IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 19th March 2011, 00:33
Аватара на коте
коте коте не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: София
Мнения: 13
По подразбиране

Благодаря ти!!
Аз вече изтрещявам - всичи лекари са оплюти тук и направо ме е страх да отида и на консултация!! Момичетата с повече опит се държат или дръпнато, или хич не пишат... Уфффф.
Искаше ми се да поговоря с някой просто.... Явно става по-бавно или може би не съм уцелила правилния форум.

Тъкмо стигнах до същия извод, princessa7a - Краси, която съм избрала си е добра. Пък не правя кой знае какво - малка невинна липосукция. А ти цяла корекция на нос - браво! Радвам се за теб! И отново благодаря за мнението.

Лека вечер!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 19th March 2011, 00:39
princessa7a princessa7a не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 7
По подразбиране

nqma problem ami znachi az imah perfekten nos samo che mi beshe chupen i na snimki izglejdashe leko kriv tq mi go opravi i bez da go pravi neestestveno tunak sega mnogo si go haresvam radvam se che pomagam uspeh
Отговори с цитат
  #13  
Стар 19th March 2011, 08:44
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от princessa7a
здравейте момичета значи аз съм си правила корекция на носа в клиниката на Краси и мога да ти кажа че е най добрата
Колко оперирани при нея познаваш и колко операции си си правила ти, че прецени че е най-добрата ???
Подобни постове смятам за некоректни ... Който иска, да прави избора си на база такива хвалби, негова си работа.
Има няколко теми за липосукция, аз лично съм ги изчела всичките, тъй като самата аз съм си правила такава операция. Смятам, че в темите е писано повече от достатъчно.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 19th March 2011, 13:03
princessa7a princessa7a не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 7
По подразбиране

ami smiatam zashtoto vsichki lekari praviat nosa ti da izglejda super neestestven poznavam dosta neini pacienti zashtoto kakto ti obiasnih tia jivee v moia kvartal ivan vazov tam e i klinikata i sashto taka beshe doshla edna pacientka ot chehia li ot avstria li ne zapomnih za da ia izberat ot chujbina smiatam che e dobra az kazvam moeto mnenie nikoi ne e dlujen da go izpulniava...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 19th March 2011, 16:40
Аватара на коте
коте коте не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: София
Мнения: 13
По подразбиране

Здравей, Патриша,
аз също познавам доволна клиентка на Краси Георгиева, със съжаление виждам, че им и отрицателни отзиви, затова питам...
Изчетох всички теми за липосукция, не смчтам, че е достатъчно написаното. Още повече, че мнения от 2006г. , подкрепени със снимки, които не се отварят, не ми вършат работа. Ако си правила успешна липосукция, защо не разкажеш повече?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 19th March 2011, 17:52
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Снимките не се отварят най-вероятно защота са изтрити. Обикновенно потребителите след известно време си изтриват снимките нарочно, защото имаше няколко случая на некоректно ползване на чужди снимки. Колкото до моята липосукция, доволна съм от резултата, правих на брич, задна част на бедра и колена. Пиши какво точно те интересува и ще ти отговоря, може и на лични.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 23rd March 2011, 01:20
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

сега видях за нея при пострадали ,има линк пуснат ...др.вачкова ...мисля ,че е същата.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 24th March 2011, 16:45
Аватара на коте
коте коте не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: София
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pimcidinci Виж мнението
сега видях за нея при пострадали ,има линк пуснат ...др.вачкова ...мисля ,че е същата.
Благодаря ти! Същата е, видях и аз и затова питам. Общо две негативни мнения са. За другите хирурзи има по далеч повече от двама оплакали се.

Ще се радвам, ако има някой с лични впечатления, който да пише? Вчера се обадих на д-р Заякова от Варна, но ми казаха ужасно високи цени....
Отговори с цитат
  #19  
Стар 24th March 2011, 17:10
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от коте Виж мнението
Благодаря ти! Същата е, видях и аз и затова питам. Общо две негативни мнения са. За другите хирурзи има по далеч повече от двама оплакали се.

Ще се радвам, ако има някой с лични впечатления, който да пише? Вчера се обадих на д-р Заякова от Варна, но ми казаха ужасно високи цени....
Но доколкото знам,Заякова е един от малкото професионалисти в тази област
Отговори с цитат
  #20  
Стар 25th March 2011, 08:37
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от коте Виж мнението
Благодаря ти! Същата е, видях и аз и затова питам. Общо две негативни мнения са. За другите хирурзи има по далеч повече от двама оплакали се.

Ще се радвам, ако има някой с лични впечатления, който да пише? Вчера се обадих на д-р Заякова от Варна, но ми казаха ужасно високи цени....
Най-добре е да се уточнява цената на консултация, така по телефона са по-скоро ориентировъчни и по-вероятно максималните възможни, пък и не се знае с кого точно си разговаряла, дали с докторката или със секретарката.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НякаквимнениязаКрасиВачкова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:18.