IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #771  
Стар 8th October 2009, 08:13
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Добър ден момичета

Аз съм болна, мисля че е грип, пия лекарства и знам, че с тях трябва да се яде - не на празен стомах или краставица. Но не мога да хапна нищо. Вчера цял ден бях на препечената филийка сутринта и чайчета. Сутринта едва се насилих да хапна една препечена филика, за да не пия лекарствата на гладно. И чай....
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #772  
Стар 8th October 2009, 08:55
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Момичета, здравейте!!!
Гледам колко много неща са се случили във форумчето.
hatred, честито! Да сте живи и здрави и много щастливи в семейния живот с твоя любим. Пожелавам ви много наследници, на които да се радвате дълги години.
АniK, честито и на теб, мила!!! Пожелавам ти лека бременност и много щастие, свързано с наследника. Мнго целувки и на двете ви!

Искам някой да ми каже малко повече подробности относно форумните добри новини, че нещо съм изпуснала особено за бременността на АniK.
Специални поздрави на Engel. Много се гордея с теб. Отлично се справяш със спорта.
Аз доста съм изпуснала спорта, но храненето го докарвам горе-долу. От време на време имам малко кривване. Предишната седмица бях В ПМС и имах необуздан глад за сладко, но го лъжа с канела, ябълки и круши. Доста ми се иска да включа спорт, но някак го увъртам.
Усмихнат и слунчев ден!
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #773  
Стар 8th October 2009, 09:45
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Здравейте момичета, радвам се, че всички вървите смело напред и си давате страхотни съвети
Аз ви наглеждам и ако има нещо ще се обаждам!
Днес специално съм пропуснала лекция за да мога да си остана в къщи да се наспя и да пиша два реда и на вас :P

При мен има дни в който нямам апетит, в който имам и ям много, ям си от всичко и все пак се очудвам как си поддържам 65кг. без проблем, даже в момента нямам време да тренирам.
В края на месеца започвам тренировките и ще се стягам повече, но ми е много хубаво да не мисля за диети
Сега съм се средоточила върху спирането на цигарите и ще са големи мъки, защото пуша от доста години(7-8). Смятам до нова година да съм ги отказала и незнам дали не трябва да започна някакъв режим паралелно с отказването за първите 40 дни, защото знам, че един навик се отказва за 40 дни

Успешен и отслабващ ден на всички пожелавам! Обещавам пак да пиша скоро

П.П. goldish
Отговори с цитат
  #774  
Стар 8th October 2009, 14:25
Аватара на moly555
moly555 moly555 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 476
По подразбиране

Тъкмо щях дя попитам къде се загуби Engel
То и аз едва намирам време да изчета всикчо и да се отчета, но гледам да го правя,така се чувствам контролирана

Както гледам,май всяка от нас има някаква граница на теглото, която я тормози и не може да прескочи. За мен тя е 77р но няма да се предавам - упорито ще я премина :P

Менюто за днес:
06.30 мюсли с прясно мляко и ленено семе
09.00 2 парчета кекс Engel
11.30 круша
14.00 две картофени кюфтета и малко зеленчуково ядене
16.30 чай с ябълка
19.00 риба със зелена салата + чай по-късно

2 литра вода, 3 в 1(нещо напоследък всеки ден пия по 1 - лошо), 2 билкови чая

Хубав следобед ви пожелавам
__________________
"Accept what comes to you each day!"
Отговори с цитат
  #775  
Стар 8th October 2009, 14:27
Аватара на moly555
moly555 moly555 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 476
По подразбиране

Ех, този бутон за редакция... Границата ми е 67 кг,даже още не мога да повярвам,че съм под 70 и нещо си. От години не съм падала до сегашните си кг, но имам още 3-4
__________________
"Accept what comes to you each day!"
Отговори с цитат
  #776  
Стар 8th October 2009, 14:34
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

Чувствам,че се разболявам и това не е на добре...Пия чайчета и ще изчакам мама да се погрижи за мен
Закуска|6.20h|овесена каша с извара,ябълка
Междинни|8.20h,10h,11.40h|3 ябълки
Обяд|15h|-малко е в повече,но ми прилоша здраво и реших да се "задравя"-2 яйца по панагюрски с кисело мляко и извара,голяма салата с домати,краставици,зехтинец ,оцет и кашкавал(кашкавала е доста..към 30-40 грама...),1 рулце от раци,5-6 гроздови зърна
Вечеря|19.20h|-херинга на оребрен тиган,салата
Отговори с цитат
  #777  
Стар 8th October 2009, 15:35
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Здравейте

Тази сутрин си хапнах повечко мюсли. Няколко лъжици (доста си беше, повече от 50 грама) с кисело мляко
Обяд - късен, към 3 и нещо . 200 гр броколи в тефлоновия с 100 гр извара, малко кисело мляко, няколко парченца пуешко филе и кашкавал light.
Вечеря - дано не е много късно, защото преядох с обяда.. Нещо леко ще е - кисело мляко и ябълка с канела.
Отговори с цитат
  #778  
Стар 8th October 2009, 18:30
shanson shanson не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 43
По подразбиране

Здравейте и от мен Ето менюто
9,00 мюсли с мляко+канела
12,30 гювече + салата домати
16,30 ябълка
вечеря 1 яйце /засега/
Ама ми е гадно момичета.Имам си огрооооомен цирей и чакам да се пукне. Много боли
Целувки на всички и болните да оздравяваме
Отговори с цитат
  #779  
Стар 8th October 2009, 18:31
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Менюто ми за днес:
закуска- ябълка, круша и кофичка кисело мляко
обяд- пакет солети, 1 кофичка кисело мляко, ябълка и слива
вечеря- купичка леща и салата от 1 домат, зеле, 5 ореха, 1 морков и заливка от кисело мляко с извара

Чакам мнения!!!
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #780  
Стар 8th October 2009, 18:34
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Charlotte, ако ядеш само ябълки сигурно много ще огладнееш после. Прибави кисело мляко или извара. Ще видиш колко по-заситена ще си.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословноотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:53.