IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #951  
Стар 22nd January 2010, 14:03
Аватара на allie
allie allie не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: София
Мнения: 109
По подразбиране

Някой случайно да знае колко калории има в целувките? И освен това се чудя дали бих могла да ги приготвя с мед или подсладител вместо захар? Как мислите?
Отговори с цитат
  #952  
Стар 22nd January 2010, 16:36
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Има МНОООГО калории - ако говориш за онези сладки, които се правят от белтък и захар. Съмнявам се да станат със подсладител или мед - не мисля, че ще се получи пяната, която след изпичане става на "целувка".

Abbi, нещо спанакът не влиза в подходящите храни - желязото от него не знам си кво било З'то и моята първа идея беше за него. Помъчих се и със сурови бадеми, хич не ми се ядат - пфу, не знам какво ми става Остана ми червеното цвекло - него го обожавам
Отговори с цитат
  #953  
Стар 22nd January 2010, 20:42
maika maika не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 129
По подразбиране

[quote="aniK"]Има МНОООГО калории - ако говориш за онези сладки, които се правят от белтък и захар. Съмнявам се да станат със подсладител или мед - не мисля, че ще се получи пяната, която след изпичане става на "целувка".

Abbi, нещо спанакът не влиза в подходящите храни - желязото от него не знам си кво било З'то и моята първа идея беше за него. Помъчих се и със сурови бадеми, хич не ми се ядат - пфу, не знам какво ми става Остана ми червеното цвекло - него го обожавам [/quote
]
Ани, четох ти менютата в дневника. Сигурна съм, че на консултация ти се карат и не знаят, че ядеш като мишка. От това ти пада хемоглобина-оскъдна храна. Яж дроб, сьомга, цели яйца и то не само не вечеря....Силна храна. Шоколада само като бонус, а пък цвеклото като гарнитура
Отговори с цитат
  #954  
Стар 22nd January 2010, 21:05
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ох, maika, хич нищо не ми се яде - само ябълки, портокали, киви, салати, такива по-свежи неща Напъвам се, з'то започнаха да ми се разслояват ноктите и да ми се напукват ръцете до кръв - нещо ми липсва. Иначе си качвам нормално на килограми.
Яйца ям, риби някакви и месо. От малко ми става супер тежко, а някои любими неща нещо не мога да ги понасям- днес си приготвих да изям 9 бадема, едва сдъвках 4 и останалите ги върнах в пликчето.
Досега се въздържах да пия витамини, но се замислям да си купя Ще се преживее де, но не ми се иска след раждането да си правя тотален ремонт
Отговори с цитат
  #955  
Стар 23rd January 2010, 16:04
Аватара на allie
allie allie не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: София
Мнения: 109
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Има МНОООГО калории - ако говориш за онези сладки, които се правят от белтък и захар. Съмнявам се да станат със подсладител или мед - не мисля, че ще се получи пяната, която след изпичане става на "целувка".

Abbi, нещо спанакът не влиза в подходящите храни - желязото от него не знам си кво било З'то и моята първа идея беше за него. Помъчих се и със сурови бадеми, хич не ми се ядат - пфу, не знам какво ми става Остана ми червеното цвекло - него го обожавам
благодаря за информацията! и понеже виждам, че хапвате ядки и сте наясно, искам да питам за шам фъстъка. Реално колко грама ядка горе долу има в 100 гр. необелен шам фъстък? Някой има ли представа?
Отговори с цитат
  #956  
Стар 11th February 2010, 08:50
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

aniK, определено мисля, че витамините никак няма да ти навредят. Даже напротив- считам ги за задължителни. Ти защо не искаш да прибягваш до тях.
Не искам да звуча назидателно, но бебето ще си вземе каквото му е нужно. Ако ти не го приемаш с храната, то ше вземе от твоето тяло.
Моя колежка напълня с 40 килограма и сега вече си е в нормата, така че няма страшно.
Най-важно сега е твоето и на бебчо здравето!!!
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #957  
Стар 11th February 2010, 09:16
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Е, взех си витамини Мислех си, че ще ми се размине изтощаването на моя организъм, но не успях да излъжа природата :P Обаче желязо на таблетки ще пия само в краен случай.
За килограмите не се притеснявам - даже съм си напазарувала количство XS дрешки за лятото (много оптимистично ). Засега съм +7, имам още 2 месеца, ха дано пък не стана пЛасе Ям си нормално, дори по-малко от преди забременяването, з'то сега от малко ми става тежко.
Отговори с цитат
  #958  
Стар 10th June 2010, 20:55
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Простичък, вкусен и лек десерт (:

Изварено-млечен десерт

200-250 гр извара
шепа ядки (орехи, бадеми,лешници)
концентрат сок за разреждане (има всякакви вкусове)
половин ч.ч. кисело мляко
желатин
Отговори с цитат
  #959  
Стар 7th July 2010, 18:28
viki68 viki68 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 15
По подразбиране и аз искам да питам

Какво е мнението ви за китайските чайчета с разхлабващо действие?
Отговори с цитат
  #960  
Стар 7th July 2010, 19:19
kennypark kennypark не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 14
По подразбиране Re: и аз искам да питам

Цитирай:
Първоначално написано от viki68
Какво е мнението ви за китайските чайчета с разхлабващо действие?
Да не свикнеш
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: кухнятаназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:22.