ли да напишеш основните принципи при храненето си ... сигурно си ги писала някъде, но сега ми стана интересно...ако не е нахално от моя страна де...
__________________
be yourself ... inspire others
Отговори с цитат
  #2206  
Стар 7th April 2009, 10:18
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Благодаря ви момичета Ами принципа е - здравословни храни като повечето момичета тук Гледам в менюто ми да има от всичко - и мазнини и белтъчини и въглехидрати в балансирано количество. Сутрин винаги закусвам с плодове, гледам поне веднъж на ден да хапвам някакво месо, другото са салати, извара, сиренце, кисело мляко, яйчица отвреме на време, много рядко кашкавал или някаква луканка(ако примирам )Въглехидатите гледам да ги приемам до 15-16ч., вечерята обикновено е нещо леко. По правило веднъж в седмицата(обикновено събота или неделя) си позволявам да хапна и някои забранени неща без да се обвинявам, но и без да се самозабравям Това е в общи линии
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #2207  
Стар 7th April 2009, 12:56
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

bibi_82 много ми харесва как разсъждаваш !
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #2208  
Стар 7th April 2009, 13:15
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Ами нагодила съм се към някакъв режим на хранене, който да не ми тежи най-вече - резултата не е много бърз, но се надявам поне да е траен защото ми писна непрекъснато да качвам и после непрекъснато да свалям
Възхищавам се на хора като hatred и аник, които се хранят изключително здравословно и буквално са изритали от менюто си всичко нездравословно и калорично. За съжаление аз съм много далеч от тяхното хранене и макар да се ограничавам винаги ще ми потичат лигите при думичката шоколад и сладолед например...трудно ми е да ги намразя тия неща но поне се опитвам да не ги консумирам често
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #2209  
Стар 7th April 2009, 14:19
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Да ви се оплача, отиде ми и режим и всичко. Тресна ме от гадния грип с повръщането и да не казвам какво (това в неделя де). Та в неделя карах на някакви препечени филийки, че друго не исках да виждам, а в понеделник с 300 зора ядох картофена супа. Днес хапнах, каквото ми се ядеше, защото реших да не спазвам никакви режими преди да ми е укрепнал огранизма. Свалих кило и половина, което разбира се, не е реално. От утре ще си засека пак.
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #2210  
Стар 7th April 2009, 15:04
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

hatred: Не съм пушачка вече 3ти ден Поздравления за bibi и всички останали След малко ще пиша пак, че имам малко работа
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:45.