IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 1st September 2006, 07:58
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Да и те са добри ама на мен тези повече ми се сбъдват.Явно е индивидуално.
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #12  
Стар 1st September 2006, 08:38
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

за мен хороскопите са малко общи приказки....и на човек като му кажат, че лятото сигурно ще пътува или примерно, че днес ще срещне нов човек....или пък, че трябва да внимава със здравето и той веднага като го заболи леко корем, глава или кихне и си мисли, че са му познали...а малко или много тези неща се случват всеки ден без да им се обръща внимание...обаче друго е някой като ти ги "познае"
Отговори с цитат
  #13  
Стар 2nd September 2006, 01:45
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Cleopatra
Алена е астролог и нумеролог, но нямам впечатления от нея, не съм чела нищо нейно!
Да вярвам ли или не,но тази жена ме изумява с всичко,което съм чела от нея.Не правя реклама,но ми е супер интересно всичко,за което говори.Някак толкова е убедително и страшно може би,защото тук не става въпрос за обикновените луди "ясновидки",а за точна наука с точни факти.За мен лично е стряскащо да си помисля,че наистина някой може би умее да "разчита" съдбата на човек.А това за преражданията......изобщо не мога да го побера в съзнанието си.Заинтересувана съм ако искате цъкайте тук
Отговори с цитат
  #14  
Стар 2nd September 2006, 07:23
ивелина ивелина не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: варна
Мнения: 43
По подразбиране

Аз определено вярвам! Преди 7-8 години една приятелка на майка ми която доста време беше на курсове при Люмиер ми направи хороскоп-за дълъг период-10 год напред! Минаха год а папката с хороскопа я нареждах и премествах от едно място на друго без да и обърна внимание!Но един ден търсех някакви документи и се зачетох- за вас лъжа-за мен истина всичко което ми беше минало през главата си беше написано черно на бяло! Така че определено вярвам на този вид хороскопи!Знам също че когато се прави индивидуален хороскоп като моя-колкото по-точен е часа на раждане толкова и по-верен е хороскопа!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 30th March 2007, 13:25
maria13 maria13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 8
По подразбиране мария

ха, на мен ми се случи същото- прочетох си хороскопа след 2-3 години и установих как всичко си го пише!
Наистина, това което пише по телевизията и вестниците само обърква и разочарова хората
Аз самата тръгнах на астрология- вече четвъра година и много помагам на близките ми, когато са затруднени. Не толкова с прогноза, колкото да разберат какъв им е периода в момента и каква е тенденцията.
ето и една статия от моята учителка - за сезона и какво е добре да правим, спрямо фазите на луната!http://www.vivaoriflame.com/index.ph...d=95&Itemid=28

наслаждавайте се
Отговори с цитат
  #16  
Стар 30th March 2007, 15:18
Аватара на krasiva_devoika
krasiva_devoika krasiva_devoika не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Plovdiv
Мнения: 268
По подразбиране

Никога не ми се е случвало. Но вярвам по принцип-редовно чета хороскопи, и на врачки съм ходила, и магия са ми разваляли. Но повечето неща човек сам си ги прави. И повечето екстрасенси са ментета.
Иначе като се замисля, скоро може пак да посетя някой, че ми се появиха някои проблеми напоследък...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 30th March 2007, 15:28
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране с

а някой знае ли как да си определя асцендента? родена съм на 14,10,1969г
Отговори с цитат
  #18  
Стар 30th March 2007, 15:31
Dee dee Dee dee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 516
Изпратете съобщение чрез ICQ до Dee dee Изпратете съобщение чрез MSN до Dee dee
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mystic_baby
Никога не ми се е случвало. Но вярвам по принцип-редовно чета хороскопи, и на врачки съм ходила, и магия са ми разваляли. Но повечето неща човек сам си ги прави. И повечето екстрасенси са ментета.
Иначе като се замисля, скоро може пак да посетя някой, че ми се появиха някои проблеми напоследък...
Ох и на мен ми е тежък период...Дали може да ми препоръчаш някого?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 30th March 2007, 15:38
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране Re: с

Цитирай:
Първоначално написано от minididi
а някой знае ли как да си определя асцендента? родена съм на 14,10,1969г
за асцендента трябва също и точен час на раждане
Отговори с цитат
  #20  
Стар 30th March 2007, 15:50
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране в

3 часа и 15минути
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Астрология
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:37.