IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1621  
Стар 8th May 2008, 07:16
Nyssa Nyssa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 105
Изпратете съобщение чрез ICQ до Nyssa
По подразбиране

Цитирай:


Какво е това?

5 дена на чисти протеини и 5 дена на протеини и зеленчуци.
Отговори с цитат
  #1622  
Стар 8th May 2008, 10:31
kler kler не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 5
По подразбиране

Урааа, ураа!! Току що се претеглих и ето че днес съм с още половин кило по-малко! А вчера малко попрегреших, защото си хапнах малко какао с киселото мляко, и освен това ядки Те са най-голямото ми изкушение. Днес до обяд ще съм на половин кисело мляко, малко сирене и 1 филенце пилешко...... Ами... по въпроса за сиренето.... и аз си хапвам и моето дори не е обезмаслено на Маджаров обаче по мъничко ям. А нещо тия дни не ми се яде мн месо или дори риба и за това наблягам на киселото мляко ама мисля че с него ще имам проблем с по-бързото сваляне на килцата. Знам, че е за предпочитане чисто месо, може би към края на 10-те ударни ще го изключа.... Успех на всички и да продължаваме
Отговори с цитат
  #1623  
Стар 8th May 2008, 12:44
Nyssa Nyssa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 105
Изпратете съобщение чрез ICQ до Nyssa
По подразбиране

Поздравления, kler. Само така!

Момичета, аз искам съвет. Тааа, днес бях в Пикадили, където вече проблема с дефицита на овесени трици е решен - заредили са зверски. И не се сдържах и си купих лютеница за диабетици, защото ужасно много ми се дояде. Как мислите, дали ще е много фатално да си хапвам по малко от нея?
Отговори с цитат
  #1624  
Стар 8th May 2008, 13:16
ellica ellica не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 96
По подразбиране

Здравейте на всички!
Абе момичета, няма ли да се появи някой мъж, който отслабва, така за цвят само? Що трябва в тая държава само жените да са стройни и красиви? Когато една жена има 5-10 кг повече, тя е "дебела", т.е. грозна и всичко останало.. А когато е мъж.. е, нямало голям проблем

Изабо, добре дошла, как я караш? Отначало ли ще почваш или ще се наказваш с 10 дни на ЧП?

Дебеланка, мнооого се радвам, че си пак тук! Супер щом можеш да плуваш и си тренирала толкова усърдно по време на празниците! А за другото си права, но като цяло 13 кг за няма и два месеца никак не са малко! Аз предпочитам така, постепено, но сигурно, а не нагоре-надолу

Kraska_Praska, за сиренето и кашкавала - тези 10-15 % мазнини са повече растителни /ползват се кокосови масла/, но това не е много успокоително, защото те са с висока степен на химическа преработка .. много по-трудно се разграждат. Това е като маргарините - според последните проучвания е по-добре да се яде по мъничко краве масло вместо уж здравословните растителни маргарини.. Ама айде, 1-2 пъти в месеца сиренце лайт може Вземи си крема сирене Excuisa 0,2 % /има то в Била, Кауфланд/ или др. такова ако намериш.

Antoinette, няма проблем за Л-карнитина, вземай си го когато тренираш. Без спорт действието му много съмнително ..

nyssa, браво за свалените кг за толкова малко време! Продължавай все така режимно за да ги задържиш, то това е трудното.
А тази "лютеница за диабетици" мисля че не е подходяща, т.е във всички има мазнина, в тази най-много да не са слагали захар и нишесте. Вземи си доматено пюре от това концентрираното и го ползвай по мъничко за овкусяване
Стига толкоз, повече днес няма да достаждам .. евентуално
Отговори с цитат
  #1625  
Стар 8th May 2008, 15:08
rogi rogi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 166
По подразбиране

nyssa,разликата между тази за диабетици и обикновената е че е използвана фруктоза вместо захар,това е плодова захар която също не е позволена в режима.Така че по добре се въздържай от нея.
Отговори с цитат
  #1626  
Стар 8th May 2008, 15:17
Nyssa Nyssa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 105
Изпратете съобщение чрез ICQ до Nyssa
По подразбиране

Мерси много, ellica и rogi! Явно ще се въздържа да си хапна от нея, другите от семейството ще намажат, то се е видяло.
Отговори с цитат
  #1627  
Стар 8th May 2008, 16:17
Аватара на OskarWild
OskarWild OskarWild не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 972
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ellica
няма ли да се появи някой мъж, който отслабва
Можеш да ми направиш хранителен режим, ще ми е интересно.
Отговори с цитат
  #1628  
Стар 8th May 2008, 16:31
ilski ilski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2004
Град: София
Мнения: 77
Изпратете съобщение чрез ICQ до ilski Изпратете съобщение чрез Yahoo до ilski
По подразбиране

Мили дами, слънчеви приветки на всички ви! Ето ме и мен на борда при Дюканките

Днес съм първи ден П и засега съм ок. Нека само спомена, че винаги съм била анти диетите и спазването на режими, но какво да се прави, човещинка си е, а съм и чревоугодниче

Висока съм 174см, и по ред причини последната близо една година, че и повече ми се отрази доста отрицателно върху килограмите, и така стигнах до 75кг. Хубавото е, че не съм отпусната и разплута, спортувам, та съм по-скоро едра, отколкото дебела. Но 75кг все пак са си много.

А с моето натоварено ежедневие, кога ям, кога не, и то какво с какво - стомаха ми понякога даваше тотално на заето И реших, че е крайно време да взема мерки.

След обстойно прочетена информация в интернет, реших да започна, а днес си закупих вече и книгата и съм я минала половината....

Прочетох мненията по темичката до страничка 25, продължавам и нататък, но бързах да ви споделя и за себе си, че също ще имам нужда от голяма подкрепа. А момичета, тук такава определено виждам, че има.

Съветите, мненията, които давате са безценни, пожелавам си на себе си, а и на вас много успехчета и по-леко сваляне на излишните килца!

Много усмивки!
__________________
Keep smiling!
Отговори с цитат
  #1629  
Стар 8th May 2008, 19:22
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

ilski, привет Ние сме с еднакви мерки...аз съм 176см висока и да 75 кг сега.. иначе и аз спортувам мнооого редовно и съм "едра" ..супер много я мразя тази дума, щото още от малка я чувам
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #1630  
Стар 8th May 2008, 20:08
kler kler не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 5
По подразбиране

Момичета с една приятелка ще ходя на плуване!! Ей тва ми трябваше просто... а плуване!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:53.