IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Хранителни режими > Диети


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 3rd November 2007, 18:22
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

А при теб толкова голям проблем ли са килограмите? Колко си висока и колко кг. си, ако не е тайна де. Иначе мисля, че ще помогне ако намериш приятелка със сходен проблем, но която има много силна воля и заедно да пазите диети и да тренирате нещо. Все пак е накякъв стимул-поне за мен. :P
Отговори с цитат
  #12  
Стар 4th November 2007, 09:46
МЕРИ МЕРИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 63
По подразбиране

От Пловдив съм. Не съм дебела. Висока съм 167 и тежа 57. Но напоследък нпрекъснато качвам. Никога не съм имала такъв апетит. Дали защото оставих цигарите преди две месеца. Дали е от годинките, които бая напреднаха. Дали защото нямам емоции и тъпея у нас. Ако има поне някоя дружка, с която да си спортуваме заедно в Пловдив....Но, честно казано, борбата с апетита е ужасно тежка. Не мога да се справя. Ако знаете ефикасни лекарства, кажете, готова съм на всичко
Отговори с цитат
  #13  
Стар 4th November 2007, 14:05
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от МЕРИ
Иначе от време на време прибягвам до булимистични методи-знаете какви де, ама иначе направо ще се гръмна. Help !!!
Мери, трябва да потърсиш и сама, ако никой не може да ти отговори тук. има една такава особеност, че човек все пак трябва да яде за да живее.. и зависи на кое количество ти казваш много. мисля, че ме разбираш- просто случва се понякога преценката ни да е променена
успех, мила!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 15th December 2007, 14:09
A_n_i A_n_i не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 6
По подразбиране

Аз също имам проблем с апетита.Но забелязвам, че се влияе от психическото ми състояние.При мен помагаше редовно приемане на една билкова комбинация-мента, глог и валериан, а също така-Фемимодел(производителите твърдят , че са на билкова основа).Но сега си мисля, че по-добрият вариант е да се потърси източника на стреса (а мисля, че всеки има такъв) или да се направи консултация със специалист.По-добре да решиш проблема кардинално, отколкото да се бориш с последствията)
Отговори с цитат
  #15  
Стар 15th December 2007, 20:25
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

A_n_i много си права!!!!!
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 15th December 2007, 22:11
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от МЕРИ
От Пловдив съм. Не съм дебела. Висока съм 167 и тежа 57. Но напоследък нпрекъснато качвам. Никога не съм имала такъв апетит. Дали защото оставих цигарите преди две месеца. Дали е от годинките, които бая напреднаха. Дали защото нямам емоции и тъпея у нас. Ако има поне някоя дружка, с която да си спортуваме заедно в Пловдив....Но, честно казано, борбата с апетита е ужасно тежка. Не мога да се справя. Ако знаете ефикасни лекарства, кажете, готова съм на всичко
щом си от Пловдив могa дa ти дaм координaти нa един психолог (тя е и психолог и психиятър, но дa не те стряскa).
aко те интересувa ми пиши нa съобщение и ще ти дaм телефонa и.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 15th December 2007, 22:15
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

относно проблемa, според мен трябвa дa потърсите специaлист.
кaзвам го от личен опит, без дa прaвя огромни промени в нaчинa си нa хрaнене( a трябвa!) свaлих 10 кг откaкто си ходя редовно нa психолог.
при положение, че пия aнтидепресaнти(от които се кaчвaт килогрaми), не сaмо, че не кaчвaм, a свaлям.
тaкa, че момичетa, aко мислите , че имaте нуждa от специaлист, консултирaйте се, не позволявайте предрaзсъдъците нa хорaтa дa ви спирaт.
точно специaлистите ще ви помогнaт дa нaмерите причините и дрaзнителите, сaмо тaкa може дa си помогнете/
Отговори с цитат
  #18  
Стар 16th December 2007, 17:26
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от МЕРИ
От Пловдив съм... Ако има поне някоя дружка, с която да си спортуваме заедно в Пловдив....Но, честно казано, борбата с апетита е ужасно тежка. Не мога да се справя. Ако знаете ефикасни лекарства, кажете, готова съм на всичко
Здравей Мери, аз също съм от Пловдив и ходя на фитнес 4 пъти седмично, ако имаш желание, заповядай да тренираме заедно, пиши на лични да уточним детайлите.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 19th December 2007, 19:05
alkiona alkiona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 27
По подразбиране

пнтн
__________________
Ако не знаеш къде си тръгнал ще стигнеш някъде другаде!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 4th January 2008, 13:33
Milva Milva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 20
По подразбиране

Здравейте,

къде в Пловдив има хубава фитнес зала, без да е пълна с човекоподобни тъпоъгълници?

В Тотал спорт тотално се отказах да ходя, защото ме гледаха като стока, а и колабирах от натоварването, на което ме подложи "компетентния" инструктор!

Благодаря предварително

Цитирай:
Първоначално написано от Nelina_02
Цитирай:
Първоначално написано от МЕРИ
От Пловдив съм... Ако има поне някоя дружка, с която да си спортуваме заедно в Пловдив....Но, честно казано, борбата с апетита е ужасно тежка. Не мога да се справя. Ако знаете ефикасни лекарства, кажете, готова съм на всичко
Здравей Мери, аз също съм от Пловдив и ходя на фитнес 4 пъти седмично, ако имаш желание, заповядай да тренираме заедно, пиши на лични да уточним детайлите.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИМАМОГРОМЕНАПЕТИТМОЛЯПОМОГНЕТЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:23.