IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #521  
Стар 10th February 2010, 17:35
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Здравейте, момичета!
Повечето сигурно не ме познават, писах преди доста време. Сега мисля пак да почна.
В момента съм 60кг., 166см. ходя на фитнес от около месец и интересното е, че на килограми не отслабнах, но съм се стегнала.
Искам да поотслабна още мъничко. Целта от доста време ми е 54кг, но по-малко от 58 не съм стигала.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #522  
Стар 10th February 2010, 18:07
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Здравей, goldish ! Не беше чак толкова отдавна ...

Успех с начинанието !
Отговори с цитат
  #523  
Стар 10th February 2010, 18:17
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Ами като казвам, че някои четат като Дявол Евангелие, то не е случайно. Както и предполагах, нищо не сте разбрали от цялата работа и си чешете езиците с другата тема. Знаете кого имам предвид. Хайде прочетете пак и ми кажете къде точно има тъпкане с торти, пици и банички. Ако бяхте употребили повече мозъчни гънки, щяхте да сте наясно, че нищо такова няма. Сори, но не мисля, че е по-добре да получаваш нервен тик само като чуеш думата "торта" или Пица", да замижиш и да хукнеш в обратна посока. А едно парче торта - повтарям, едно - на 4 дена няма да ви разболее и да ви влоши здравето. При това - само то и нищо друго. Няма значение какво мисля аз или вие, съгласна съм, че трябва толерантност, но аз поне не си натрапвам мнението. О, пардон, нахлух в чужда тема, няма да се повтори.
Отговори с цитат
  #524  
Стар 10th February 2010, 18:18
Аватара на LoLi7a
LoLi7a LoLi7a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 7
По подразбиране

здравейте отново,ами купих си овесени ядки и ги смесвам с кис.мляко 0.1 %,мисля че така е добре.просто не мога да се погледна в огледалото.висока съм 1,70.лятото бях 59 кг и се чуствах идеално и физически и психически.смятайте какво ядене е паднало,щом в момента съм 66 кг.положението определено е напечено
Отговори с цитат
  #525  
Стар 10th February 2010, 18:19
Аватара на LoLi7a
LoLi7a LoLi7a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 7
По подразбиране

здравейте отново,ами купих си овесени ядки и ги смесвам с кис.мляко 0.1 %,мисля че така е добре.просто не мога да се погледна в огледалото.висока съм 1,70.лятото бях 59 кг и се чуствах идеално и физически и психически.смятайте какво ядене е паднало,щом в момента съм 66 кг.положението определено е напечено
Отговори с цитат
  #526  
Стар 10th February 2010, 18:33
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

дундьо, мисля че всеки има право на мнение, поне според основните човешки права имаме блинчето не се занимава с темата вече, мисля, понеже е ясно че човек не може да излезе наглава с някой, който е убеден в някаква идея.

Това, че се опитваш да налагаш колко грешно мислят хората, пък ти разбираш ли си свалил/а 34895734098 килограма с тая диета и затова задължително тя трябва да е супер добра и полезна за здравето ... ами всъщност не значи , че всички трябва да мислим така.

Четох диетата аз лично и мненията също - нещо, което доста хора не правят и после се изказват неподготвени, защото са се хванали за едно изречение... Няма да цитирам точно, но въпроса ми е : Пишеше или НЕ "2 парчета пица и тирамису и после за вечеря 1/2 от обяда" пак с въпросните неща? И сега само малко си представи, че някои хора не ядат това дори веднъж в месеца, а според диетата трябва да е по-често.


Не разбирам защо реши, че трябва да прехвърлиш спора в тази тема.

Добре, разбрахме, диетата е велика и от нея и слон ще стане 20 кила има няма. Никой няма желание да спори. Така, че не превръщай темата в поле на интриги, само защото някой се е изказал против великата диета. Най - добре върви и си я спазвай.

П.С: А, да .. и диетата може би някога ще постигне резултата, който търсиш във външния си вид, но едва ли ще се справи с липсата ти на култура и възпитание.
Аз пък няма да пиша повече по въпроса, защото нямало да се повтори. А да видим.
Отговори с цитат
  #527  
Стар 10th February 2010, 18:52
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Момичета,нека наистана прекратим спора.Ясно е,че аз винаги ще съм в грешка,а и вие покрай мен.Няма проблем,просто не ми се спори за глупости
Jaynee,страхотен пост!
LoLi7a,аз не огладнявам за закуска и принципно я карам на плодове,но мисля че твоята звучи добре Ако се върнеш малко назад в темата ще видиш много интересни предложения с елда,овесени ядки,плодчета и мед
Отговори с цитат
  #528  
Стар 10th February 2010, 18:58
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

goldish,радвам се да те видя отново Аз чакам края на февруари като се върна от ските да се запиша отново на фитнес,защото сега само за 10 дена няма смисъл да си взимам карта и си правя тренировките вкъщи общо взето
Отговори с цитат
  #529  
Стар 10th February 2010, 19:37
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Ооо, стига моля ви се с простотии. Все едно не в темата ви сме дошли да кажем две думи, а лично в къщите ви сме тършували за мръсно бельо. Световна драма. Идва и тук да се заяжда даже. То бива глупости, бива, ама това на нищо не прилича. Я чупката.

менюто за днес:

14:00- фреш от портокал,
две кивита
16:30- омлет от две яйца и гъби без мазнина
300гр кис мляко
20:30- печени гъби на фурна с моцарела, обезмаслено сирене и чушка
салата от репички и маруля
200гр кис мляко

Та да кажа за печените гъби- ами станаха готини, не са сухи, защото сложих малко вода. С настърганото сирене отгоре и моцарелата отдолу като канапе стана много приятно. Разбира се сирената са в много малко количество, не съм прекалявала
Отговори с цитат
  #530  
Стар 10th February 2010, 20:28
Аватара на LoLi7a
LoLi7a LoLi7a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 7
По подразбиране

ами за първи път ще направя отчет за това,което съм изяла през този ден,как ви се струва ?

07:00 - 200 гр кис.мляко 0.1 % с 2 с.л. фини овесени ядки
12:00 - 200 гр кис.мяко 0.1 % с 1 лъжица мед
16:00 - 1 киви
20:00 - 100 гр зеленчуци на тиган без никаква мазнина и подправки, 1 бучка нискокалорични свежо сирене и 1 киви
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:00.