IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Хранителни режими > Диети


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #801  
Стар 10th October 2009, 09:54
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Менюто ми за вчера:
плодово мляко на Верея
солети
филийка пълнозърнест хляб
салата от зеле, домат, кислео мляко, извара
плодова салата от кисело мляко, ябълка, круша
Това беше до 5 часа.
После към 11 не че бях толкова гладна, но хлябът е уникално вкусен и излапах 2 филийки хляб, ябълка, 2 ореха.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #802  
Стар 10th October 2009, 11:06
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Тези дни покрай болеста не пиша менюта, че то такива няма, но ви чета.
Права е Блинчето, не се увличайте в гладуване - от него полза няма. Нали идеята на всички тук е да се храним балансирано, не да гладуваме
Jaynee, които никага не е съгрешавал той/тя първи да хвърли камъка/шамара Ще си го компенсираш, знам.
Добре дошла на Hrisssss, успех ти желая
Sine Qua Non, лошото е, че подобни боклуци стават еталон за хранене, рекламират се по телевизията, предизвикват децата с разни подаръци и викторини .... яжте и спечелете....
Лошо
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #803  
Стар 10th October 2009, 11:46
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Ами какво да ви кажа...И аз като Jaynee оплесках нещата.Вчера ядох течен шоколад с хляб доста....Днес менюто ми не е по-добро.За закуска една ябълка,3 средни краставици,1 банан,2 лъжици лютеница,1/3 луканка,сладолед-140гр.,пилешко месо на фурна около 160 гр.
А е само 12 часа.... Не знам ще се пробвам да изкарам следобеда само на ябълки(3-4) и за вечеря само 3 домата с извара.Не знам дали ще успея,постоянно ми се яде нещо.Предполагам,че защото ще ми идва скоро.Уфф,много ми е тъпо и съм нещастна честно казано.Не знам как ще се вдигна и ще отида на антицелулитна гимнастика в 5.Чувствам се огромна и тежка...И нещастна.
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #804  
Стар 10th October 2009, 12:01
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране

аз снощи си купих 50 грама нахут,а като се прибрах ядох шунка,маслини,сирене и някакво филе... ужас...
Днес станах късно и ми се получи закуска-обяд
1 ябълка
След час 2 сурими,30-40 грама сирене,пак толкова кашкавал,моята си каша,20-30 грама извара,8-9 маслини...малко филе...
После сигурно пак ябълка и някакви ядки..вечерта ще си направя херинга на тиган със салата
И на мен ще ми идва и съм все гладна
Отговори с цитат
  #805  
Стар 10th October 2009, 12:01
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Аз си добавих парченце от кекса на Engel, мина ми коремчето от него ! Сигурно от триците в него, обикновено ми минава от овесени трици с мляко ако ме боли.

След 4 дни чакам мц, така че ще се опитам да си ги изкарам добре тия дни до 15-ти без прегрешения.
Отговори с цитат
  #806  
Стар 10th October 2009, 12:05
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Забравих да споделя, че си направих от пуешкото пастет ама нещо не е пастет, трицаво ми е..., а смлях цели 2 кг. Сега ще си го чукам в главата.

Какъв е този кекс, дайте рецептата
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #807  
Стар 10th October 2009, 12:15
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Това е от ЛС от moly, цитирано от мнение на Engel:
Цитирай:
"Аз мога да ти кажа как си правя солен кекс вместо палачинка. Дозата е поне за два дни. и много върви с айран.
Кофичка кисело мляко, 4 яйца, 7-8 лъжици трици, 150-200 г извара. Подправки по желание - аз го харесвам с чубрица, може ким или каквото искаш. Слагам червен и чер пипер. И сол. Изварата трябва да е хубава. Някой път я смесвам с обезмаслено сирене (малко). Количеството на изварата също леко варира - гледам гъстотата на сместа, а тя зависи от това колко е мокра изварата или колко е рядко млякото. Нека престои, да омекнат триците. Слагам фолио в малка тавичка - хубаво постилам. Пека в загрята на 180 градуса фурна на скара и на вентилатор. То се вижда като се зачерви - 20-25-30 минути. Като изстине - обръщам тавата да падне кекса и обелвам фолиото. Ха да ти е сладко"
Иначе, мауз, ако не ти се е получило пастетчето (и на мен не ми се е получавало ...) можеш да си го сготвиш ... Правиш си нещо като огретен от тиквички примерно (аз го обичам с тиквички), отгоре това пуешкото (играе ролята на кайма) и после заливка с яйце, извара малко и кисело мляко. Става много хубаво като добавиш и подправки по избор. Само идейка
Отговори с цитат
  #808  
Стар 10th October 2009, 13:08
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Благодаря за рецептата на кекса, ще го пробвам.
Идеята, която ми даваш за оползотворяване на "пастета", също е добра. Ще помисля по въпроса вместо да го хвърлям.

__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #809  
Стар 10th October 2009, 13:51
Аватара на Daliqastro
Daliqastro Daliqastro не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 149
По подразбиране

Здравейте на всички слабеещи !
Днеска менюто ми е доста странно: Закуска-около 100гр макарони със малкооо сиренце; Обяд - около 100 гр салата от рулца от раци и 3 малки парчета печена тиква (без захар) ; Малко по късно около 50гр извара и Вечеря - Пилешка супа и зелева салата.
Сравнение с вас ми се струва че много плюскам
Отговори с цитат
  #810  
Стар 10th October 2009, 14:55
shanson shanson не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 43
По подразбиране

Здравей Daliqastro Добре дошла в отбора.Когато за първи път си написах менюто някои от момичетата споделиха,че е малко количеството/на мен ми се стуваше много/Аз мисля ,че се храниш малко, но ми прави впечатление ,че в тази темичка момичетата си хапват често и по малко.Така че успех
Аз няма да си пиша менюто , защото ми е свинки ден, но утре съм пак примерна.До тази сутрин бях смъкнала 2 кг,но след днешния ден незнам Утре мисля да съм на плодове и кисело мляко.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословноотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:08.