IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd November 2007, 22:16
МЕРИ МЕРИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 63
По подразбиране ИМАМ ОГРОМЕН АПЕТИТ, МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ

Момичета, имам невероятно огромен апетит. Моля, дайте съвети как да се справя. Непрекъснато и постоянно ми се яде. Умирам за шоколади, тестени, пържени и солени храни. Въобще обожавам всичко, което е забранено, защото ми е ужасно вкусно. Тъпча се с огромни количества храна и вес ми се яде. Отчаяна съм. Не виждам спасение.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd November 2007, 23:58
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

оооооо зима иде и глад мори народа.......това ми е "любимия" сезон.....през малкото време, през което не ми се спи.....ми се яде.......чудесно се отразява на фигурата
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd November 2007, 08:21
djidjito_ djidjito_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 225
По подразбиране Re: ИМАМ ОГРОМЕН АПЕТИТ, МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ

Цитирай:
Първоначално написано от МЕРИ
Момичета, имам невероятно огромен апетит. Моля, дайте съвети как да се справя. Непрекъснато и постоянно ми се яде. Умирам за шоколади, тестени, пържени и солени храни. Въобще обожавам всичко, което е забранено, защото ми е ужасно вкусно. Тъпча се с огромни количества храна и вес ми се яде. Отчаяна съм. Не виждам спасение.
е дай някакви кординати-колко кг си,колко си висока
Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd November 2007, 10:34
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

МЕРИ, ако не се бъркам ти беше писала в една друга тема, че страдаш от булимия? Според мен всичко е на психическа основа... Разбира се, че всеки обича "забранените храни", но трябва да си прецениш дали хубавото и здраво тяло е по-важно за теб или изкушенията. А то спирането няма да стане отведнъж по принуда ами според мен е по-добре просто постепенно да намаляш и умишлено да се лишаваш от нещо, за да си изпиташ волята. Успех!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd November 2007, 11:03
djidjito_ djidjito_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 225
По подразбиране

ледено сърце е права.аз имах същия проблем,нахвърлях се на храната като невидяла,естествено напълнях,но понеже сам голям инат постепенно намалих храната,започнах да пия много вода.трябва да си намериш някакво занимание,да си запалваш времето и да не мислиш за храната.аз започнах да излизам повече с приятелки,повече започнах да спортувам и постепенно всичко започна да се оправя
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd November 2007, 13:43
МЕРИ МЕРИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 63
По подразбиране

Да, всички сте ужасно прави. Благодаря за съветите, но всичко това го знам. Питам дали знаете нещо сигурно и ефективно за убиване на апетита.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 3rd November 2007, 14:02
samsara_k samsara_k не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna
Мнения: 447
По подразбиране

аз искам да попитам дали приемаш някакви медикаменти каквито и да са . защото аз исках да си вземам нещо за оросяване на мозъка и за по-добра памет но четох в упътванията че и повишават апетита. та за това ми беше въпроса
може да имаш и някакъв хормонален дисбаланс знам ли и аз
все пак може да си пуснеш някакви изследвания ако те притеснява много този проблем
__________________
Cras, cras et semper cras et sic dilabitur aetas.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 3rd November 2007, 14:05
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

При мен беше така като пиех противозачатъчни. Апетита се беше увеличил много... Ако толкова те притеснява попитай за някакви чайове, които потискат апетита, но недей да повръщаш или да взимаш хапчета. Аз също съм правила тези грешки и няма ефект, само се натоварваш психически с глупости. Успех ти желая
Отговори с цитат
  #9  
Стар 3rd November 2007, 16:55
МЕРИ МЕРИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 63
По подразбиране

В момента взимам гинко билоба и много други витамини. Скоро спрях Редуктил - а, не ми подейства. Иначе от време на време прибягвам до булимистични методи-знаете какви де, ама иначе направо ще се гръмна. Help !!! Кажете някой диетолог, психолог или лекарства
Отговори с цитат
  #10  
Стар 3rd November 2007, 18:21
djidjito_ djidjito_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 225
По подразбиране

от кой град си.и аз съм стигала като сам се наяждала много съм искала да повърна ама никога не можех.според мен това е на психическа основа,просто си по изнервена заради нещо или някои.гледай да отстраниш това от което се изнервяш и аз исках да ходя на психолог и все още искам,но незнам кой да е това
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИМАМОГРОМЕНАПЕТИТМОЛЯПОМОГНЕТЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:20.